» »

woofer in rožljanje ohišja

woofer in rožljanje ohišja

alien-w ::

Ker moj woofer ni od muh in od komarjev (beri: je precej močan), me zafrkava, ker če poslusam musko al pa gledam film z višjo jakostjo zvoka mi začne rožljati strnica kište. Sem probal malce prekrivit tiste plehke, ki se usedejo v skatlo, pa ni pomagal prav veliko. kako bi lahko dal vmes kaksno izolacijo (gumo) ali kaj podobnega, da bi lahko se vedno odpiral in zapiral normalno?

g0Run7 ::

silikon...mogoče:D

sasox ::

Silikon je po moje slaba rešitev. Probaj z gobicami rešit problem............sicer bo šlo malo težje vendar......... :))

HEKO ::

1. reštev = daj bol na tiho :))

2. rešitev = obloži s kako gumo (tanko, da se da zapret) ; šauguma, podlaga za miško...

3. rešitev = če je stranica privita, daj vmes(med vijake) gumijaste obložke pa vse skup MOČNO zategni! (s tem preprečiš vibracije)

4. rešitev = stranico fukn*š stran..:))

UPAM, da bo...morš enostavno preprečit vibracije

:\
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

alien-w ::

to je že vse lepo in prav, samo ne najdem nobene primerne gume, pa tudi tisti zatiči motijo. Verjetno bom kupil tisti trak za okna (da ne piha), pa bom s tistim mal prelepil.

DOLF ::

Problem je, ker si dal sam mal bolj naglas:D... probi dat velik bolj naglas >:D in pol te ne bo motilo ropotanbje stranic, ker jih enostavno ne boš slišal8-O. Če si pa tega ne moreš privoščit pol bo najbolje da daš stranice stran!!!
....I have seen things you people wouldn't belive.....

borut-t ::

pa maš lukno uzadej na škatli...

če na pa dej res kako gumo, jst mam v sodu subwofer pa sm dal okol kabel...

lp

Jony 5 ::

Če boš že dajal tesnila za okna kupi gumiasta in ne iz pene ker ti bo škatla puščala. Pena bi ti sicer pri odprtem sistemu le malo spremenila lastnosti škatle, pri zaprtem pa lahko povzroči pravo razdejanje (n.p.r meni je membrano skoraj izruvalo iz okvirja). Sicer pa ne vem zakaj želiš da bi se škatla odpirala saj je ne boš vsak dan odpiral in gledal če je še taka kod včeraj, zato je po mojem mnenju najbolje da jo zapackaš z silikonom ( pri mojih wooferjih se je ta najbolje obnesel).:)

DOLF ::

Jony 5: malo si zgresil bistvo, saj alien-w nima težav z kišto od wooferja pač pa z kišto od compiča!!!! Če imaš v istem prostoru compič in nad 100W (pravih) muske pol ti stranice od računalniške kište:Drožljajo ..uf..uf
(pa verjatno tudi okna in kozarci v vitrini)
....I have seen things you people wouldn't belive.....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Domača izdelava zvočnika :-> (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
17236288 (19747) čuhalev
»

starši jih ne prenesejo!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
737363 (5185) Vice
»

kako nardit plexi okno??

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101033 (826) dela
»

Pleksi okno v stranici

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
281870 (1335) Boeing
»

Ohišje!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
5775 (600) sonyboy

Več podobnih tem