» »

Igra kdo Joint Operations?

Igra kdo Joint Operations?

OmegaM ::

Pozdravljeni!
Mene pa zanima ce kdo igra Joint Operations?To pa predvsem ker me full vlece da bi spil nabavil, pa me zanima ce se ga full igra pa to.Ne poznam pa nobenega ko bi ga imel.

LP
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Dr Evil ::

Jaz igram ja.

OmegaM ::

in ....... :)

Ali se mi ga splaca nabaviti.Ker trenutno nazigam samo COD UO pa Vietcong pa sem ze vsega po malo navelican.
Sicer sem igral na veliko Operation flashpoint.Toda ko sem videl demo Joint operaions mi je vse ostalo zasmrdelo ane;(

Torej se mi ga spalca nabaviti?
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

WTF? ::

Counter Strike 1.6 all the way .... :D


Sicer offtopic ampak vseeno ..

Dr Evil ::

OmegaM,če se ti sline cedijo ob pogledu na mape nad 10kvadratnih kilometrov,nekoliko slabšo grafiko od far crya,serveri do 150 igralci in helikopteri,ki so tovorni ali napadalni,ter plovilih in oklepnikih,potem se glasi odgovor ,JA, vsekakor se splača nakup.

Seveda pa je dobro imet grafo novejše generacije 512mb in vsaj 2ghz procesor za solidno poganjanje ter broadband internet.

Mavrik ::

Igram... zadeva je zelo zabavna, saj je občutek igranja na velikih kartah s po 100+ igralci res fenomenalen.
The truth is rarely pure and never simple.

OmegaM ::

WTF?, CS je bolj tak ane, ni mi vec, ziva beda.Eno in isto.
Operation lfashpoint je zakon;)

Nic, grem danes kar po spil, ker mi je res super.Demo sem 1. igral ko sem se imel AMD 1700+ tbred pa GF 4 ti 128 od msi pa je zadeva laufala v nulo.Pa grafika je tudi dobra.Vsaj meni.Se posebaj se lepo vidi ce gledas recimo od zadi helikopter pa pa vidis toplotni val tam pri izpuhu.

Nic, bomo danes al pa v pon kar nabavili.

Hvala
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Grey ::

OmegaM:
Če hočeš ti ga prodam, ker mi je zanič(preveč arkaden). Če pa nočeš ,ti pa priporočam, da se še malo zamotiš s kakšno drugo igro in si nabaviš Battlefield 2 konec meseca.

Tilen ::

Ce si se 1.6 navelical, pograbi Source...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mavrik ::

Tilen: To je bilo popolnoma offtopic veš... nekako neprimerno za moderatorja.

Drugače pa špil laufa komot tudi na švoh hardveru... samo v gužvi se pazi ker hitro padejo FPS pod normalno mejo.
The truth is rarely pure and never simple.

Dr Evil ::

Grey.Ravnokar sem igral battlefield 2 demo in sem razočaran.Mislil sem,da se bo ta končo poslovil premalih map,kjer si z letalom ves čas v ovinku,slabo vodljivostjo,neverjetno požrešnostjo rama itd.Na žalost ni tako.Nov del je le preoblečen stari,z novimi vozili in lepšo grafiko.Skratka,joint operations je referenca po katerih se razni battlefieldi lahko zgledujejo.

Grey ::

DR.Evil:

Reaktivcu bi bile premajhne še tiste mape v Joint Ops. Te stvarce pač tako hitro letijo. In ta mapa v demu res ni premajhna. Še podaljšali so dovoljeno letalsko območje v rdeče črte. Prostora je več kot zadosti.

Katero grafično kartico pa imaš? Če nastaviš vse do konca in pod pogojem, da je kartica dovolj močna, bi moral imeti kar lepo grafiko.

OmegaM ::

Meni je joint res veliko boljsi spil.Vendar pa koliko sem igra BF2 demo pa mi ni tako ta spil zanimiv.Raje Joint operations.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Dr Evil ::

Battlefield 2 DEMO je en sam velik BUG.Bolše za tiste,ki si bodo ta špil kupili,da pride čimprej en zelooo velik patch ven.

Grey ::

Dr Evil:
Bi mi jih lahko naštel?

OmegaM ::

Grey, se prodajas joint operations?
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Grey ::

Jap. Te zanima?

Dr Evil ::

Grey,če ti nisi opazil hroščov v Battlefieldu pol ti jaz ne morem pomagat.

Grey ::

Dr Evil: Še vedno mi nisi odgovoril na vprašanje...

Kar se mene tiče jih ni. Grafika se pravilno izrisuje, lagira nič,...ne vem no. Jaz jih ne vidim.

Dr Evil ::

Če ti ne legira,potem je razlog zato verjetno,da igraš v singleplayeru>:D

Grey ::

Verjetno:D...kadar igram, igram na 515teamovemu serverju(nič laga, stutteringa, česarkoli). Ping pa je okoli 40. Singleplayerja pa ne igram. Probal sem samo toliko, da sem videl, kakšni so boti.

OmegaM ::

Ja, full sem zainteresiran.Samo da kljuc al kak to gre pa vse to velja.
Kolko bi zelel imeti?
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Grey ::

Ja ključ naj bi veljal. Sicer sem imel account narejen, ampak so mi rekli, da se po treh mesecih neuporabe samodejno izbriše z njihovega serverja. Jaz pa te igre nisem uporabljal že odkar je izšla(torej to pomeni, da bi moral biti account že izbrisan). Ključa tudi ne bom prepisal ali karkoli, ker sem fer in se želim igre čimprej znebiti(nobena trgovina je ni hotela sprejeti:().

Za igro bi pa rad 5.000 SIT.

OmegaM ::

sem malo prekratek mam 4 cuke pa za postnino, ce si za prosim javi.Vec zdaj ne bi mel. Oz. mam samo so se druge zadeve ane.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Grey ::

OK recimo da sem za:)). Vsak tisočak mi bo prišel prav za nakup BF2:D.

OmegaM ::

Ti lahko posljem na pm naslov pa da mi posljes?
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Grey ::

Od kod pa si?
Če si iz okolice Ljubljane, bi se lahko en dan dobila in naredila kupčijo v živo.

Lahko pošljem, ampak kako bom pa jaz denar dobil?

OmegaM ::

Sem v mb.Drugace pa se ti ni treba bat.Ce se nisi posiljal po posti to gre tak.
Gres na posto, tam reces da se naredi po povzetju, kar pomeni da ce jaz sploh hocem dvigniti moram imeti denar (Kar nekak sedaj ni problem).Ti placas samo stroske vendar kasneje dobis vse povrnjeno po posti ko jaz dvignem tak da se ti ni nic treba bati.
Ce ne verjames idi na posto pa vprasaj.
Boljse da gres, ker na zadnje je tak bilo, samo od takrat pa islim da se ni nekaj spremenilo.
Drugace samo reces da gredo stroski na mene, da jaz placam postnino.
Na posti ti bodo to lepo razlozili, se verjetno lepse kot jaz.

Ce ze delajo tam ane.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OmegaM ()

Grey ::

OK, potem bom pa jutri poslal. Samo podatke mi pošlji na ZS.

OmegaM ::

Sem ti poslal ZS in upam da si dobil.
Hvala
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera igrica je najboljša za igro prek interneta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
676266 (4544) PaX_MaN
»

Nekaj podobnega kot Operation Flashpoint, a novejšega

Oddelek: Igre
81325 (1154) OmegaM
»

Battlefield 2 demo

Oddelek: Igre
191644 (1177) Oblivion
»

Joint Operations Typhoon Rising proti Far Cry

Oddelek: Igre
152148 (1706) IceBreakr
»

Medal of honor VS. Call of duty

Oddelek: Igre
211526 (1136) speed machine

Več podobnih tem