» »

Kaj kupit, HP PSC 2175 ali Epson CX5400

Kaj kupit, HP PSC 2175 ali Epson CX5400

Rupi1 ::

Odločam se za nakup tiskalnika, pa sem se odločil, ker bi potreboval še skener, da kupim multifunkcijsko napravo. Ne morem pa se odločit kaj naj vzamem. Odločam se med HP OfficeJet PSC 2175 in Epson CX5400, cenovna razlika je tako majhna, da ni pomembna.
Do sedaj sem imel Epsona Stylus Color 760, pa nekako nisem najbolj navdusen nad njim, zdi se mi pocasen nampram HP-jem, pa tudi kvaliteta izpisa ni nevem kaj. Ker pa je izgleda sedaj crknila glava, saj ga niakor ne morem pripravit do tega, da bi mi sčistil šobe, sem se odločil da kupim novo stvarco.
HP ima integriran Card reader, samo mi to ni tako zelo pomembno. Epson ima vse štiri kartuše ločene, pri HP-ju pa ob menjavi kartuš menjaš celo glavo. Kaj je boljše, malo me je strah, da mi bo pri Epsonu spet crknila glava. Nekako se spet nagibam h nakupu Epsona, vendar me malo vleče k HP-ju, ker mi je žal, da takrat ko sem kupoval 760-ko nisem vzel HP-ja. Pa zdi se mi da so HP-ji hitrejši in imajo lepši izpis, še posebej ob nastavitvi ekonomične porabe barve (Fastdraft) napram Epsonu.

Prosil bi za kakšen nasvet.

Hvala in lep pozdrav!

Robi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri printer kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6422102 (14376) Spock83
»

Kateri tiskalnik bi vi izbrali?

Oddelek: Kaj kupiti
71288 (1122) sokel
»

Kateri tiskalnik za tiskanje CD/DVD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7211510 (8433) s1m0n
»

HPjevi inkjeti so crap...

Oddelek: Strojna oprema
392676 (2059) Brane2
»

Tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
121687 (1528) andro

Več podobnih tem