» »

Problemi z zagonom win xp

Problemi z zagonom win xp

Lee ::

Imam instalirane win xp in se mi vsak dan zruši sistem in ga moram obnavlajti, da lahko zaženem winse. Problem je ta, da se pojavi modro okno, ki javi napako, vendar se računalnik ful hitro reboot, tako da sploh ne morem prebrati informacij o napaki. Po obnovitvi sistema dela računalnik ok, če ga ugasnem in ponovno prižgem še isti dan je vse vredu, naslednji dan pa zopet isto. Winse sem updatal, in preiskal s tremi antivirusnimi programi in ni sem našel nič. Preiskal sem računalnik s adawarom in spvbotom, ki pa nista našela nobenega spaya. Mislil sem da so zanič rami in sem dal not nove in naprej isto, testiral sem jih tudi z testerjem za rame, ki pa niso nič našli. Ali je možno, da napako povzroča kateri od modemov, ker imam instalirana dva modema in sicer externi 3com preko usb in motorolin sm56 pci? Pod winsi 98 sem imel oba modema instalirana, pa nisem imel nobenih problemov. Ali je imel od vas kdo že podobne težave?
LP
lee

Lith ::

najprej izklopi
My Computer - properties - - - Startup and Recovery - Settings - - - System Failure - izključi Automatically restart

potem si pa oglej napako in uporabi Google
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Lee ::

Hvala za nasvet! Napako sem uspešno odpravil.

ql000 ::

pozdrav!
tist modem motorola sm56 je šmorn na kubik, in ti je sigurno tist delal sranje! nedolgo sm rihtal mašino pr kolegu, ki je mel podoben problem, razlog: driverji od sm56, pa ne vem al so šlampasto spisani al je pa kaj drugega!!
LP

Lee ::

Žal ni bil modem kriv, ker je še vedno noter in dela ok. Problem je bil malo nevsakdanji, saj je bil zanič kabel od hard diska.

LP
Lee


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Modem Motorola PCI 56k in podpora nastavitvi za Slovenijo-problemi!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161728 (1549) Jeebs
»

Modem motorola

Oddelek: Pomoč in nasveti
422811 (2191) joco
»

Linux modem problem

Oddelek: Operacijski sistemi
361409 (1116) kloshar
»

Mandrake 9 ne spozna modema

Oddelek: Programska oprema
9891 (770) dr.J
»

Motorola modem

Oddelek: Pomoč in nasveti
14924 (700) Koci

Več podobnih tem