» »

Dragon Ball

Dragon Ball

Tic ::

Pozdrav
Kot zelo očitno dejanje sem odpru novo temo. Namenjena izklučno Dragon Ballu, DBZju in DBGTju :D

Sploh me zanima, če kateri slo-techer gleda to.
Kar se mene tiče, sem čist "obseden" in imam skoraj use dele (shranjene in pogledane) od DBZja. Še 50 praznih cdjev in bo arhiv končan :)
persona civitas ;>

IceIceBaby ::

jaz sem hotu dons gledat na pop tv ob 7h pa mi je budilka zatajila. Tko da jutri pa res začnem :)

Navaden dragonball sem gledal par epizod in se mi je dokaj dopadu. Nasploh se mi animeji dopadejo, pa zdej se japonsko učim tko da še mal treniram jezik zraven :)

Tic ::

Hmmmm. Jst pa tist po TVju ne gledam. Ker morem itak v solo... :'(

No ja. Sicer pa se pretočijo na pc usak dan najman 3 nove epizode tako da sem precej zaposlen =)
persona civitas ;>

njok ::

Jaz sem par let nazaj na Italia1 pogledal vse epizode. Sem mislil, da mi ni vec do tega, pa sem obnovo zgodbe (do sedaj samo prvi del) mesec nazaj vseeno z zanimanjem pogledal. Sedaj pa se vrtijo OAV-i.

Moj najljubsi del je Freezerjeva saga iz Z-ja. Kaj pa vasa?

Tic ::

Men so pa ful hudi deli sz Majin Buujem. Model. :)
persona civitas ;>

Arkadij ::

jst sm tud čist obseden :)

samo GT mi ni tok v redu.

Tic ::

Waaaaaaaa.... 10 novih delov. Gremo gledat rajt avej :)


Marley; ja.. GT je cudn :)
persona civitas ;>

Arkadij ::

men so najbolj turnirji, sploh ta prvi v DBZ.

Tic ::

I just love Mr Satan! He is greatest! LOL
persona civitas ;>

sketch ::

Um. Lepo prosim, naj tole ne postane se ena Stargate tema, kjer p2p kar ven strli od vsepovsod... diskutirajte kolikor hocete, samo za cim daljso eksistenco vasih postov prosim molcite, koliko epizod in kje ste dobavli. Najlepsa hvala.

lp
s.
Adapt and overcome.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

msmiha ::

Uf to je že dolgo kar sem gledal to:D. Blo je ene dve-tri leti nazaj na Cartoon Networku. Drugače pa se mi dopade predvsem stil borbe. Mogoče je Gooku ponekod res preveč nabildano naret>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Yoda Master ::

Jaz sem velik DB fan. POgledal vse dele DB/DBZ/DBGT.
In res Mr. Satan rules!!!!. Drugač mi je pa najljubša saga, recimo, da Cell Games saga, ker postane Gohan SSJ2.
Veliko ljudli se pritožuje nad DBGT deli, meni je prvih 18 delov zelo bednih ampak pol so mi pa zelo všeč, sploh Uubu je car, pa Gogeta SSJ4.

pivmik ::

Dokler postane Goku SUPERSAYAN je ta risanka super, pol pa se začne vlečt, komplicirat in zmanjkuje idej.
DBGT pa totalna bedatrija.
LP, Gregor GRE^

Zeromund ::

Heloo.Jest sm to učasih gledu po TV-ju pa mi ni blo k. Samo pravjo pa da so zdej novejši deli bolši pa me zanima tko kok so bolši pa kaj so kej spremenil...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zeromund ()

Tic ::

@ ZERO;

Hm. Lepo prosim, naj tole ne postane se ena Stargate tema, kjer p2p kar ven strli od vsepovsod... diskutirajte kolikor hocete, samo za cim daljso eksistenco vasih postov prosim molcite, koliko epizod in kje ste dobavli. Najlepsa hvala.


Read it twice ;)
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

oo7 ::

Mogoče kdo ve kje bi se dalo dobiti Dragon Ball original serije se pravi v japonščini z angleškimi podnapisi?
angleška verzija je brez veze,ker je pol manjka in je čist cenzurirana.Prosim če kdo ve naj napiše:)

Pa zanima me še kaj je razlika med Dragon Ball in Drago ball z?Ali je vse isto samo,da je dragon ball z prenovljen ali se tudi zgodba razlikuje?

Hvala:):)

freesty ::

Zgodba je cist druga. V db je goku mali, v dbz pa ze odrastel in ima otroke:)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

oo7 ::

Mogoče veš kje bi se dalo dobiti originalni Dragon Ball v Japonščini?

Sem gledal že pred 10 letim in sem se odločil,da bi spet in sem našel eno Angleško verzijo,ki je pa brez veze,ker je cenzurirana in pol stvari manjka.

black ice ::

Poskusi v Zalivu.

oo7 ::

Sem našel:)samo upam,da je taprav.

Ker vse taboljše stvari so odrezane npr tole,ko se res lahko nasmejiš :)):)):)):))





Sicer je ta angleški in ni cenzuriran zgleda je več verzij.

No hvala za pomoč:)

LP

jest10 ::

freesty je izjavil:

Zgodba je cist druga. V db je goku mali, v dbz pa ze odrastel in ima otroke:)

Pa dobro je povdariti, da je DB fajn, DBZ je nekako gledliv, DB GT pa poden.
Da se ne pokvari morebitnega dobrega okusa po ogledu DB.

oo7 ::

Mogoče kdo ve če se še na kaki drugi strani,da dobiti podnapise razen na podnapisi net.

Sem dobil Dragon ball necenzurirano.Govorijo Japonsko z Angleškimi podnapisi.Ker nisem mogel gledati na televiziji preko usb na DVD playerju ,ker je v MKV zapisu in sem pretvoril v AVI datoteko,tako,da mi DVD predvaja so pa podnapisi zginili.
Na podnapisi.net sem dobil samo Dragon Ball 1986 podnapise Slovenske za 1 sezono,ki delujejo brezhibno.Zdaj za ostalih 4 sezon pa ne najdem tudi angleških ne.A obstaja še kaka stran kjer bi imeli podnapise?

Hvala in lp

nick88 ::

M-Power
Mogoče kdo ve če se še na kaki drugi strani,da dobiti podnapise razen na podnapisi net.

Sem dobil Dragon ball necenzurirano.Govorijo Japonsko z Angleškimi podnapisi.Ker nisem mogel gledati na televiziji preko usb na DVD playerju ,ker je v MKV zapisu in sem pretvoril v AVI datoteko,tako,da mi DVD predvaja so pa podnapisi zginili.
Na podnapisi.net sem dobil samo Dragon Ball 1986 podnapise Slovenske za 1 sezono,ki delujejo brezhibno.Zdaj za ostalih 4 sezon pa ne najdem tudi angleških ne.A obstaja še kaka stran kjer bi imeli podnapise?


heii mene pa zanima kje pa si dobil na netu vse dele necenzurirane dele od dragon ball in dragon ballz ce se ves bi te prosil ce bi mi lahko poslala link na gmail,, nickkokolj@gmail.com prosim lepo...

hvala ti ze vnaprej za tvoj trud.. lep pozdrav

Frufru ::

A nisi mogel odpret nove teme? Raje oživljaš skoraj 3 leta mrtvo?

oo7 ::

nick88 je izjavil:

M-Power
Mogoče kdo ve če se še na kaki drugi strani,da dobiti podnapise razen na podnapisi net.

Sem dobil Dragon ball necenzurirano.Govorijo Japonsko z Angleškimi podnapisi.Ker nisem mogel gledati na televiziji preko usb na DVD playerju ,ker je v MKV zapisu in sem pretvoril v AVI datoteko,tako,da mi DVD predvaja so pa podnapisi zginili.
Na podnapisi.net sem dobil samo Dragon Ball 1986 podnapise Slovenske za 1 sezono,ki delujejo brezhibno.Zdaj za ostalih 4 sezon pa ne najdem tudi angleških ne.A obstaja še kaka stran kjer bi imeli podnapise?


heii mene pa zanima kje pa si dobil na netu vse dele necenzurirane dele od dragon ball in dragon ballz ce se ves bi te prosil ce bi mi lahko poslala link na gmail,, nickkokolj@gmail.com prosim lepo...

hvala ti ze vnaprej za tvoj trud.. lep pozdrav



Uf zdaj si me pa najdu:) če se bom spomnil kje sem jaz našel te epizode ti sporočim :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dragonball Z : Battle of gods

Oddelek: Sedem umetnosti
102164 (1988) UNIVERZUM
»

Kje bi našel kakšne starejše manga serije?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71237 (1091) Goran's Blog
»

Težave pri angleščini (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5118842 (18107) Phantomeye
»

Dragon Ball AF

Oddelek: Sedem umetnosti
81215 (1154) Bojevnik
»

Bedasti "filmi" na Kanal A (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5725983 (24804) fRiK0

Več podobnih tem