» »

Joint Operations: Typhoon Rising

Joint Operations: Typhoon Rising

IFiT ::

Mene pa zanima ce je ze kdo igral tole.
Igra je striktno vecigralska. Sam sem instaliral demo in popravek, pa mi nikakor noce pokazati serverjev. zato ce je to kdo igral in ve kaj je mogoc narobe, se priporocam za pomoc.
Sicer sem pa sam hostal svoj server in malo pregledal gameplay in to in mi je igra full vsec. Glede na to da lahko vozis jeepe, colne, ladje in helikopterje, da je celotna ekipa odvisna od driverja in gunnerjev(sploh ce je driver taki n00b ko jaz, ko sem se trikrat vtopil ko sem fural z jeepom pod vodo...), da se na respawn ne caka celo vecnost, da je mogoca pomoc medicov, da je igra dosti hitra, da se da nekako tut strafejumpat, in da pomojem ni kamperska, je meni zlo vsec.
  • zaklenil: Xplicit ()

flisko ::

Ja odlična je,sam za tvoje potrebe pa moriš poiskat en server ki ima respawn na 0 sec.

Pumpi ::

Igra je striktno vecigralska. Sam sem instaliral demo in popravek, pa mi nikakor noce pokazati serverjev. zato ce je to kdo igral in ve kaj je mogoc narobe, se priporocam za pomoc.

Imam enak problem. A kdo zna odgovorit ???

flisko ::

poglej če nimaš vklopljen firewall.

kihc ::

Špil je full dober (čeprav že neki cajta nisem igral), razmižljam da bi kupu original (zdej mam demo).

Glede kampinga je pa tako - če nista ekipi uravnoteženi pride prej ali slej do kampinga. Se ti postavjo eni 3-je sniperji na en grič v 3pm pa jim ne morš čist nič. :/
x

Pumpi ::

Flisko thanks, mel sm beta verzijo. Zdej dela, sicer bolj špočas, ampak comp je star, pa utrujen ...

IceBreakr ::

Če igrate Joint Ops, se nam pridružite! Naši člani lahko igro dobijo tudi po najnižji ceni v Sloveniji!

Slovenska JointOps stran:
http://jointops.natosoldier.com

Xplicit ::

TUKAJ imate ze eno temo o joint operations, tko da nadaljujte tam

zaklepam


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The War Z / Infestation: Survivor Stories

Oddelek: Igre
353996 (2995) Leprechaun
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18215030 (8691) Tilen
»

Joint Operations

Oddelek: Igre
91389 (1196) IceBreakr
»

Ruter LevelONE FBR-1405TX - jajca od največjih jajc!

Oddelek: Strojna oprema
61070 (863) IceBreakr
»

Joint Operations Typhoon Rising proti Far Cry

Oddelek: Igre
152144 (1702) IceBreakr

Več podobnih tem