» »

HENTAI filmi

HENTAI filmi

Tzar ::

jih kdo ima, ve kje bi se jih dalo dobit, ali dlodat. Mogoče pozna kakšen kanal na ircu?
lp
Tzar8-)
Življenje je lepo!
  • spremenilo: Tzar ()

Lara-K ::

Jest sm mela enga pa sm ga zbrisala pol enkrat po pomoti. Bi se jih pa dal verjetn kje dobit. Zdej pa ne bi vedla z glave, strani, vem ene par k so sam slike.>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Tomi ::

Bodi malo izviren in poglej v iskalnike. No, ker me je zanimalo, kaj se da dobiti, sem našel eno v redu stran. Poglej sem, drugače pa Altavista, hentai movies, pa ti najde še mnogo drugih strani.
metrodusa.blogspot.com

Thomas ::

Ja Tomi, tud jest se ne morem načudit, kako ljudje ne znajo uporabljat iskalnikov ... TO bi noral učit v šoli! :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Lara-K ::

To ze znamo, sam ponavad so take stvari za placat.
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Tzar ::

Oba Tomislava - dejta nam kreditne kartice in bomo mi tud začel uporabljat altavisto. Sem uporabu in yahoo in google ipd, pa povsod free trial za 19 $.
tko da če znaš vpisat v altavistin okn hentai še nisi ne vem kolk brihten.
Tomi vseeno hvala za link in trud, bom mal pobrskal.
thnx8-)
Življenje je lepo!

Tomi ::

Tzar: ne igraj se z mojim realnim imenom, ker me to spravi ob živce. Ampak tako pač je..
Če te moti to, da je potrebno plačati, potem imaš v angleščini eno besedo, ki v slovenščini pomeni zastonj, prost; ta beseda je namreč free.
Sicer pa ni za kaj:D
metrodusa.blogspot.com

Tzar ::

No TOMI ne bom se več igral s tvojim realnim :D imenom, sem ga glih pospravu nazaj v predal.
Besedica FREE na Internetu ne pomeni isto kot to pomeni v trgovini z bonboni. To bi ja lahko že vedu.
Pa še bol sem mu v mislih kakšne ftp ali mirc kanale kjer se da zadevo dobit, na netu je mal težje dobit tko dolge stvarce.
Časi dlodana z justON-a in freedrivea so mimo. 8-)
Življenje je lepo!

Yohan del Sud ::

nN vem. Jaz bi najprej pogledal Anipike - oddelek Hentai. Sem jih našel kar dosti po linkih.sem

Tomi ::

Tzar: Mariborčani bi rekli Te pa vrei..
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri anime mi priporočate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11214951 (6721) predi
»

Tv TUNER-ji

Oddelek: Zvok in slika
292544 (1772) Predator
»

Datoteka večja od 702Mb

Oddelek: Pomoč in nasveti
211954 (1667) Mr.B
»

glede ventilatorjev

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201446 (1025) 12345
»

Anime

Oddelek: Loža
313056 (2652) Goku

Več podobnih tem