» »

Kje dobiti Ati multimedija center!

Kje dobiti Ati multimedija center!

--Switch-- ::

Ima mogoče kdo kaken Link kje bi lahko tole stvar dobil zastonj.

JLP ::

Live long and prosper!

--Switch-- ::

JLp:tle moraš plačat če hočeš dobit celoten multimedija center.

JLP ::

Hm čist nč ni treba. Ga lohk čist komot podljaš.
Live long and prosper!

--Switch-- ::

JlP:še enkrat sem probal in piše da treba plačat,zastonj lahko dobis samo player za gledat AVI,MPEG...ne pa za gledat TV.

krneki ::

ATI-jev MMC je uzuni v več različicah (jih je velik verzij pač odvisno kero grafično/tuner/OS imaš). Za downloadat je samo 7.1... 2.x, 7.3 pa ne.

Yurko ::

Sam sem si dolpobral verzijo 7.1 (za W2K) pa ti je ne priporocam. Slika v W2K je obupno slaba, snemanje v mpg2 dela se enkrat vecje fajle kot pei verziji 6.3 za W9X.

Nikoli vec ne kupim Atija, pa ne zaradi slabih produktov, ampak zaradi tako zanic driverjev in supporta.

Trenutno uporabljam program beta verzijo ShowShifter (podpira WDM), kjer je slika briljantna, samo vmesnik je malo bolj kicast.

BTW, a kdo pozna se kaksen drug dober(!) program za gledanje TV preko WDM (pa ne BorgTV, ker ne podpira tunerjev, ki so na Atijevih karticah)?

LP, Y.

--Switch-- ::

Kot je že vprašal Yurko ali obstaja kakšen drug program za gledanje Tv na ATI-jevih karticah??

Da ne bo mislu kdo da je ta post za zvezdice dobit,ponovil sem vprašanje ker se tema s tem vrne na vrh in je tam več možnosti da nam bo kdo odgovoril!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvok hitrejši kot slika - Winfast 2000 TV WDM

Oddelek: Zvok in slika
122474 (2051) |ke
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5010126 (7935) edublin
»

ATI TV wonder PCI v XP

Oddelek: Zvok in slika
151664 (1456) karma
»

Problemi z čisto novim računalnikom prosim pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
211831 (1459) nokia6310
»

xp in ati TV tuner

Oddelek: Programska oprema
71202 (1089) Uporabnik

Več podobnih tem