» »

CD-RW in NERO

CD-RW in NERO

bbobst ::

Ali bi kdo vedel kako rešiti zadevo,če se sploh da !!!
Na CD-R disku sem imel posnete .mpeg datoteke.Z NERO-m (zadnji update) sem dodal nekaj novih mpeg-ov,ko pa sem po zaključku snemanja sčekiral CD,ga je razpoznal kot glasbeni,vse datoteke pa so dobile končnico .cda.
Ali je splh še možen dostop da mpeg-ov in kako????? :|

Justy ::

A si siguren da si na CD-R snumu, da nisi na CD-RW?

Ce se ti je to naredil (na CD-R), mislim da bos bolj tezko se kdaj videl kaj imas v resnici na cd-ju, ker ce snemas multisession ti na koncu povozi prejsnje nastavitve cd-ja (s tem mislim kaj je na cd-ju, kolko je se blo fraj itd...).

Unistaliraj nerota in pobrisi vse njegovo direktorije, restartaj comp in ga ponovno nalozi. Pa potem probaj se kaki cd narest, ce bo potem vredu.0:)

--Switch-- ::

Ja kaj pa ko te je vprasalo al bos kopiral audio al data ka j si dal?Ce si dal prvo nimas kej-edino ce z enim programckom ki je bil na jokerju dal komade z audio cd-ja na racunalnik, ne vem pa v katero obliko jih da (waw,mp3...)??:|

bbobst ::

Sej lih v tem je problem,da se ne spomnim,a sem sploh nastavil "data" al pa sem pustil "audio" ,ker je privzeta nastavitev,ko updataš "audio".Mogoče je pa sam zbluzu.Z riperjem (EAX) sem tut probou kao cda-je na disk dat,je pa javu,da mu nisem povedal katere naj zripa,čeprav sem jih označu.
Sicer je pa CD že v kontejnerju - konc sekiranja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kopiranje CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
213395 (3033) joze28
»

Kopiranje zaščitenih CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
469255 (7461) charly5650
»

[Hi-Fi] - Debata: original CD vs CD-R (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10111071 (8467) Quikee
»

EAC-optimalne nastavitve???

Oddelek: Zvok in slika
452484 (1966) Quikee
»

RIAA za zaščito proti snemanju glasbe iz radia in podražitev iTunes komadov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
509084 (7430) ender

Več podobnih tem