» »

Datoteka večja od 702Mb

Datoteka večja od 702Mb

Tzar ::

ZEj sem dobu že ta drug DivX film, ki je večji kot 702Mb in ga ne morem zapeči.
Probal sem ga mal odrezat z AviCUT-om in VirtualDub-om, ampak oboje ne dela. Prvi ful skrajša file in ta je potem neuporaben, drugi pa skrajša celoten film samo zvok se nekje prekine in ga do konca filma ni več.
Kako posneti film, ki je daljši od 702Mb?A kdo ve kje bi se dalo dobit 90min CD-je,ker druge rešitve zaenkrat ne vidim.
thanx
8-)
Življenje je lepo!

asPeteR ::

Uporabi AviChop, je zelo enostaven, toda služi namenu, odreže fail, kjer hočeš! Tudi DIVIX.

asPeteR ::

Napaka, se opravičujem,...8-)

DrSergioDJ ::

amm,kaj pa te fore, da lahko mal cez speces? K nero to podpira, vem da pr muzki dobis kak 1-2mb več, ma nisem čist siguren ( nikoli rabu :D )
...

TheHijacker ::

Mala šola overburna v Nerotu >:D

Če ti pečka podpira overburn(v Nerotu pejt na CD-Recorder->Choose Recorder in tam vidič če ti piše overburn supported), potem ga overburni. 2MB ni nič. Opcijo overbrun enablaš v File->Preferences->Expert Features->Enable Overburn->Nastavi recimo 83Minut. Da ti bo sploh hotel overburnant moraš peči Disk-At-Once. V zavihku Burn daj klukco na Disk-At-Once. Ko rečeš Write ti zamori, če si siguren. Rečeš da. In voila. Imaš cel film na enem 80minutnem CD-ju.

Če nisi o čem prepričan.... vpraši
http://www.google.si

l0wc4 ::

Jaz sem si 90 minutne CDje kupoval v Grazu. :D

Jolando ::

v tech-tradeu so mende meli 99 minutne cdje
God save the Queen, she ain't no human being...

freejack ::

Če bi imel denar, bi si kupil DD pečico. Tam takih problemov ni. :D

Can ::

Jaz sem enak problem rešil tako, da sem na koncu fila pobrisal en kos z hex urejevalnikom (ArisHex Edit)

Tzar ::

FIlm je 706Mb, tko da ga ne morem z nerotovim overburnom zapeč. se je pa zgleda mal "koruptiral" pri dlodanju, tko da ga ne morem odrezat z aviChopom in virtual Dubom.
In sicer če kdo dloda s perzeja je zihr naletu na film Dude, where's my car?, ki je 706 Mb, kkako ga je zapekel???
lp
Tzar8-)
Življenje je lepo!

tonic ::

probaj nabavit vec razlicnih 700Mb cdjev razlicnih proizvajalcev; pol pa vse cedeje pregledas, kulk ti uradno program za pect (jaz uporabljam EasyCDCreator 5.0) pokaze, da je placa gor. Pa bos videl 701, 703, 705... al pa nekaj vmes... in potem tistega, ki ima najvecjo "uradno" kapaciteto overburnaš.

še boljše pa je, da bi prepeko kar iz tistega cedeja ko si ga dobo na enga praznega z največjo kapaciteto po postopku DiskAtOnce.

90min cedeja bos pa dobil najprej v Avstriji; v sloveniji ne vem ce jih ze kje uradno prodajajo.
pa se to moras gledat, da ti jih pekac podpira

Borci ::

A res obstajajo tudi 90 min CD-ji?
Že pri 80 min izgleda, da je posnet do roba.
Velikost je verjetno enaka, a ne.

cyber ::

tzar a si vključil pri nerotu ko si poskušal snemat finalize cd no further writting possible,ker jaz sem vedno to vključil,ko sem snemal cdeje preko 700mb in sem jih posnel,in sem snemal tudi 730 mb maximalno več pa še nisem uspel.....in tud mislim da ne gre ker je to tista zgornja meja ki jo lahko dosežeš, tak da 706mb sploh ne bi smel bit noben problem za snemanje saj jaz tud nimam nek ful dober cdrw imam teac 8x8x32 verjeten ga vsi poznate.

Tzar ::

Cyber hvala za nasvet,po 10-ih odgovrrih je končno nekdo napisal koristnega.
sam fora je v tem da mi na koncu napiše da je prišlo do napake ker da kao ni mogi narest end of session.pa hočem cd zabrisat v smeti, ampak sem vseeno reku da pogledam kaj je gor in voila, film posnet v celoti.
še enkrat Cyber hvala
Življenje je lepo!

TheHijacker ::

A tisto kar sem ti jaz napsial pa ni bilo "nič koristnega". Če si že prej znal overburnat bi to povedal, pa ti ne bi šel razlagat kako ga enablaš po korakih. Ccc.:\
http://www.google.si

- SiroTka - ::

Sej ko overburnas ti na koncu obicajno javi napako, vendar se datoteke vseeno posnamejo.

Tzar ::

Hijaker --> ej stari sori sploh nisem vidu tvojga sporočila, k si tud fajn opisal,ne vem kako ampak sem ga spregledal. Hvala tudi tebi za nasvet.Drgač sem pa nerota uporabljal ene 3 leta nazaj, pol pa sam še WinOnCD, k se nekak zdi bolš, pa še daljša imena CD-jev lahko napišeše.Nero je pa za overburn zakon (tega sem se spomnil,kljub dolgoletnem zavračanju tega cdpeka),sam jest sem zej prvič ovrburnal, k doselj sploh ni blo potrebe, pa še prejšnji CD-RW mi ni tega podpiral.
hvala fantej da ste mi pomagal prit do rešitve.
lp
8-)
Življenje je lepo!

bexl ::

Win On CD:Pti to čist lepo zrihta jest sm zapeku 662Mb na 650 disk:D
kako je lepo biti glup!!!

Boky ::

Ne da se vsak medij enako overburnat. Na 74min mitsui-je se da recimo 76min 15sek muzike spravit.
Obstaja program, ki se imenujeFeurio, s katerim lahko brez da bi vnico medij izmeris koliko se da overburnat. Jaz sem tako na noname 80 min cd-je spravu cca 83 minut muzike. Stvar je uporabna predvsem za muziko, ker ce pri zaklucevanju glazbenega cd-ja zmanjka placa in ga ne more zakljuciti ni panike. cd dela brez problema. Pri podatkovnih pa je fajn pustiti nekaj lufta, da ga rekorder lahko zakljuci, drugace se lahko pojavi problem pri branju.

sifu ::

Tzar: dej povej prosm s kje downloadas filme..jest bi jih tud :D

cyber ::

tu probej jih http://digilander.iol.it/benty/download... imaš kar neki poskusi z vsemi pol pa si enega izber

Mr.B ::

Probi z virtualdub-om odrezati konec , tam ker so opisi igralce , pa malo začetka tak kjer je kakšna nepomembna solata. Jaz to vedno naredim , pa pridobim kar nekaj MB.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Overburning v Nerotu

Oddelek: Programska oprema
81133 (998) falotXP
»

V kolikšnem času vam posname poln 700MB CD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
644889 (3998) Lime
»

Overburn ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
231679 (1344) StratOS
»

OVerburn

Oddelek: Strojna oprema
121506 (1170) piek
»

Kako zapeči 706 MB file (DivX)

Oddelek: Pomoč in nasveti
111125 (884) Paramedic

Več podobnih tem