» »

Kontrola streznika preko web vmesnika

Kontrola streznika preko web vmesnika

Hux ::

Zanima me kak se naredi recimo. Mam namesnki streznik. Racunalnike v Londonu ki poganjajo eno igro. Zdaj bi pa rad to igro preko web vmesnika kontroliral. Vklop izklop, prepisi text datoteke ker igra vsebuje modse in bi se mogli preklaplat kar pa je mozno smao z direktnim remot dostopom in jaz nemorem vsakih par ur to nonstop delat. In seveda VNC dostopa pa tudi nesmem dati vsakemu oz dobenmu.

Ve kdo kak se to naredi?
  • spremenilo: Hux ()

Gandalfar ::

mogoce bi nam zaupal se ime igre?

sinko999 ::

Daj okoli 30€ za licenco pa kupi remotly anywhere z njim lahko kreiraš različne uporabnike ki imajo različen dostop na mašino ( user, admin, poweruser | to je za winse ).

LP
Ni? ni ve?no !

Hux ::

Nascar Racing 2003. Remotlhy anywhere se cuje kot direkten remote dostop. To je to kaj nesmejo met. Doben direkten dostop do racunalnika. :))

Samo neke vrste vmesnik z par knofi kjer z pritiskom na enega se prekopira .ini file in z pritiskom na drugega starta server. Shutdown ni tak pomembno sej se na serveru izvede lahko pa je :).

Eni majo to sem vido in je cool ampak sherajo noway. Sej je to njihov prodajni konjicek.

Gandalfar ::

Hux ::

Nekaj v tem smislu ja. Samo to je za njihove servere.

N2003 server customers can now restart their server, adjust sierra ratings, switch between mods and more with the N2003 Server Manager software!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

blank3 ::

Ce imas kaj programerske zilice bi lahko naredil nek program tak, ki bi polusal za povezave in ko bi se kdo povezu, bi potem izvedu kar mu je pac glede na user dovoljeno.

A bi blo to ogromno userjev ki bi to nadziral? Kake operacije se morajo poleg kopiranja tam se odvijat? A je potreba po multi clinet serverju?

Pozdrav, b.
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezcasje... vsaj za nekaj casa.

Hux ::

Ja hehe moja programska zilica je ze cela prekosana in krvava tak da nic nebo iz tega.
1 user cist dovol sej zraven kopiranja ene ini oz 3eh. A, B in C datoteke preko druge in startanje .exe nic ni potrebno. Shutdown tega programa bi se lahko blo edino samo drugace kot !shutdown commanda tak negre niti izklopit.

Sem probo preko ftpja da bi pac na roko kopiral te datoteke prkeo in executiral.exe samo se exe prenese na tvoj racunalnik in tam komaj pozene kaj pa seveda nic ne pomaga. Zakaj je sploh ta moznost v ftp programu ce ne executira na onem racunalniku.

Dzonson ::

ce ti to kaj koristi, w2k3 imajo Web administracijo servera ze po defaultu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Server 2003 - mnenje ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
47029662 (13096) darkolord
»

Resen problem oz. luknja v mojem znanju. Help.!!

Oddelek: Programska oprema
101320 (1166) mainman
»

Kako z passwordom zaščititi program pred odipranjem

Oddelek: Programska oprema
151302 (1146) Microsoft
»

Remote desktop connection

Oddelek: Programska oprema
323220 (2808) CaqKa
»

Kako bi povezal dva rac z remote desktop?

Oddelek: Omrežja in internet
201684 (1365) mh8759a

Več podobnih tem