» »

vulcano 2 in celeron 2

vulcano 2 in celeron 2

Dalmatinc ::

Kaj mislite kaj je bolj na celeronču. Volkano al g orb.

Hvala


"ne kaj je lepše, amapk hladneje"

ChiefThunder ::

Ja, to bi pa skor mogu vedt, da je to Vulcano.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Dalmatinc ::

Jah, sam sem neki bral da je vulacno za durone.....in da je neka razlika o višini8-O

MadMax ::

Mam Volcanota na C2 600 ze celo vecnost, pa se ne sekiram zarad visine.(tisto je itak desetinka al pa dve...)

VASkO ::

glej, kje bos opazo razliko desetinke milimetra:

na duronu bo sila pritiska (govorim iz glave za primer), ker je duron visji, vecja za 0.01N kot na C2, to se pa itak nikjer ne pozna.

Dalmatinc ::

kaj ali vaša destinka ne pomeni 1-2 C°. In zaradi tega zmago orba ???>:D

SkIDiver ::

Ka je tuki težkega. Kup Vucno II, pa ga mal predeli če ti glih ne paše malo večji pritisk na proc.

OZZY ::

Sej samo modificiraš klip, kar pa sploh ni težko. Samo malo moraš pomislit kako pa je.
Go with the flow.

Dalmatinc ::

Kako naj modificiram klip. a lahko kej uničim z volanutom..


KER BO BOLŠ HLADIL

ChiefThunder ::

Tud brez modifikacije bi moral volcano hladit boljš...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

asPeteR ::

Jaz sem dal zadnjič kar chrome orba na starega celerončka (ostal mi je, chrome obv namreč) in super hladi, sedaj mam voltažo na 3,5V ter 433@650, kr v redu za stare kosti! :D
P.S. A je to že kdo probal, dat choma na celerona?

element ::

Tista desetinka milimetra ni nič, zato pa so termalne paste ane? Torej, nabavi Vulcanota 2, pa začni hladit! :D

VASkO ::

mas prav,da ni tista desetinka mm nic, samo termalna pasta nima pri tem nic zveze. Volcano bo na (npr, da je intel nizji za 0.1mm) Intelu stisni s "samo" 8.99 kilami, na AMDju pa z 9 kilami. Razlike ni!!!!!!!!!!!!!!

element ::

Vasko, sej če tko pogledaš pritiska splo ne rabš. Pomoje ga je en 3kile čist dost :)), važn, da je stik dobr pa termalna pasta umes. :D

Dalmatinc ::

Uh me zanima kakšen je vulcano ??? - kot hladilnik>:D

VASkO ::

kaj se z mene norca delata? jaz ne pravim, da je pritisk zaradi teze hladilnika ampak zaradi moci clipa.

Mislim, da Volcano stisne tam okoli 80N (njutnov) ali po domace 8kg na procesor, ker je clip tako mocen. Sem gledal tudi PDF za AMDjeve procesorje in priporoceno hlajenje pa tam pise tudi taka velika stevilka, mislim da 6- max!!!12 kg bi naj bil pritisk na jedro za ucinkovito hlajenje.

asPeteR ::

Dalmatinka: kaj misliš s te m kakšen je vulcano kot hladilnik?
Če te zanima kako dobro hladi; samo ta podatek: razlika v hlajenju med chrome orbom in vulcanotom2 je 10C!!8-O

Dalmatinc ::

v prid?

VASkO ::

seveda v prid, kej si bil zadnje 3 mesce? v brlogu?

Dalmatinc ::

Nisem se zanimal za hlajenje; in nisem bral topicov nato temo...:D

TESKAn ::

sedaj mam voltažo na 3,5V ter 433@650

Si preprican? skok z 2V na 3.5V je VEEELIK...ne verjamem, da bi bil corb dost...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

MadMax ::

Dalmatinka: Zakaj si pa S-T Freak, ce nic za nazaj ne pogledas? Saj je Volcano bil Pesem meseca na "zadnjih 24 ur":)

Pa se neki me zanima: vprasas za nasvet. Vse lepo in prav. Saj zato smo tu.
Ampak zakaj potem se 10x vprasas, ce je ziher, a bo res delalo, a ne bom s tem cesa unicu...?

Dalmatinc ::

MadMax me ja pač malo strah; kot sem pa že rekel spoznam se na grafe in zvočne ter delno na procesorje; zagovarjam Intel (pa ali vam je prav ali ne). Hlajenje mi je španska vas....>:D

Administrator ::

Jest mam Celerona 600@900 pa Volcano II pa dela cist cool, stopinj je tm okol 33 pa skatlo mam odprto skoz.>:D

Dalmatinc ::

Ej kolk ti kaže stopinj ko igraš samija al pa quako pa kolk ko delaš v wordu.....

please povejte

Administrator ::

Najvec stopinj sm mel 40 sam mi je pc cel dan laufu na 900Mhz .:))Preden sm kupu Volcanota sm mel en cist tak navadn kulr k je blo pa 35 stopin k ni bil navit. >:D

Dalmatinc ::

hvala
jst mam med 30 -33 C° na 950 + vulcano 2

Loki ::

A pase volcano 2 tut na Celerone 1 in P3???

A mam kej vec sans za navijanje, kot sedaj: celeron 400@450, gorb, 28 - 29 stopinj max.
Na 500 mi iz enega neznanega razloga noce, pa ce je mrezna zunaj alpa znotrej.

Fora:
ko sem imel se Intel default cooler, mi je na 500 (6*83) bootnil v WInse za nekaj minut, nato pa zmrznil, sedaj, ko sm kupil gorba, pa se v Winse noce pridt.

Any clues, anybody??
I left my wallet in El Segundo

msmiha ::

Sprobaj saj nimaš kaj zgubit. Volcano 2 stane tak sam 3000. Jaz ga dobim za 2000>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Administrator ::

Dalmatinka kok Mhz procesor mas.>:D

Dalmatinc ::

633@950

Boško ::

Jaz mam croma na C700@1000, pa je zlo tko tko gor!!! Je gor tako da glih kom drži! pa mi ne gre temp. nikol čez 45C! Tko da sem vseen kr zadovoln!!

L.p.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj na celerona?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311370 (1030) Dexxx
»

Kateri hladilnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231302 (967) element
»

Volcano II vs. Chrom orb dT=0

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261404 (1078) borut-t
»

Orb? Sux...Sem danes ugotovil...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161266 (1005) Huey P
»

volcano ali orb? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
604071 (3321) miguell

Več podobnih tem