» »

SB Live in ASIO (help!)

SB Live in ASIO (help!)

KiLLeeY ::

OLA!

No.. mam en problem, pa sem se ga odloco delit z vami, v upanju, da mi bo kdo vedo pomagat :)

Torej, mam sound blaster live (1o24 Player) in windows XP. Ker mi program Traktor DJ Studio 1.0 (Native instruments) ni deloval OK (beri: prevelik latency), sem orig. creativove drivere zamenjal z KX driveri (www.kxproject.com), ki imajo boljso ASIO podporo in tako manjsi latency. No, drajvere sem tako zamenjal, in je pol ko sem muziko predvajal (v Traktoru) pri latency na 2.22 (al nekaj takega) je v muziki pokalo. Latency je bil sicer ok, vendar to ni bilo poslusljivo. Pol pa sem sov, pa sem nekaj drajvere oz. nastavitve (sanja se mi ne kje, ker sem pozabo) spremeni, in je blo OK. Latency mali, sound ok, vglavnem blo je tak ko treba. Zdaj pa sem kaka 2 tedna nazaj nekaj spreminjal spet ker ni delal input za mikrofon + instaliral sem neke popravke za windowse (iz windows update) in stvar ponovno ne dela (spet poka not).

Zdaj pa sem mislo, ce bi slucajno od vas kaj vedo, kje se da kaj nastavit, da se optimizira ASIO support kaj bi lahko naredo, da bi spet delalo. Drivere sem tudi reinstaliral, zvocno prestavo v drugi slot, IRQ tezav ni ...
skratka sanja se mi ne, kaj bi lahko naredo

Za vse odgovore se ze v naprej zahvaljujem !

LP

DJK

KiLLeeY ::

c'mon .. anyone ?

Jakka ::

:'(

CaqKa ::

na kxproject si opisal ta problem?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Audacity - težava z latenco

Oddelek: Pomoč in nasveti
361580 (980) ananchel
»

Zajemanje zvoka inštrumentov

Oddelek: Zvok in slika
51172 (1089) BluPhenix
»

Vista SP1 ali XP SP3? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
615941 (4659) Revenant
»

kX SBLive! Gonilniki

Oddelek: Zvok in slika
311541 (1255) KiLLeeY
»

Music Stuff

Oddelek: Zvok in slika
61940 (1757) Tr0n

Več podobnih tem