» »

Katerega R9800se za softmod?

Katerega R9800se za softmod?

Bevcan ::

Ravno to! Katerega Radeona 9800se za softmod? Vem da mora imet 256bitno vodilo, rami v obliki L. Slišal sem da se od powercolor uglavnem da modat a je to res. Katero še svetujete in kje jo lahko kupim v Ljubljani v trgovini ker po netu tega ne bom naroču ker ti lahko pošljejo 128bitno varjanto gre pa preveč časa za to sm pa ke pošiljat.
  • spremenil: Bevcan ()

Caligula ::

Reces lepo tukaj na forumu-Frenk, bi mi pomagal zrihtat enega Canyona, ki bi se dal modat v Big Bangu pa ti pove, ce lahko ali ne,.. 0:)

boštjan ::

big bang,ha ha,si mislu BOF?

MEDENA ::

ja BOF :P

Frenk iz Kranja dela v BOF-u ? :D

Caligula ::

Jp. In to verjetno pridno kot mravljica. Pa se builda zdej. Vse to samo za vas 0:)

MEDENA ::

KVA zdej ga moram pa spoznat....ker jaz sem bil včeraj dol v BOFU....pa mi je nizek prodajalec utrujal :>

Caligula ::

Pol pa ziher ni bil on. Ni prevec nizek pa ni utrujajoce sorte. Razen, ce je zdej zarad bildanja tough guy ratal :D

MEDENA ::

kaj si ti tud iz KR ? :\ bo pa frenk moj najboljši kolega od zdaj naprej v bofu :D

-rabat % kolega :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MEDENA ()

Caligula ::

Ne ne, jz sm normalen voznik >:D
Sicer pa Frenk dela v LJ, ce se ne motim. Razen ce so ga preselili v KR v okviru vladne akcije, da se krancane zadrzuje v domacem kraju, da se jih spravi s cest :D

MEDENA ::

LOL frenk je od mene oddaljen nekaj 100m :D

zdej vem kam iti po plinkso hlajenje :D

LOL :P

Caligula ::

Pol nacionalni program varnosti v prometu dela? >:D Ti bodi sam priden pa pes hodi pa cimvec vseh, ki so tolk mal od tebe oddaljeni prepricuj naj storijo enako. Cesta slaba. Cesta grda. Cesta fuj in fej :D

Kranjcanov na cestah cimmanj :D

Sicer se bo pa ziher tud v tej temi oglasu ker ze neki rovari po forumu 0:)

MEDENA ::

ejga jaz sem itaq LJ-KR mix :P 14 let LJ 15 zdej KR......sam je LUblana bolana eewwww......kr naježem se k peljem po Lublani ....folk fuknjen ratu ....po cestah vozijo k pr norcih :D

Caligula ::

Sej pol pa na forumu sprasujejo kako 5000 kubicen motor dat v starga BMWja 316. :D
Sicer pa tud to jih je vlada namestila, da bi odganjali kranjcane, ki majo radi nizje hitrosti samo bremzajo na zalost ne prevec radi >:D

Skratka k strasilo na polju sam da za Kranjcane.

Drgac pa nc ne recem-mate lepo staro mestno jedto. Vseh 30m 0:)

cbelica ::

ma kaj vse se ne spomnite...8-O

98% of the teenage population does or has tried smoking pot.
If you're one of the 2% who hasn't, copy & paste this in your Signature


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TCCD pri nas (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1479104 (5719) OZZY
»

Comtron aka Mlacom2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
25321570 (12511) Tilen
»

Grafična okoli 30-40k

Oddelek: Kaj kupiti
15948 (704) Sycroft
»

Kater digitalni fotoaparat do 40000sit

Oddelek: Kaj kupiti
241715 (1391) frenk
»

Od kod ste? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1569062 (6431) Tic

Več podobnih tem