» »

PC na domači kino

PC na domači kino

Erazer ::

No kolega je dobil domači kino sistem. Vse kul in lepo. Ampak on bi rad, pogledal kakšen divx iz pc. Kot sem sam na hitro videl video vhoda na sistemu nima.
Izhod je scart in s-video.
Vhod pa samo audio.
Se morda motim?
Ima kdo kaj podobnega?

CaqKa ::

malo čudno bi bilo da nebi imel video vhoda...
to potem nebi bil kino ampak audio sistem..
verjetno pa lahko priklopi preko scarta ker na scartu so vhodi in izhodi.

muren ::

Pozdrav ! Mislm, da ima vsak sistem kompozitni video vhod. Zadaj imaš tri barve vhodov: rdeča in bela je avdio (levo-desno) rumena je pa video ;) !!
Je pa res, da lahko uporabiš scart adapter, ki ima prav takšne 3 vhode...ampak pol ne morš scarta peljat iz komponente na TV:\ ..
LP

BruBar ::

Jaz pa mislim da ima večina domačih kino sistemov(razen onih ko so po komponentah) samo video izhode.
Divx pa lahko gledaš preko računalnika tako da daš video preko TV out direktno na televizijo zvok pa na audio vhod domačega kina( samo stereo zvok). če pa imaš dobro zvočno kartico ki ima digitalni audio izhod domači kino pa digitalni audio vhod pa je to najboljša rešitev( vendar še to vedno ni dolbi digital 5.1)

Erazer ::

BruBar
Ja to je pametna.
Ker je on od moje punce sorodnik, pa nimamo stikov, sem že mal pozabil na vse skupaj.
Ma pa na plati zvočno, mislim da je 5.1, tak da zvok ne bo ravno izkoriščen. Domači kino je 7.1.
Za VIDEO IN, sem pa skoraj prepričan, da ga ni imel.

PS: V povezavi prej mislim, da nisem dal pravega linka. Po moje, da ima en drug podoben model, ker model na linku po sliki sodeč ima VIDEO in .

BlackHole ::

če pa imaš dobro zvočno kartico ki ima digitalni audio izhod domači kino pa digitalni audio vhod pa je to najboljša rešitev( vendar še to vedno ni dolbi digital 5.1)

Kaj pa je to, oziroma kaj je dolby digital 5.1 po tvoje?

CaqKa ::

po digitalni povezavi se lahko prenaša signal vseh oblik.. od mono, stereo, 4.1, 5.1 do dtsa...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hišni kino šel k vragu, ostali so mi dobri zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
403054 (1765) St235
»

WD Live in domači kino

Oddelek: Zvok in slika
346546 (5783) lowac
»

priklop hišnega kina na pc

Oddelek: Zvok in slika
91344 (1215) hONDAgamer
»

Zvočniki k LCD TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5310497 (9772) T-Majo
»

SiOL tv + DVD kino + TV kako do zvoka preko dvd

Oddelek: Zvok in slika
163537 (3133) jokl

Več podobnih tem