» »

Spreminjanje GF-2MX v Q2

Spreminjanje GF-2MX v Q2

Shadowman-x ::

Ali ima kdo link do pametnega članka o spreminjanju Geforce2-MX v Quadro2 z novim bios-om in dodajanjem elementov.

e-mail

Quake ::

hm... a tudi MX-e se da spreminjati v Quadro 2 ali kaj? Jaz sem pa mislil, da je to mozno samo z Geforci 2 GTS. Nekako se mi ne zdi logicno ze zaradi pomnilnika, kajti MX ima SDR, Quadro 2 pa DDR...

No, kakorkoli ze, mogoce pa se res da>:D

morphling1 ::

Mx-a lahko spremeniš v quadro mxr, gts2 pa v quadro2.
Ti je stran kjer maš vse napisan Geforce/Quadro, Jaz sem predelal svojo Gainward Cardexpert mx tako, da imam gor dva jumperja s katerima lahko spreminam mx v mxr in obratno, drugače pa je razlika opazna samo v kakih resnih openGL programih . Če pa rabiš Elsin bios od njene kartice SinergyIII pa povej, (default je 200mhz core in 183 mhz memory) Sem se moral kar pošteno pomatrati, da sem ga našel, ker ga na Elsini strani niti slučajno ni gor.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Shadowman-x ::

Thnx!

ns-miha ::

ej ma lahko kar flashas z drugim biosom, tud ce nimas kartice tistega proizvajalca. recmo jest mam winfasta 2 mx v mxr, pa lahko kar flasham bios od else al kva ?
ce lahko, se priporocam za njega kar sm mejli !!

thanks za odgovore !8-O

morphling1 ::

Ni problema glede flashanja, razen če maš Tv-out pol pa rabiš za določeno verzijo biosa odvisno od čipa ki skrbi za tv-out.
Bios si pa že dobil.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flashanje Geforce 2 MX

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211796 (1317) PrimozR
»

Graficna za CAD in 3D programe

Oddelek: Kaj kupiti
91615 (1450) Witboy
»

softquadro

Oddelek: Navijanje
5957 (865) ferdo
»

Geforce vs. Quadro

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221539 (1279) element
»

GeForce2 MX -> Quadro2 MXR

Oddelek: Zvok in slika
161702 (1450) NiggerBob

Več podobnih tem