» »

AMD 900 mhz pomoč

AMD 900 mhz pomoč

ItAk ::

A je normalno, da se procesor AMD thunderbird po 5 min. delovanja segreje na neverjetnih 92 stopinj celzija.
Kolegu sem skušal poinštalirati sistem, vendar mu je računalnik nonstop zmrzoval.
Po moje je okvara procesorja.Sicer me pa zanima, kolikšna je povprečna toplota zgoraj omenjenega procesorja pri normalni uporabi ???
____________________________________M.

ChiefThunder ::

Jah, 92 stopinj je veliko preveč, meji na zgornji toplotni meji, ki naj bi jo TB zmogli. Ponavad je tempratura tm okol 50 stopinj. Na tvojem mestu bi preveru, če je hladilnik dobro montiran oz. če sploh je :O. Pa če ti je zadeva preživela, si lahko vesel. :O
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

OldSkul ::

Jaz sem mel isti proesor pa se mi je segrel na 80 C pa še več,pol pa sem pelov na servis pa so mi procesor zamejal in ventilator (vulcano II) pa je kar kul delal.

MTB ::

Ja no, jest mam Durona 900 pa gre tam nekje do 52-53 stopinj. Teh tvojih 90 pa je ocitno prevec.
Pa so to sigurno stopnje v Celzijih? (ugibam)

RS

OZZY ::

Dej poglej,če jehladilnik lepo na redru, pa če si odstranil tisto nalepko z termalne paste na hladilniku. Če si jo sploh dal gor. Tuki je neki hudo narobe.
Go with the flow.

|Luka| ::

Jst sm mel isti problem.
Plata MSI K7T Turbo, Athlon900, pa en ku***v Majesty hladilnik gor.
Proc je segrel na 83 st.Pol sm pa sam hladilnik zamenu sm dal Volcanota gor, pa mi zdej laufa na max. 43 st.

>:D

Razlika je ocitna...

OldSkul ::

EJ ti jaz mam tud Msi turbo......

Kakšno naklučje,ime pa sem gor od titana coler(chrome orb)

Seveda imam tdaj VulcanoII pa mi lavfa na max 45.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica se segreva, računalnik se resetira

Oddelek: Strojna oprema
242161 (1641) Han
»

amd 2400+ se mi pretirano greje

Oddelek: Navijanje
161369 (1002) rfmw
»

Elite K7S5A in temperatura

Oddelek: Pomoč in nasveti
201223 (881) cyber
»

Athlon T-bird 1.2 - VROCE!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
121725 (1564) VASkO
»

vulcano 2 in celeron 2

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311078 (811) Boško

Več podobnih tem