» »

9 Countries That Hate America Most - Slovenija 7.

9 Countries That Hate America Most - Slovenija 7.

chironex10 ::

http://www.huffingtonpost.com/2014/04/1...

Sicer dvomim, da tistih 57% dejansko sploh ve, zakaj bi jih sovražili, je pa dejstvo, da Slovenija skasira vse slabo kar ZDA povzroči (od raznih vojn, pa do gospodarske krize), po drugi strani pa ne dobi ničesar od njih, razen razslojevanje prebivalstva, trdi kapitalizem itd. Se slovenci bolj od ostalih zavedamo barabije ZDA (malo dvomim, večina populacije je daleč preveč zabite)?
Če vas slucajno prime da bi objavili svojo kodo pod open source, prej poglejte:
na 32:52: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=QKwWPQ1Orzs

Starodavni ::

Najbolj smešno pa je, da med temi top 10 ni nobene druge države, ki nima arabskega porekla. Le Slovenija je anomalija.

Jaz sem to sovraštvo do ZDA povezal z dvema faktorjema:

- Fovšijo - naš standard se potaplja, njihov je stabilen in se bo na dolgi rok še izboljšal. Naš pa je v zraku, zaradi vse te korupcije in nesposobnih politikov.
- Čredna sovražnost do amerike, en sovraži in mu vsi sledijo, ker je to trendovsko in modno.

Slovenci bi radil imeli bonitete EU in NATO, hkrati pa socialne bonitete, oboje pa ne gre brez določene cene, to so finance. Le-te pa dobivamo s krediti, ker drugače ne gre.

zee ::

dejstvo, da Slovenija skasira vse slabo kar ZDA povzroči (od raznih vojn, pa do gospodarske krize), po drugi strani pa ne dobi ničesar od njih, razen razslojevanje prebivalstva, trdi kapitalizem itd.


To samo pomeni, da Slovenci za svoje tezave rajsi krivimo/-te druge, namesto da bi vzroke iskali pri sebi.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Yacked2 ::

Ubijanje lastnih ljudi zaradi političnih razlogov je dovolj velik razlog, da nekoga zasovražiš.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

jest10 ::

Navedba je jasno bedasta.
Nestrinjanje s politiko ZDA ni enako sovraštvu ZDA

zee ::

Yacked2 je izjavil:

Ubijanje lastnih ljudi zaradi političnih razlogov je dovolj velik razlog, da nekoga zasovražiš.


Ergo: Slovenci se zaradi dogodkov pred sestedesetimi leti sovrazite med sabo?

V drugi osebi mnozine pisem zato, ker se mi zdi pogrevanje pretekle zgodovine enako bebavo kot enacenje Karantanije in Slovenije.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Yacked2 ::

September 11 attacks @ Wikipedia

Dogodki se pozabijo čez nekaj časa.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

jype ::

Yacked2> Dogodki se pozabijo čez nekaj časa.

Retardi pa očitno ostajajo:





IMO je sovraštvo do ZDA posledica tega, da so ZDA oligarhija, ki ignorira lastna pravila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

#000000 ::

IMO je sovraštvo do ZDA posledica tega, da so ZDA oligarhija, ki ignorira lastna pravila.

V bistvu imaš prav, ampak če to drži kolko morjo bit zabiti šele slovenci, ker to kar se pri nas dogaja je pravzaprav enako kot je bilo v času komunizma, z dvema izjemama, ne zaprejo te in ne greš na goli otok če kaj bevskaš proti državi. Vse ostalo pa je skor isto, organi ki bi moral poskrbeti da je kopupcija kaznovana pa kot da so v apatiji :)

Aston_11 ::

Yacked2 je izjavil:

da nekoga zasovražiš.
Če si psihično nestabilen. Drugače take stvari nimajo kaj vplivati na samozavedanje človeka.

jype ::

#000000> V bistvu imaš prav, ampak če to drži kolko morjo bit zabiti šele slovenci,

Mislim, da Slovenijo sovraži precej več Slovencev kot ZDA.

#000000 ::

To pa itak, samo sebe sovražmo to je dejstvo.

djabi ::

Starodavni je izjavil:

Jaz sem to sovraštvo do ZDA povezal z dvema faktorjema


Tretji faktor pa je njihov veleposlanik in njegove izjave. Pa tudi četrti in peti faktor bi se našel, ampak bom raje tiho.

jype je izjavil:

Mislim, da Slovenijo sovraži precej več Slovencev kot ZDA.


Absolutno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: djabi ()

vostok_1 ::

Če bi poznali maso neo-commie mladine, se ne bi čudli.

Malcolm_Y ::

Kak so sploh dobili ta rezultat? A je bila kaka anketa kje? Raziskava javnega mnenja?

Jaz, na štajerskem, nisem nič slišal o tem.

trololo2 ::

Saj ne moreš resno vzeti tega članka ko merijo "disapproval of U.S. leadership" na naslovnico pa butnejo "hate". Je vseenon velika razlika med tema pojmoma bi rekel.

vorantz ::

Clanek iz huffington post...
pompozni naslovi brez vsebine
ni vredno niti enega bajta internetne povezave kaj sele debate

BALAST ::

Rurik (Relentless_Rurik)
Super User ? 145 Fans ? Comment not obscene? Then post it!

I'm 51 years old, and have come to the sad conclusion that the country which hates us the most IS us.
14 Apr 4:50 PM


Takole izvzamemo večino kredibilnih komentarjev in izberemo najbolj primern stavek nekega američana.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Gregor P ::

zee je izjavil:

Yacked2 je izjavil:

Ubijanje lastnih ljudi zaradi političnih razlogov je dovolj velik razlog, da nekoga zasovražiš.


Ergo: Slovenci se zaradi dogodkov pred sestedesetimi leti sovrazite med sabo?

V drugi osebi mnozine pisem zato, ker se mi zdi pogrevanje pretekle zgodovine enako bebavo kot enacenje Karantanije in Slovenije.

Upam, da pod to mi mišljena oz. se v ozadju ne skriva tista znana politična fraza/floskula "pozabimo na zgodovino, mislimo na prihodnost?":|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

kr1ženska ::

Me ne preseneča tale podatek, da tako veliko ljudi sovraži ameriko in v kolikor sem imela stik z najrazličnejšimi ljudmi, še par razlogov, ki sem jih uspela razbrat.

- narod, ki se je vmešal v skoraj vsak svetovni konflikt
- za katere velja da so nevrjetno neumni, pa vendar relativno dobro živijo (velja da jim ničesar ne manka)
- vedno delujejo nasmejani (kar gre ljudjem sploh na živce)
- ameriške stereotipne familije, katere lahko vidimo tudi v filmih gredo ljudem kar na živce

Mogoče niti nima veze s tem, nikoli nisem uspela razvozlat zakaj točno, moj oče (57 let, srednješolska izobrazba) od kar pomnim sovraži ameriko iz dna sraca. Posluša pa poročila po radiju min. 3x na dan.

Jaz sicer nimam nič proti američanom in sem jih kar nekaj osebno spoznala (Utah, San francisko). Edina stvar ki mi je mogoče včasih šla na živce je bil res konstantni nasmešek in veliko opravlanja za hrbtom. Ampak opravljanje in hinavščina pa prav tako velja za slovence.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

chironex10 ::

Yacked2 je izjavil:

September 11 attacks @ Wikipedia

Dogodki se pozabijo čez nekaj časa.


S tem si verjetno mislil Vietnam, Korejo, ...

Timeline of United States military operations @ Wikipedia

11.9 je bil grd, ampak hudo karmičen dogodek. Bi rekel "poetic justice" ampak so naredili toliko hudega, da je bil 11.9 prava malenkost. Če slučajno kdo ne misli tako lahko samo tole pogleda: Agent Orange @ Wikipedia pod health effects. Hiroshime ne bom zraven lepil, ker recimo, da so jih Japonci sami izzvali.
Če vas slucajno prime da bi objavili svojo kodo pod open source, prej poglejte:
na 32:52: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=QKwWPQ1Orzs

Zgodovina sprememb…

filip007 ::

Bolj je reči sitost vseega kot pa "hate", saj poslušate lahko Ameriko cel dan na radio in TV samo to je pač za nas samoumevno, pa da ne omenjam še digitalnih bedastoč.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

drvo ::

djabi je izjavil:



Tretji faktor pa je njihov veleposlanik in njegove izjave. Pa tudi četrti in peti faktor bi se našel, ampak bom raje tiho.



http://www.pozareport.si/?Id=kolumna&Vi...

Matija82 ::

Tole je res en trač.

Je pa res, da ne vem čemu bi odrasla oseba dala "approval rating" določenih dejanjem ZDA. Tako da, bolje "sovražen" kot neumen.

s6c-gEL ::

Starodavni
- Fovšijo - naš standard se potaplja, njihov je stabilen in se bo na dolgi rok še izboljšal. Naš pa je v zraku, zaradi vse te korupcije in nesposobnih politikov.

Haha, dobre vice stresaš.

O štancanju denarja iz neba:



ZDA v RL (številke)


Pozanimaj se koliko revežev imajo, koliko ljudi je na državne bone (dobijo celo svojo izkaznico), koliko jih životari v šotorskih naseljih, o tem, da je sedanja generacija prva dolgem času, ki ima slabše možnosti za šolanje kot generacija pred njimi a v državi ni bilo vojne že lep čas.

"American dream" je samo mit, ki ga je Hollywood produkcija uspela zapeči v možgane.
http://money.cnn.com/2013/12/09/news/ec...
http://www.theguardian.com/commentisfre...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

Matako ::

Jajo je kriv.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Zagor_tenay ::

Anketa se mi zdi zelo realna, saj mi smo izrazito levo usmerjena država, najbolj leva v Evropi, ki svojo prihodnost vidi nekje na relaciji Havana-Minsk-Pjongjang.

Upam, da bo ta anketa končno izučila tudi Američane, kaj je v resnici Slovenija in da ne bodo več dajali pufov slovenskemu levičarskemu režimu. Saj je pri nas shizofrena situacija, da pufe v Ameriki najemamo v veliki večini za tiste, ki ameriko sovražijo.

Smrekar1 ::

s6c-gEL je izjavil:

S
Pozanimaj se koliko revežev imajo, koliko ljudi je na državne bone (dobijo celo svojo izkaznico), koliko jih životari v šotorskih naseljih, o tem, da je sedanja generacija prva dolgem času, ki ima slabše možnosti za šolanje kot generacija pred njimi a v državi ni bilo vojne že lep čas.


Zanimivo, da so to razlogi zakaj neko državo sovražiti. Po tej logiki bi lahko še 10000x bolj sovražil, denimo, Kitajce. Tam so razmere neto gledano dosti hujše.

branc ::

Verjetno ima raziskava povezavo s klovnom, ki je omenjeno državo predstavljal.

Smurf ::

Tole bi lahko bila dejansko zanimiva socialoska raziskava, zakaj je temu tako.

_Blaze_ ::

Jaz nisem ravno presenečen glede na to kako nam pada standard in kako je to tudi zarota tujcev da bodo lahko poceni pokupili naše firme. Potem pa kar splošno nasprotovanje kapitalizmu. Pred dnevi sem se pogovarjal s punco ki je bila udeležena pri organizaciji protesta proti šolninam in sem bil kar presenečen nad njenim popolnim nasprotovanjem kapitalizmu, glede na to da je večji problem pri nas pravna država. Res je da so to precej mladi ljudje ki ne poznajo kaj dobro situacije v gospodarstvu in da Slovenija sploh nima ravno kapitalizma. Druga velika reč pa je kot je Mazzini predstavil pred časom v kolumni, kjer je pokazal da je po ledeni ujmi bila Slovenija na prvem mestu v Google Trends za "chemtrails" in potem še vse zarote kako nas napada NATO itd.

Torej na kratko:
1. Splošno nasprotovanje sistemu kapitalizma in od katerega si sposojajo denar tisti ki mu najbolj nasporotujejo
2. NATO nas napada da nam vzamejo firme in vodo

Kot sem rekel, nisem ravno presenečen.

Smurf ::

Pomoje je tudi krivo, da slovenci zelo radi vedno krivimo ostale. Ce dobro pomislim ne maramo niti EUja, niti nobenega izmed nasih sosedov. Lokalno ne maramo svojih voditeljev in svojih sosedov.

Americani se najpogosteje slisijo v medijih, potem pa takole nasrkajo.

eric_cartman ::

Jst bl mislim, da je vse skupaj nek "chain reaction". Ker mediji rečejo, da je krizo začela ZDA, se pri nas kot ovčke obrnemo proti njej. In potem spet ta propaganda, ko poročamo vsak teden za neko streljanje v Ameriki.. Kolko je tega še v Rusiji in drugih državah, pa sploh zvemo ne za to, potem pa še vojne h katerim se je vmešala ZDA, pa potem še razno razni conspiracy theory filmi itd.

Skratka za sovraštvo do Amerike je predvsem moč kriviti medije in seveda nas, ki se tako hitro pustimo zmanipulirat. Ker tudi vsakega, ki boš vprašal zakaj sovraži Ameriko, ti bo rekel nekaj v smislu, kapitalizem je zanič; samo pobijajo se; orožja so dovoljena; CIA vodi državo; NSA nadzoruje vse.

Vendar od prijateljev, celo družinskih, ki so zdaj v Ameriki so vsi srečni. Eden je celo dobil projekt o katerem bi v Sloveniji le sanjal lahko. Pri tem mislim predvsem na proračun, ki so mu ga dali (par mil. $) spet drugi, pa imajo nadpovprečno plačo.

Goody ::

;) imamo celo fakulteto z vsako leto več vpisa, ki prav goji sovraštvo do ZDA kot simbola grdega trdega kapitalizma. In ta fakulteta bruha novinarje ki potem tvorno soustvarjajo javno mnenje. In imamo predsednico vlade ki navdušeno ploska nastopom ki napadajo vse kapitaliste tega sveta in glasno prepeva Bandiero rosso. Takle imamo v Sloveniji, kapitalist je v glavi večine slovencev pač navadna psovka. Marx bi bil ponosoen na slovence.

jest10 ::

Znova...
Nestrinjanje s politiko ZDA ni enako sovraštvu ZDA


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zahodna Civilizacija in Cuckold fetish (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6713445 (11612) jype
»

Kitajski vzporedni kibersvet

Oddelek: Novice / NWO
4622634 (20180) SkipEU
»

Brskanje po internetu s kitajskega brega

Oddelek: Novice / NWO
238775 (6877) 680x0
»

Kuba dobiva širokopasovni dostop do interneta

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3816749 (14599) nekikr

Več podobnih tem