» »

Painkiller-kako naprej?

Painkiller-kako naprej?

=Exceed= ::

Ustavilo se mi je v mapi SWAMP, kjer se po vodi sprehaja en možic in vate strelja z vodnimi balončki... nikakor mi ga ne uspe 'potolči';((

Kakšna ideja, kako ga spraviti na tla?


LP

Soon ::

Če boš streljal mehurčke, ko možakar stopi nanje ......

=Exceed= ::

OK! Bom poskusil

=Exceed= ::

Mal sem se mučil, ampak je šlo>:D

LP

LedStorm+++ ::

Pri SWAMPU, v mlaki. Jaz sm pršu že do Pekla. Hudič je najhuši.

Dobro. Rešitev: 8-) Balončke strelate to znate, dobro. Ali ste opazili, da se tudi spreminja obleko, enkrat ves ku bireku: ves naften pol pa naenkrat je prozoren. Tkrt šutate v to prozornost. In je mrtu po minuti.

Ja na začetku sm meu tut jaz probleme z unim pri ognju. Gor na jami je Luciferjeva zvezda in v njo ustelte. Pol ga morte zvabt do tiste rampe. pa skočt hitr na lojtre, da bo padu dol in je konc. 0:)
Pingvin :-)

sinko999 ::

V Swampu strelaš mehurčke ko je zraven njih če bo on čisto zraven pa ga ustreliš imaš šanso da ga ubiješ v 15s ; meni je tak uspelo v drugem poskusi.
Ni? ni ve?no !

mihec87 ::

Ok jst sn pa v 3 levelu tam pol za tistmu velikanu k ga mors ubit pa nemorn it naprej k mors tam gor prit do tistga rdecga pa ne znam djte povedat.

mare87 ::

LedStorm+++: hvala za pomoč. Jaz sem ga prvič probal ubit, pa ni šlo. Kasneje sem pa ga hoto nov zvabit pa tudi ni šlo. No zdaj gre, ko ustreliš tisto zvezdo in se naredi kao en tunel svetlobe. Mihec tam je tudi meni zaštekalo. Morš na strupo ustrelit zvezdo, kasneje ga zvabiš not v tisti snop svetlobe skočiš na lojtro in greš nazaj gor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Učinkovitost pranja

Oddelek: Loža
194473 (3466) suncer
»

Half Life 2 pomoč pri igranju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1027916 (4792) baguvix
»

laserski pogon, ki pospešuje drug laserski pogon, ki pospešuje naslednjega... (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
799820 (8110) gzibret
»

Call of Duty: united offensive (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
706722 (3719) hunter01
»

Teleskopi in opazovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
538355 (7849) EvilGod

Več podobnih tem