» »

monitorju dogaja

monitorju dogaja

alien-w ::

Mojmu monitorju lepo receno dogaja! Vsake toliko casa zacne slika barve spremnijat, kot da bi nastavljal colour temperature zelo hitro. Pa kr vcasih se degaussa sam ipd... kaj bi bil lahko problem? je pa to drgac ena taka bl švoh 17"arka od samsunga (sync master 710s). 1024X768 in 85 herzov mam osveževanja.could you help?

Rott-von-weiler ::

jas mam v službi isti problem ko monitor dela nekaj cajta recimo deset minut začne sliko vlečt na vijolčno pol pa na plavo barvo ko pa se kišta malo zagreje pol pa je spet vse ok tak da ne vem ki je škrat:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

alien-w ::

točno tako, samo da pri meni pozimi (ko je bilo bolj mraz) ni bilo teh problemov. to se je pojavilo sedaj kaksne 2 tedna nazaj. Sam zadeva ni nič vroča, tko da res ne vem, v cem je finta. Mogoce bi moral mal prah spucat iz njene notranjosti.

OZZY ::

Meni se to dogaja zaradi slabega stika kabla. Pol pa samo malo kabel gor pa dol potresem pa je vse ok.
Go with the flow.

V-i-p ::

Hmm... neverjetno! Tudi jaz sem imel iste probleme z monitorjem (samsung), pa sem ga prodal... vem pa, kaj je problem... alien-w, problem je gretje... zakaj vem? Zato, ker ko se je pri meni začelo ISTO dogajat kot pr teb, nisem vedel kaj je... monitor je delal ene pol urce vredu, pol pa to... ugotovil sem pa enkrat, ko sem slučajno pozimi imel odprto okno, sepravi, bilo je hladno, je monitor delal bp praktično vedno... par ur, pa ni niti mignil... ko sem okno zaprl, se je soba zagrela, hop, po pol ure je spet začel delat lumparije... rešil sem zadevo tako, da sem tam, zgoraj, k ma monitor reže namontiral en vent, da je not pihal, pa je blo vredu ene dva meseca, pol še to ni več pomagal... pa sem ga prodal... drgač pa nesi enmu serviserju, k se ti sam kakšen kabel pregreva, pa bojo porihtal... pomoje...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

tec ::

Sem imel isti problem z enim monitorjem, ki sem ga dobil iz nekega servisa, ker ga niso znali zrihtat. Vsake tolk casa je imel barvne prebliske. Ko pa smo selil opremo v neko podzemno klet, kjer je temperatura nizja za vsaj 8c, je imel teh prebliskov skoraj nic. No vsake tolk casa, me je se spomnil, zakaj sem ga tako poceni dobil :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lastniki poceni LCDjev- pozor na slabe kondije ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
9710612 (5223) Pyr0Beast
»

Samsung 226bw+utripajoča slika

Oddelek: Pomoč in nasveti
151853 (1631) gor13azd
»

Nujno - nova graficna GeForce 7300GT ima dalec slabso sliko kot 4leta stara GeForce

Oddelek: Pomoč in nasveti
322119 (422) Keyser Soze
»

Radeon 9500 PRO in moteče valovanje slike.

Oddelek: Pomoč in nasveti
311280 (921) CaqKa
»

problemi z monitorjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
81399 (1282) AngelOfDeath

Več podobnih tem