» »

xp in ati TV tuner

xp in ati TV tuner

ali ::

Ni driverjev

Ves navdušen sem naložil preizkusno verzijo XP, sedaj pa ugotavljam, da s TV tunerjem ne bo nič. :'(
Imam ATI-TV ISA v kombinaciji s ATI RAGE II/II+. Kakšna ideja ???
Ali je komu s takšno konfiguracijo uspelo morda na WIN 2000 ?

Hvala,
LP

Tassador ::

JA!!Men tud ne dela moja TV-tuner kartica Aver!!;(

MUC ::

Jest sem spravu ATI TV WOnder (TV tuner na PCIju) spravt v pogon, le inštalirat morš ATI Media center 7.1 za windows 2000.

Samo je fora, da je ko prvič poženeš TV slika čist kao "zakodirana" in polna črt. Pol spremeniš barve iz 16 v 32 bitne ali obratno in prične dleovat . krnekj

Uporabnik ::

ali hehe. veš tale isa tv od atija je pa zgodba zase. sej tud za w2k nimajo drajverjev in tud v w98 ta najnovejši drajverji ne delajo z isa tv. pač atiju se ne da več z tako starimi karticami ukvarjat.

Boky ::

Meni je delal z najnovejsimi driverji, ce sem pred tem instalirane stare(v povezavi z rage 128). Ce sem pa instaliral na svez sistem nove driverje pa tud nisem imel vec TV-ja. :(( Pismo sem jezen ! :(((((
Za win 2000 sem slisal da se z nemkimi beta driverji da nekako usposobit tv. Upam da bo v XP-jih tudi delovalo.

Radiant ::

Ob izidu Radeona 8500 dobimo za vse nove gonilnike za XP!
(oficialno potrjeno od ATija!)
Ce pa vam kaj nedela pa jim napisite customer support form meni so do zdaj vedno pomagali pa ze 2x so tedni dni po mojem pismu izdali noce gonilnike ki so vse kar sn napisal da ni dalalo popravli (predvsem v delu video for vindowsa in WDM gonilnikov za snemanje)rajsi sami kaj naredte kot pa da tu simfate! jim napisat kaj vas muci traja glih tak dolgo ko na tem forumu zasimfat kak so nesposobni (kar pa v rsnici sploh niso)

za info jaz uporabljam AIW Radeona!Works like a charm!>:D>:D>:D

Boky ::

AIW Radeona ze verjetno lepo dela ampak 656ksit pa ne mislim dajat zanj. Za to, kar jaz rabim, bi mi trenutni hradver cisto zadoscal, ce bi le Ati podprl tuner v win2000. Ampak ATI-ju ne, da se ne da, ampak noce pisati gonilnikov za stari hardvare, ker hoce z tem prisiliti uporabnike, da stati hardware zamenjajo z novim. Lep primer so novi gonilniki rage 128 ki v win 98/me ne podpirajo vec isa tunera(vzrok sigurno ni kaka nekompatibilnost).

Uporabnik ::

boky, točno tako! da ne bi o tem da sm pol leta čaku na gonilnike ki bi delal z rage 128 in isa tv.... sicer so pol res poslal še neke kable pa to sam pol leta pa sesa. ko sem jim pa zdej pisu ko so izpustil podporo za video for windows (tv ne dela več) pa nism dobil odgovora.


The following information applies to ATI TV Tuners which attach to the graphics adapter using a ribbon cable. They include:
ATI-TV ISA
ATI-TV PCI
ATI-TVfm
Drivers Information
These tuner/capture products are not supported in Windows 2000.
At this time, ATI has no plans to offer Windows 2000 drivers or multimedia software for these ATI-TV products.

If you have any comments or suggestions regarding feature support for Windows 2000, please send your feedback to the email address listed at the bottom of the Windows 2000 FAQ.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tv TUNER-ji

Oddelek: Zvok in slika
292545 (1773) Predator
»

KATERA JA NAJBOLJŠA TV KARTICA !?

Oddelek: Zvok in slika
131735 (1333) Boky
»

TV tunnerji - kako je z njimi?

Oddelek: Kaj kupiti
201587 (1179) megaubo
»

Ati ISA tv tuner in win 2000

Oddelek: Zvok in slika
161218 (996) Uporabnik
»

PC TV kartice - kvaliteta slike?

Oddelek: Zvok in slika
282220 (1736) PIII850

Več podobnih tem