» »

ne gre formatirat

ne gre formatirat

astras ::

alo
iskalnik ne dela pa morem kar tukaj zagnjavit...
rad bi formatiral particijo, ki ni na master disku (torej sistemskem) ampak je na slave ampak sploh ne gre. kaze da je disk prazen, ko pa pogledam koliko je zaseden mi pa kaze okoli 700 mb. ko pa hocem formatirat mi pa napise da ne gre, da morem izklopit programe, ki bi uporabljali ta disk oz. da preverim da v nobenem oknu ni izpisana vsebina diska, disk pa je 40gb, razdeljen na 2 particiji po 20 gb, in ene od njiju ne morem formatirat
lp
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

Sambrosa ::

ne razumem da so particije na masster ali slave. disk je pa lahko. kukr te jaz zastopim , hočeš sformatirat samo eno od dveh particij ane? kater windosw uporabljaš? če xp
vržeš not cd in restart comp.potem pritisneš poljubon tipko da pride v setup, potem ti neki nalaga in potem najprej delete partition, potem c create partition,tam ko ti piše kolk naj bo velika napiš 20Gb in enter,v glavnem slediš navodilom. tako naj bi to potekalo.jst brez problema zbrišem eno particijo, nobenga masterja slave...

astras ::

to vem ampak jaz sem hotel formatirat v windowsih (XP), saj ves, explorer, desna tipka >> format...
ampak ne gre, ce ne bo slo drugace bom moral bootat ja ampak jaz bi rad to v winsih nardil
lp
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

Tomay ::

Izklopi system restore za ta disk.
Voodoo 4Ever

astras ::

mam ze skoz izklopljenega
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

Lith ::

lahko poskusiš v Command promptu FORMAT f: /X (ali pa še prej napiši format /? - tisti X namreč nekaj pomeni)

sofoiks ::

Izbrati moras drugacen izgled ikon. Naj pojasnim ce si npr v root oz. d: in vidis da je gor en film in ti ga xpji pokazejo kot predogled "thumbnail view" v zgornji vrstici izberi view ter details kar ti pomanjsa ikone in pa predogled zgine. Ker v prejsnjem primeru windowsi dejansko prikazujejo film in ga ne mors zbrisat ker je v uporabi. Upam da je vsaj malo jasno :)

astras ::

je je jasno, hvala za odgovore, uredit sem moral enostavno z bootanjem...
jaz sem pac samo hotel da bi v winsih to naredil kot ponavadi ampak pac ni slo
hvala se enkrat
lp
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Saj se ne more zgoditi meni - izbris particije wtf? (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
784646 (3628) Dejk0
»

trdi disk hitachi

Oddelek: Strojna oprema
282009 (1644) kerrigh
»

V Windowsih ne vidim diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
181009 (857) perci
»

ne vem kako se priklopi disk

Oddelek: Strojna oprema
171617 (1410) MrX
»

DISK NE GRE NOTER

Oddelek: Pomoč in nasveti
261138 (869) TheHijacker

Več podobnih tem