» »

VW-Audi forum

VW-Audi forum

jjohny ::

Nekaj časa nazaj je obstajal slovenski forum o VW in Audi avtomobilih. Sedaj ga že nekaj časa iščem, vendar ga ne najdem. Ali kdo ve, če to sploh še obstaja, ali pa je morda kakšen drugi forum o VW in Audi?

lp, jani
  • zaklenil: BigWhale ()

bluefish ::

po besedah na eni od avtomobilističnih straneh sta VW in Audi forum šla narazen.
Audi forum
VW forum

pcxboy ::

prihaja tud en nov za VW

VW-Forum :D

alendugi ::

zdravo pred kratkim sem kupil audija A3 2001 model 2002 in se mi je prižgala lučka za Sistem za nadzor izpušnih
plinov razlago sem iskal na tej strani sam mi nikakor ni jasno.

hvala lepa za odg

RejZoR ::

Kadar gori lučka za motor oz izpušne pline je običajno ali lambda sonda ali pa imaš nekje blizu lambda sonde luknjo v izpušnem sistemu. Sicer ni nujno da je ravno to, je pa nekako največkrat.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

alendugi ::

aha sam zdj a je to kj pomembnega ali pa ni?

RejZoR ::

Načeloma ne, čeprav je vseeno pametno it na servis. Največ kar je pri lambdi, je da dela motor napačno mešanico in so izpusti mal višji in moč ni ravno optimalna.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

amigo_no1 ::

Če je lambda pokvarjena zna avto kar fino "piti" da ne omenjam izpuhov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

alendugi ::

aha uredu najlepša hvala obema!

alendugi ::

ve mogoče kdo kje bi lahko našel navodila oziroma knjigo katero dobiš zraven v avtu. Ker je jaz nisem dobil nucam pa od audi A3 2001 model 2002

connel ::

Google je tvoj prijatelj, znaš pa kar nekaj časa iskat. Če zmaš francosko imaš na PB tehn. priročnik.

Dust ::

Glede te lučke za sistem za nadzor izpušnih plinov. Nek znanec jo je imel na P206 2.0hdi prižgano dve leti, vse dokler ni avta prodal baje ni bilo nobene razlike v vožnji. Res pa je, da ta lučka pokriva širše področje, npr. pri meni se je prižgala takrat ko je bil avto na rezervi in se mi je zamašil injektor, ki je očitno smeti povleku. Pejt ga priklopit na tester, če pa ne opaziš razlike (izguba moči, hrup, poraba...) pa pusti.

Binji ::

Če je lučka prižgana je neka napaka nekje. Morda ni ravno kritična ampak za pustit pa tudi ni.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

alendugi ::

hvala vama glede navodila sm najdu sam kratka ta daljše pa lah sam kupiš oz. ni možno dobiti so rekli v audijovem servisu :D

jure1980 ::

Zdravo,imam en problem.Imam audi a4 1.9 tdi letnik 2007 in mi gladina olja v motorju počasi narašča.Med olje se meša nafta,to se pozna na šipki za olje na 2500km vožnje, ki naraste za približno 7mm.Do sedaj sem menjav (tandem pumpo),ki je pritrjena zadaj na glavi.Stanje je bilo isto,olje je še kar povečevalo. Potem sem zamenjal gumice na šobah in nivo olja se ni več povečevalo,naredil sem 4000km .Nakar sem zamenjal olje,po 3000km je spet opazno da gladina olja zopet raste.Ali kdo ve kaj bi bilo še lahko narobe in ali se dajo šobe kako preverit,če delujejo pravilno.Hvala za odgovore.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jure1980 ()

zee ::

zee je premaknil sporočila v Zamenjava sprednjega odbijaca na Audi A3.

Spajky ::

Če je šel grelec zadnje lambda sonde, se lahko to poceni tudi tako uredi :))
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

lotka2 ::

POZDRAV MENE ZANIMA CE POZNA KDO TA AVTOMOBIL, ZADNJA REGISTRACIJA LJ 68JNH, glede na to da se menjalo 12 lastnikov so mi km skoraj nemogoci, ceprav prodajalec da garancijo. cudi me da tudi na servisu , ko pripeljes vozilo ne smejo dat podatkov kdaj bil servis naret, kao varstvo podatkov. Jaz sem z amazdo dobila cisto vse.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id......

MonkeyHead ::

Na ptuju mislim, da imajo enako avtohišo in se bi jih izognil na veliko.

Imaš pa vin od tega avta navedeno v oglasu: WAUZZZ4F58N126463

Poglej na kak autodna itd

sandmat ::

leta 2008 je bil uvožen iz nemčije, euro 3 dizel ... za oldtimerja bo kmalu :D

edit: verjetno je bil uvožen karamboliran, ker podatki v oglasu ne držijo. uvožen je bil 3/2008, registriran je bil 2 meseca kasneje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sandmat ()

lotka2 ::

pise da je slovenski? drzava prve registracije na eupravi pise svn

Machete ::

Kaj rineš v to kanto, ko se z avijona vidi, da je kot bi kupil sam sebi raka.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

lotka2 ::

nikak , da dedcu dopovem da NEEEE, moja glava tega neb kupla :)

profii ::

Platišča kar od drugega modela Audija :)
seems legit

BigWhale ::

V tejle temi so ze off-topic okostja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katalizator ali premalo ogret avto?

Oddelek: Na cesti
293188 (2251) šernk
»

Lučka za motor gori

Oddelek: Na cesti
2310656 (9381) Spajky
»

PROSIM ZA POMOČ _ Kaj pomeni ta rumena opozorilna lučka? Opel Vectra B+

Oddelek: Na cesti
3044223 (40432) GupeM
»

Audi a6 30 tdi quattro let 2004

Oddelek: Na cesti
83002 (2699) SkIDiver
»

Fuč katalizator ali??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7619350 (17149) Spajky

Več podobnih tem