» »

zmrzovanje kompa med surfanjem po netu

zmrzovanje kompa med surfanjem po netu

boha ::

kar naenkrat mi je začel komp zmrzovati med surfanjem po netu. in to od kar sem inštaliral novo verzijo opere 7.50. pri 7.51 je bilo isto, nato sem šel nazaj na 7.23. en cajt je bilo ok, nato spet zmrzali. zmeraj med nalaganjem nove strani. potem sem deinštaliral opero in za foro naložil firefoxa. en cajt ok, nato zmrz. pri operi mi recimo pri kliku na določeno web stran zadeva zmeraj zmrzne, če ne prvič pa po tretjem kliku. :( na slo-techu se mi recimo to nikoli ne zgodi.

imam adsl in sem na netu 24/7, komp pa zmrzne samo če manevriram z browserji. OS je win2k, imam inštalirane vse možne update, tudi driverji so up-to-date, software pa je virus/trojan/worm free. pregledano z različnimi orodji.

ima kdo kakšno idejo, ker zadeva že precej najeda? razen win2k reinštal seveda...

boha ::

evo slučajno sem naletel na stran, kjer mi komp zmzne takoj ko se odpre novo okno. nima veze ali kliknem, ali napišem naslov. katerikoli browser. slo-tech pa še zmeraj dela normalno.

www.mcdonalds.si

kaj menite? neki browserju ne paše ko naleti na določeno stran. sam zakaj pomrz kompa? včasih sem še dobil kakšen error message in watsona...

ronaldo ::

jaz mam tudi opero, pa meni tudi na dolocenih straneh kar crkne browser, pc dela vredu na sreco. ta stran ki pa si jo pastal pa dela vredu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšla Opera 10.50 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
21138360 (31950) urban99
»

Problem-browser Opera

Oddelek: Pomoč in nasveti
71453 (1348) misek
»

Opera 9 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
23621455 (13203) R33D3M33R
»

Firefox pospešuje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
808859 (6892) Antares88
»

Firefox z napako (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
10614332 (10529) veteran

Več podobnih tem