» »

DirectX 7.0a in voodoo 3

DirectX 7.0a in voodoo 3

TylerDurden ::

Voodoo 3 3000 po instalaciji najnovejsih (ne beta) gonilnikov trza v igrah, ki jih poganja direct x. Npr. Re-volt, Crimson skies. Probu ze vse presnet: stare drajverje gor (sicer preko novih), winse se enkrat nalozit, pa nic ne pomaga. Trzanje slike nima veze s fps (je skoz na ene 80 fps). Aja, voodoo je AGP, povsod v softveru mi pa pise, da je na PCI busu. V glideu in openGL nimam tezav.

Tr0n ::

Hmm cudno, meni dela OK oz. mi je delal, dokler nisem sel na nove gonilnike in DX8.

Caboose ::

8-O
Hja tudi sam imam voodoo3 3000 s to razliko, da sem pred kratkim download-al težko pričakovani Direct X 8
od tu naprej nisem opazil, da bi i bilokaj trzalo...dobiš ga na www.quakequakequake.com pod overclocking (se mi zdi) če pa ne pa se malo ozri po strani...:D

TylerDurden ::

Zadevo sem omejil do te meje, da sem ugotovil, ce je v igri vec kot 70 fps, potem slika trza. Ce je manj (od 0 do cca. 60), potem slika ne trza. Vseeno me stvar moti, tako da s predlogi na dan.

luni ::

heh mogoce ti stevilo slikic na sekundo preseze osvezevanje monitorja v igrah :)
Artificial Intelligentia

GodStyler ::

Men dela normaln (DX7.0a, 3Dfx Tool v.2.6.1.100 )To so najnovejši driverji in niso beta. Prej sm smu pa beta pa je delal. Donst sm gledou, če je že kej novešga, sam stranica ne dela.

GodStyler ::

Jest mam tut na AGP pa dela cool, no saj brt k večinoma špila se ni še nč pritoževal :)) Keri progiji, ti pokažejo, da maš na PCI. Kva ti pa v System piše.

Sergio ::

luni: zato pa mamo vsync
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Ark4nge| ::

Ja jst mam v3 2000 prepisan z BIOSOM od v3000 in z novimi drajverji dela v redu. Provi kej v TOOLSIH kot je reku Sergio (vsinc...) druzga ne vem.



P.S.: svetujem ti, da prepišeš BIOS z v3 3000, dela super stabilno (tudi brez ventilatorja) boljše kot OC. Več o tem nadeš na www.v3info.co.uk:)
Višje! Hitreje! Močneje!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vse o 3dfx Voodoo grafičnih karticah. (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
575154 (4224) mtosev
»

Voodoo 3 2000-navijanje in modificiranje

Oddelek: Navijanje
281891 (1466) Paradajz_
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604463 (3737) Senitel
»

WOD3 PROTI GE FORCE 2 MX

Oddelek: Kaj kupiti
221251 (951) VASkO
»

vodoo3 in COlin 2

Oddelek: Igre
211910 (1639) rookie

Več podobnih tem