» »

Poceni plata za Bartona 2500 ?

Poceni plata za Bartona 2500 ?

lopov ::

Ziv!

Kolega rabi racunalo le tipkanje. Dobil je bartona, kateri na njegovo staro plate ne pase, zato bi kupil novo -- cim cenejso, navijaski potencial sploh ni pomemben, le da je stabilna.

Za predloge se vam ze vnaprej zahvljuje.

gofra ::

Izjemno stabilne so bojda FICove - sam imam AU13, ki se nekako kosa z NF7ko s tem, da je cenejša. WWW.CHIP.SI.

cbelica ::

Pri Mlacom-u majo ravno eno Epox za 14k v akciji... se mi zdi kr v redu:)

MEDENA ::

ja kar to vzemi kakor cbelica pravi


ajd cbelica dej mi email pošji !!!!!! sem reinstal delal

boštjan ::

lopov,naj kupi asrockovo za 11k,k7s8x revision3.0

lopov ::

Hvala vsem, po vsej verjetnosti se bo kot "strasen stiskac" odlocil za najcenejso :D

Lp,
b.

Big_Al ::

ESC K7VTA3 V6.0 - 8.800 SIT
ECS N2U400 - 13.500 SIT
FIC KT-600 PRO - 16.300 SIT

Vse plate sem osebno že sprobal in delajo čisto svojim cenam primerno. Da se prav razumemo - delajo vse oki-doki, samo featuri so različni.

ginekolog ::

MB ASROCK K7S8X R3.0 SiS746FX 9.990,00 SIT

poceni asus. Dela dobro.
Divers do it deeper.

lopov ::

Se ena prosnja.
Danes se je izkazalo, da je kolega dobil dva bartona, "navadnega" 2500 in mobilnega 2500.

Njegov sedanji procesor je XP2100 in ga bo prodal, prav tako ne rabi dveh bartonov in bo enega prodal. Jaz sem mu predlagal, naj obdrzi mobilno varianto, vendar ga nisem preprical.

Zal je iskanje na Slo-tech tenutno onemogoceno in ko sva na hitro iskala kaksen clanek na to temo nisva bila ravno uspesna --> rabil bi kaksen link v SLOVENSKEM jeziku, kjer bi bilo opisano zakaj vzeti mobilnika (clovek je star cez 50 let in od "tujih" jezikov obvlasa samo srbohrvasko).

Sicer pa, ce ne bo navijal je tako vseeno, ane :)

No, ce bo se najde kaksna dobra dusa z nasvetom, spet v naprej hvala!

Boki_ ::

Mobilca potem proda meni. Daj zmeni se in piši zs. Kaj te briga za unga.
I'm back

lopov ::

Studiram, da bi ga sam vzel. Zame bi bila najbrz zeloooo prijateljska cena :)))

|KoRn| ::

Če ga boš vzel, je super za navijanje, tako da pol tudi fajn met malce boljšo plato.

cbelica ::

Ce pravis da je stiskac, potem mu povej, da se mobilc manj greje in zato lahko kupi cenejsi hladilnik:D


MEDENA, email mi ga neki serje... mi skozi vraca (in to po dveh dneh) posto, ki jo posiljam;(( ce je kaj nujnega, pisi ZS

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cbelica ()

Silvo ::

Naj proda bartone,kupi novo plato,ter obdrži XP 2100(verjetno zakl.XP2700,333FSB)in tako največ prišpara.LP.

Dead_Eye ::

Kot je rekel silvo - samo da ne rabi niti kupovat nove plate, ker za tipkanje je xp2100 več kot preveč.

Drugače pa je ta asrock plošča res super za to ceno.
The one and only

CX20RE ::

Se strinjam glede asrocka, trenutno barton 2500+ tiktaka na 2200mhz (fsb 400mhz, 3200+)>:D
Končne zmogljivosti so par procentov slabše kot z nforce2, samo kaj sploh lahko hočeš za 9 jurjev?

RC14 ::

Mene pa zanima,če ima še kdo izkušnje z to ASROCK K7S8X plato glede navijanja,ker je res poceni. Zanima me zato,ker bom mogoče menjal svojega athlona 2000+ (palomino)-nič ne navija, za bartona 2500+ in me zanima koliko se da kaj navit z to plato. Trenutno mam pa plato ELITE L7VTA in mi ne podpira bartona. Ne vem zakaj ?? zato bi rabil novo plato.Ne mislim pa dajat 25.000 SIT in več za plato,ker nimam namena hudo navijat tud nimam kakih dobrih ramov,če bi šlo do 3000+ bi bilo dovolj. Moj kolega ima to plato pa 2400+ Tbred B in ga je navil na 3200+ z infenion rami,rekel pa je da ko je probal z bartonom 2500+ pa ni šlo kaj dosti višje , od deklariranih 166 mhz fsb. Zato bi prišlo prav še kakšno mnenje.

Zanima me še kakšni rami so SpecTek incorporated PC 3200?

Hvala za vaša mnenja.
Imam pa zgoraj omenjene rame rame 2*256, napajalnik bo LC power 550w.

Lp

jest10 ::

Jaz jo imam.
Ja lahko boš navijau. Samo ravno extremno ne boš mogel, ker se voltaža dvigne samo za 5%

lopov ::

Kaksen hint, kam po K7S8X plato?
Danes sem jo iskal po Lj, pa brez uspeha.

PiEs: mobilca sem jaz zaplenil >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

ginekolog ::

Asrock prodaja tudi PCsistemi.

Še forum o asrock platah:
http://www.ocworkbench.com/ocwb/ultimatebb.php?ubb=forum;f=30
Divers do it deeper.

lopov ::

Hehe ... S kolesom pridem bolj tesko do Maribora :)
Je pa fino vedeti :D

---

Nasel ... v stacuni na "perifriji" Ljubljane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asrock 939 dual (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
72938844 (19403) igor0203
»

Amd Sempron - ODKLEPANJE !

Oddelek: Navijanje
453195 (1619) Dr_M
»

asrock k7s8x r3 ...Izkušnje?

Oddelek: Strojna oprema
181871 (1590) mile
»

ASRock K7S8X R3.0 - osnovna plošča kupiti ali ne?

Oddelek: Kaj kupiti
141950 (1730) jest10
»

Ali lahko navijem mašino...

Oddelek: Navijanje
61013 (880) boštjan

Več podobnih tem