» »

Razgovor s komisijo zaradi ugovora vesti. Kako izgleda??

Razgovor s komisijo zaradi ugovora vesti. Kako izgleda??

McSpike ::

Jutri imam zagovor pred komisijo. Zanima me kako tak zagovor izgleda? Ali se izpolni kak vprašalnik ali te komisija maltretira in zaslišuje kot zločinca ali poteka vse v sproščenem duhu? Koliko ljudi je ponavadi v komisiji? Ali se naenkrat ubadajo z več naborniki (kot pri naboru) ali z vsakim posevej?
Hvala.

Tomi ::

Kolikor vem, lovijo na pasti. Ce reces, da ne mars nasilja, bodo vrtali v TV in filme, ali pa celo igre. Treba je biti zelo zvit, ker oni so vedno se bolj.
Sicer pa ni to zaslisanje, ampak pazi na besede.
V komiisiji so pa ponavadi trije..
metrodusa.blogspot.com

SkIDiver ::

Ti sam reč da ne preneseš orožja in da po TV gledaš samo komedije. Pa reč še da si gledu po TV kaj vse se v vojni dogaja(mine pa poškodbe od njih pa te zadeve) pa tko mal pa bo.

Yohan del Sud ::

Ne si pozabt dat gate na glavo pa dva svinčnika v nos...

Ne potrkat ampak fino brcni v vrata, ko ti otprejo jih pozdravi z "umpa umpa" :D

luni ::

umpa umpa

LOL

:))
Artificial Intelligentia

LuiIII ::

Ma ni ravno panike pri tem zagovoru. Moraš biti prepričan v to kar si napisal, pardon, moraš se prepričati, pa je! Pri meni je bilo v komisiji, nekaj let nazaj, osem ljudi. Na koncu zagovora je bilo razpoloženje prav veselo in vsi so bili dobre volje, jaz pa še bolj8-)! Spraševali so nekaj v stilu: "Ali veste, da ne boste mogli zaprositi za orožni list, ne morete biti lovec,...?" Bil sem seveda globoko šokiran ob spoznanju, da svojih lovskih nagonov ne bom mogel več zlorabljatii na ubogih žvercah in tako sem se odločil za nežnejši spol. Ni kaj vojska naredi moža! He, he malo me je zaneslo. Skratka zagovor ni nič hudega, če imaš vsaj malo soli v glavi, če ne zganjaš panike in če si navidez malo pasiven ali bolje rečeno plašen. Samo ne pretiravat!

Srečno
Lui

ahac ::

Ali pa obratno:
Rečeš, da nonstop gledaš akcijske filme in igraš Quaka in da bi tudi sam rad koga 'pospravil', ker je cool. Lahko rečeš: "Hitro mi dajte mitraljez, da grem v Fužine čefurje pobijat. Jaz bom največni slovenski heroj!"

;), da ne bojo skoz isti smajliji.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Kekec ::

He he he ja pol te bodo pa za kuharja dal! >:D

SpiDEr8 ::

Mah nimajo kej murit če nemaraš orožja nimajo kej!! prsilt te pa tut ne morjo ... razen kazn pa zapor itd. drgač pa mislem de te ne bojo usmrtil zaradi tega :D:D
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pisanje diplomske in povzetki ze napisanega? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6720266 (3400) guestalison9
»

Zagovor diplome (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
14550246 (29811) gzibret
»

Dobil popravca pri MA (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
887666 (5633) klemen22
»

Izogibanje služenju vojaškega roka - nujno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
855720 (4150) Binji
»

Izkušnje z civilnim služenjem vojaškega roka

Oddelek: Loža
192602 (2211) krneki0001

Več podobnih tem