» »

delovanje zvezdic aka. i'm pissed!

delovanje zvezdic aka. i'm pissed!

lordgreg ::

okej.. ko nonstop mečete (ne vi! tisti ki pišete o njih :D) zvezdice, naj mi nekdo pove, kako sploh delujejo?? a se gleda celotna zadeva na tvojo aktivnost?? torej, če ne pišeš komentarjev na novice ampak samo !odgovarjaš!, potem nikamor ne prideš al kaj?? ker potem je zadeva smiselna,.. če pa ni.. pa mi povejte, kakšni so sploh pogoji za novo zvezdo.. pa ne mislim za nabijanje, saj lahko sami vidite, da poskušam ostalim pomagati kolikor je v moji moči.. (oprostite mi takrat, ko nisem pri sebi >:D)
  • zaklenil: PaJo ()

asPeteR ::

Število odgovorov ni proporcionalno številu zvezdic, vežna je še ena komponenta, in sicer koliko imaš postov na dan.

asPeteR ::

...in dobra volja adminov:D

OZZY ::

Ja as: In dva taka zaporedna odgovora k tvoja prineseta minus pike. >:DUporabi opcijo popravi ali pa si spet en nabijač.
:O
Pomembna pa je tud kvaliteta in ne samo kvantiteta. Nabijači so nezaželjeni.
je pa tudi nekako sem to ugotovil, koliko odgovorov daš dnevno. Če držiš na nekem nivoju recimo 5 na dan (seveda kvalitetnih) dosežeš določene zvezdice prej.
Je pa tudi ,vsaj tako so rekli neka spodnja meja odgovora, ki ti prinese točke. Če napišel le recimo ,,LOL`` ni točk.
Sicer pa so bile teme o zvezdice tolikokrat, da so rekli, da bojo vse nadaljne zaklepali. Raje jo ti zakleni.
Go with the flow.

Tomi ::

OK, še nekaj z moje strani o zvezdicah.
Nekoč je obstajala baje ena formula, ki je imela logaritemsko osnovo, in nato preračunavala točke ( kajti, posti, odgovori na novice, zasledene napake v skripti, itd, dajejo točke ).
Poleg tega nabijanje eksponetno niža točke, zato imamo opcijo popravi.
OZZY: med drugimi sem bil jaz med tistimi, ki sem grozil z zaklepanjem tem o zvezdicah. Ampak ena razlika, ta tema se zaenkrat še ni razvila v kričanje drug čez drugega, spraševanja, zakaj ima pa XY tri zvezdice, pa ima samo 500 postov, jaz pa jih imam 1200, pa samo dve in tričetrt. Takšne teme zaklepam(o), dokler pa se ljudje kulturno menijo, pa naj bodo.
metrodusa.blogspot.com

PaJo ::

Kar se tice zvezdic je tako da jih mi admini nena rocno dodajmo, amapk jih nek algoritme(made by Primoz), kateri pac na osnovi tvoje pridnosti belezi tocke in na njihovi osnovi dodaja zvezdice.
Tak za info zelo doborodoslo za zvezdice je da skoz drzis neko povprcje, se pravi mas na dan kakih 5-10 postov in to drzis non-stop ti bodo zvezdice kmalu kaplale pocasi zraven. Ni pa zazeleno nabijanje, recimo post za pstom in prekratka sporocila se tudi ne stejejo oz. ti odstevajo tpcke.

Tako zdaj sem vam potredil vase teze, dalje se pa sami potrudite, sploh pa nevem zakaj se tolko sekirate zaradi teh zvezdis:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi od mnogih drastičnih ukrepov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
654843 (4843) tejo

Zvezdice

Oddelek: Slo-Tech
10892 (793) Tomi

Zvezdice mi gredo na ku*ac (ni kletvice, vpraši cenzuro)..

Oddelek: Slo-Tech
231203 (921) Tomi
»

Zvezdice, zvezdice, zvezdice in ostali nazivi

Oddelek: Slo-Tech
382348 (1846) Pretorijanec

Zvezdice

Oddelek: Loža
351994 (1642) orkan

Več podobnih tem