» »

Dragonball v Angleščini ali Nemščini

Dragonball v Angleščini ali Nemščini

Malner ::

Počasi se z bratom prebijava skozi vse dele Dragonballa. Trenutno sv pri 200. delu DBZja. Gledava v Nemščini. Enkrat sem poiskusil gledat v Anleščini in je bilo kot da bi gledal kakšno sranje v stilu Action man. V katerem jeziku gledate vi.

pivmik ::

Najboljše v Japonščini, pol pa v italianščini, vse ostalo so smeti. (USA pa nasploh suxa glede sinhronizacije).
LP, Gregor GRE^

Malner ::

Kje pa dobiš Dragonballa u Japonščini?

Gandalfar ::

DVD? :>

Malner ::

Gandalfar, k se pa ti oglasiš se pa kr ustrašm da boš zaklenu temo. Govorim o serijah, k so se predvajale na RTL2. Pač če kej zamudim, pol snamem z Mule. A je to legalno al ne presod sam, samo ne mislim DVDja kupvat, ce zamudim en del na TVju. Isto delam tud z DS9, k je zdej na HTV2. Kravatarji majo pač probleme sami s sabo, pa zarad sabora čist program zmešajo (24urnih VHS kaset na žalost še ni). Pol je pa kle še naš komercialni ] >:D POP>:D TV, k nas zrajca z 50 deli u japonščini s slovenskimi podnapisi, pol dajo par delov u francoščini, na konc pa oblubjo otrokom, da si bojo DBZ lahko ogledal do konca pol k bojo že svoje otroke mel.>:D

pingec ::

v italjanščini zveni bolše kot v japonščini!!!!
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Primoz78 ::

V italijanscini je zakon...seveda ce razumes :D . Sem gledal vse dele skozi...no recimo ene 5 delov sem spustu iz serije GT, drgac Dragonball in Dragonball Z sem cel gledal...v Italiji pa se dobi prav movie, ki jih v serijah ne pokazejo. Par sem jih gledal in so zakon! A kdo mogoce ve ce bo kako nadaljevanje po GT seriji...ker v zadnji epizodi se nekaj nakaze v na to...

Lp Primoz

guest #44 ::

Jaz mam priblizno enih 180 epizod v japonscini z angleskimi podnapisi. Najboljse je original pa se japonscine se naucis.

Bramac ^^ ::

Kje se pa dobijo te deli? >:D

BigWhale ::

Khm!

pivmik ::

Sej je povedal Gandalfar... na DVD-jih.
Amazon.com - Search: Dragonball
LP, Gregor GRE^

jizzer ::

ZDRAVO!

No tema je res že stara ampak ni nobene druge pametne o DBZ. Spravil sem se gledat animeje pa sem začel z DB treutno Z. Gledam jih prek interneta pa me zanima če je možno kje v japonščini trenutno sem 100 del DBZ ampak vse žal v angleščini. Mislim da to ni nelegalno če prek interneta gledam, če pa je pa se oproščam!


Hvala za pomoč!

Ericssony ::

Še najboljše v japonščini - seveda če razumeš >:D če ne pa podnapisi.

jizzer ::

Ja to sem prebral ja samo kje ? =/

sidd ::

Japonščina in menščina! Angleščina je neprebavljiva. ;((
no idea for signature
signed
I


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri anime mi priporočate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11214954 (6724) predi
»

Attack on Titan - Live Action (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7012982 (9591) dottor
»

Dragon Ball

Oddelek: Sedem umetnosti
243708 (2612) oo7
»

Težave pri angleščini (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5118606 (17871) Phantomeye
»

Anime

Oddelek: Loža
313057 (2653) Goku

Več podobnih tem