» »

Motorola modem

Motorola modem

Koci ::

Mam Motorola sm56K interni modem. Problem je v tem, da mi vsakih nekaj minut prekinja povezavo. Poskuso sm že vse možne gonilnike, tudi tiste za kao naše področje, vendar je še skoz isto. Z enimi dela bolje z drugimi slabše. Ima kdo še kakšno idejo, kaj bi bilo lahko narobe?
Panta rei!!

perci ::

Tut moji punci se z motorolinim modemom isto dogaja, pa sem mislu, da je fora v Volji, a pol je modem v kurcu al kaj?

GaPe ::

Koci

Mogoče imaš pa nastavitve take, da ti računalnik prekine povezavo, če nisi aktiven npr. 5 minut.
Don't steal! The government hates competition.

Pisk ::

Ah no, saj je povedal kaj ima: motorola modem. Nic novega.
Heh si hotel prisparat a? Zdaj pa imas... :P
Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!

krucymucy ::

Ja jest sem mel ze 3 take modeme!!! Pri kolegu pa je delalo isto in je bla fora v presvoh procu (cyrix 200) :D
Pr enmu drugmu pa zanic linija!!!!

perci ::

v mojem primeru ni kriv proc, ker gre za athlon 1ghz

LojzePek ::

Jest nam iste probleme z istim modemom. Vcasih mam probleme tud pri connectanju. Upam da so driverji, ce ne poslem motorolo nekam u tri ...

Arthur ::

eh, imam motorolo speakerphone,winXP-je pa c600. dela takorekoč bp. driverji so od win2000. prekine povezavo? tudi jaz menim, da imaš naštelano, da ti sam prekine po določenem času neaktivnosti.0:)

perci ::

eh, imam motorolo speakerphone,winXP-je pa c600. dela takorekoč bp. driverji so od win2000. prekine povezavo? tudi jaz menim, da imaš naštelano, da ti sam prekine po določenem času neaktivnosti.

Vse je odvisno od tega kako definiras neaktivnost, jst namrec dljanja ne imenujem tako. Pa se nekaj, zakaj mi potemtakem na USR-ju tega ni pocelo?

LojzePek ::

Dva modema mam v mašini, pa mi sam motorola prekinja linijo, včasih pa se mi sploh ne skonekta na net.

Koci ::

Problem ne more biti, v tem, da imam naštiman prekratek čas izklopa v primeru zaradi enaktivnosti, saj mi ga meče dol tudi med surfanjem, včasih pa vsake 5 sekund. Proc pa je 1,2 Athlon.
Panta rei!!

Arthur ::

No, pol pa res ne vem... Če se da, bi jaz šel v trgovino, če se ga da zamenjat.
ALI PA: (To sem se glihkar spomnil;)), so problemi s com-om! Mislim, da sem nekje v navodilih zasledil, da modem ne dela če je na com4 ali višjem. Preverite.

GaPe ::

Jaz imam naštimano da mi po 5 minutni neaktivnosti prekine povezavo, pa se zgodi, da ko 5 minut samo download-am z WinMX-om mi vseeno prekine povezavo. V teh bednih Windowsih je verjetno ta zadevca tako naštimana da moraš nujno surfat po netu.
Don't steal! The government hates competition.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GaPe ()

leonius ::

iste probleme sem mel, probaj si zagnat windows v varnem načinu z omrežno podporo..če ti bo delala povezava potem vredu, potem probaj posebaj gonilnik za gonilnikom nastavljat...ker pri meni je bil problem da je gonilnik za grafično prekinjal povezavo..ker če si zagnal kaj takega da je grafična fejst mogla delat je diskonektalo..probaj na klasični VGA adapter v winsih preklopit..meni je solvalo problem...8-)8-)8-)

PS: maš banshee grafično maybe?

Koci ::

Grafična je Geforce 2MX
Zdaj sem gor naložil gonilnike za SM 56K Speakerphone modem (za verzijo 2000) in stvar je nekoliko boljša.
Panta rei!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prekinjanje povezave

Oddelek: Pomoč in nasveti
8822 (677) mare87
»

Modem motorola

Oddelek: Pomoč in nasveti
422745 (2125) joco
»

Dobro podprt modem za Mandrake linux

Oddelek: Operacijski sistemi
10933 (793) jaBo
»

Problem s motorola SM56voice chipsetom.

Oddelek: Pomoč in nasveti
191430 (1192) Koci
»

K***** MODEM MOTOROLA

Oddelek: Strojna oprema
401424 (1027) Evil|One

Več podobnih tem