» »

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd

««
«
1 / 8
»»

zenith1 ::

Tody ::

Hvala Zenith1 !

Dejte vsi ostali, ki boste najdli kak dober link za webhosting v to temo napisat... Pravtako pridejo prav komentarji na delovanje teh servisov !

lp

Senzacionale ::

sem ga pogruntu ze pred vec kot pol leta in sem ga tud kake 2 meseca uporablju, pol ti pa zacnejo tezit, ce kupis gostovanje pa skoz maile posiljajo pa se banner ti gor dajo tak da je kot vsi.
http://www.dostavahrane.si

kuntek ::

Za vse, ki uporabljajo ASP.net: WebMatrixHosting|Europe.

M.B. ::

Jaz sem gostoval tu gor, pa mi ni preveč všeč. Ene strani sploh ne odpre moje, pa 550 Error javlja včasih, pe še ful počasn je. Trenutno sem na T35 pa sem zadovoljen edino MySql bazo bi še lahko podpiral. Če pa kdo želi postat v tujih forumih za zastonjsko gostovanje naj pove, dam linke.

Za sprobat še je 000K ki ima vse kar rabite.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

zenith1 ::

Razne strani, ki ponujajo free web

Tudi do 1GB na simpl način, vendar ne vem povedat od zanesljivosti in trajanju.

pikachu004 ::

free web hosting..
info: admin@zlatorog.info

Iztok Smolic ::

Jest sm najdu na nastja.net.
-----------/------------

zenith1 ::

Racko ::

Ce kdo rabi Webhosting, zanesljiv, stabilen, hiter naj mi poslje mail na Rapy@ambasada.info .Posljejo naj tisti, ki so pripravljeni tudi kaj denarja odsteti za hosting.



LP

Predator ::

na adsl?
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

overlord_tm ::

en komentar na 100WebSpace:)) .

pri njih mam 3 accounte (zastonske) in ne vem zakaj imam za vsak accunt drugačn naslov (recimo: neki.freeprohosting.com, pa neki.freeunixhosting.com itd...). dobr to me ne moti samo mal čudno se mi zdi:D .

potem glede serverja: pride obdobje ko je server obremenjen toliko, da tudi do strani ne prideš, potem pa čez pol ure pa server skoraj nič obremenjen:\ .

pa še glede reklame: seveda sem bil nad tem hostingom najbolj navdušen zato, ker ponuja 100M placa, 3GB prenosa, kontrolno ploščo itd... in vse to je bilo takrat brez reklam:)) . sedaj je reklama, ki sicer ni moteča (drugje lahko uporabniku na 800x600 resoluciji reklama zasede pol zaslona8-O ), ampak je koda reklame taka, da strani ne moreš pravt čez validatorja;(( . papa fency ikonce od validatorja:D

to je vse zaenkart od mene:D

Trdi ::

Prej sem bil na iPowerweb 2 leti. Sem bil kar zadovoljen, ampak zdaj so me kapitalno zaj... zato ne morem več priporočati. Na novo sem moral vse postaviti (backup baze valda kreten nisem mel neke dovolj nove) na hostexcellence in sicer advance ponudbo. Zaenkrat zgleda vse super, eno domeno lahko še ekstra zastonj registriram, pa se ne morem odločit, kaj bi zbral. ;) Zelo mi je všeč IRC-like oblika pomoči, kjer dobiš operaterja prek neta v eni minuti in ti pomaga pri problemih. Zgledajo, kot da res nekaj znajo. Zaenkrat je v redu, kako pa bo, bomo videli. Če bo koga v prihodnosti zanimalo, naj me povpraša.
Trdota d.o.o.

Iskraman ::

jst sem se pred kratkim prijavu na 100webspace, pa mi je še kar všeč, sam imam en problem: nikakor se ne morem povezat z sql bazo. Sem poskusu inštalirat phpbb forum, in sem seveda upisu prave podatke, kot so mi jih povedal na pomoč(host, port pa to), pa mi zmerej vn vrže en Critical Error. isto se zgodi, ko se hočem povezat s kkšno svojo skripto.
A je kdo mev podobne težave? :\

Tody ::

si ustvaru recimor bazo ? Tam moreš posebaj vstvarit bazo ji dat ime in potem dobiš e mail še z dodatnimi podatki. Meni je ratal BP postavit forum...PHPBB

tevz1247 ::

Kaj pravite glede http://www.e-uspeh.com ?
Se splaca?
Ma gdo kak link za stran, kjer plačajo na popups?
http://www.pro-vreme.net - za vse, ki vas zanima vreme (vredno ogleda vsak dan)

andper ::

Čeprav osebno dvomim, da je free webspace lahko kul na dolgi rok, 50free.com baje je. (Nimam izkušenj, le slišal.)

Tody ::

///// COPY PASTE boste že preklikal če vam paše ;)////
aja pa there is no such thning like free hosting :D



www.50megs.com
50 MB gibi çok büyük bir web alanı sağlıyor.
--------------
www.75megs.com
75 MB. ücretsiz web alanı, FTP erişimi, form mail, mesaj tahtası ve web araçları desteği sağlayan bir hosting şirketi.
--------------
www.90megs.com
Adına aldanıp da sakın 90 MB. web alanı verdiklerini sanmayın. 50 mb. web alanı veriyorlar. Ayrıca isminiz.90megs.com şeklinde bir adrese, isminiz@90megs.com gibi bir mail adresine sahip olacağınız söyleniyor.
--------------
www.aboveme.com
20 MB. web alanı, FTP erişimi, ziyaretçi defteri, sohbet odası, e-mail ve sayaç hizmetleri sunuyor. İsminiz.AboveMe.Com şeklinde bir adrese sahip oluyorsunuz. Ftp programı kullanmasını bilmeyenler için web tabanlı araçlar sunuyor.
---------------
www.acmecity.com
20 MB web sitesi ve sınırsız e-mail olanağı
---------------
www.aliencities.com
25 Mb. web alanı, ftp erişimi, ziyaretçi defteri, mesaj tahtası ve form mail desteği sunuyor. Ayrıca güçlü web tasarım araçları sunuyor.
----------------
www.amazingtopcities.com
150 MB web alanı ve e-mail, ziyaretçi Ayrıca Web sayfası tasarımında defteri olanağı sağlıyor. yeni olanlar için bir Web Page Builder programı var.
-----------------
www.bizland.com
35 MB web alanı, e-mail, sınırsız trafik, ve diğer güzel özellikleri olan bir sağlayıcı..
-----------------
www.brinkster.com
Ücretsiz alan denilince akla ilk gelen sitelerden biri olan brinkster.com'un en büyük avantajı Asp'yi destekliyor olmasıdır. Bu sebepten en çok tercih edilenlerin başında geliyor. Mutlaka deneyin !
-----------------
www.dingojunction.com
10 MB web alanı, asp ve FTP desteği veriyor. Günde sadece 10 üyeye abonelik imkanı veriyor. Ancak işin güzel yanı yılda sadece 8 dolara 200 MB web alanı ve Full Ms Access veritabanı desteği sağlıyor.
-----------------
www.domaindlx.com
100 MB web alanı , CGI desteği, ASP desteği, ODBC desteği sağlayan bir web sitesi.
-----------------
www.dreamwater.com
30 MB web alanı, ziyaretçi defteri ve bedava Java SOHBET desteği.
-----------------
www.freeservers.com
Yine dünyanın en çok bilinen serverlarından birisi isminiz.8k.com isminiz.8m.com gibi değişik domain seçenekleri bulunuyor. Sayfanın üst tarafına banner koyuyorlar.
------------------
portland.co.uk
FTP, CGI, PHP, DNS kaydı özelliklerini destekleyen, hiçbir şekilde sayfaya reklam (banner) koymayan web üzerindeki belki de tek hosting firması: siteniz.8bit.co.uk isterseniz siteniz.port5.com şeklinde subdomain alabilir; isterseniz de kendi domaininizi DNS kaydı yaparak host edebilirsiniz. 15 MB Web alanı veriyor. Tek problemi bazen biraz yavaşlıyor. Ama genel anlamıyla kendi sınıfındaki en iyi yer. forum dolduruyorsunuz siteismi.port5.com birde mail adresi istiyor 1kac dakika içinde ftp ayarları ve şifrenizi yoluyorlar, haftalık 10 mb. bant genişliği var kesinlikle zip mp3 vs. koymaya kalkmayın. turkwebmaster.port5.com adresinden de ulaşabilirsiniz
-------------------
www.lycos.co.uk
50 MB web alanı veren sitede birçok hizmet bulunmaktadır. Bunlar arasında en önemli özelliği ise ftp desteğinin olmasıdır. http://members.lycos.co.uk/ siteniz şeklinde bir domaininiz oluyor. Sayfanın üstüne bir banner koyuyorlar. Fakat o kadar da kötü durmuyor. Eğer 50 MB alana ihtiyacınız var ve birçok dosyaya sahipseniz ftp desteği olan bu firmayı kullanarak sorunu çözebilirsiniz.
-------------------
www.freewebpage.org
150 mb ücretsiz alan veriyor
150mb+ftp+asp desteği
--------------------
www.0catch.com
100 mb ücretsiz alan veriyor
--------------------
www.3x.ro
ftp, mysql ve php var
--------------------
www.1asphost.com
100 MB, wap, asp destekli...
---------------------
www.7host.com
50 MB, ftp, asp destekli...
---------------------
www.thefreeserver.com
2gb free host ftp asp php

b0B3k ::

Js uporabljam ATSPACE.COM (50MB), in zaenkrat moram reči, brez problema.
Klik
Aja, pa pozabu sem povedat da je brez reklam.
Quick info:( » 50 MB Free Web Hosting ; » Free UNLIMITED Traffic; » Free Domain Hosting ; » Free Subdomain Hosting; » Free DNS Server;» Free FTP Hosting Account; » Free POP3 Email Account ;» Instant Account SetUp ;» Web Based File Manager; » Easy to use Control Panel; » Reliable RAID Backups; » Stable Hosting Platform ; » Super Fast Servers; » Reliable Data Center ; » Ultra Fast Network;» 99.8% Uptime Guarantee; » 24x7 Network Monitoring; » Host Unlimited Web Sites; » NO BANNER ADS ;» ALL THIS TOTALLY FREE!!!)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: b0B3k ()

tevz1247 ::

Hey M.P. kako je z http://www.t35.com/ ?
Mene še zanima, zakaj se uporablja sploh mysql? je potreben, če želiš imeti phpbb forum na serverju? :8)
http://www.pro-vreme.net - za vse, ki vas zanima vreme (vredno ogleda vsak dan)

overlord_tm ::

Kaj je mysql?

mogoče kdo ime plačljiv paket pri t35?. tistega z 300 MB placa ...
če ga ima, lahko prosim pove kako se obnese stvar?

Bistri007 ::

Še moje izkušnje.

Sem šel danes tako za hec pogledat, kaj ponujajo slovenski ponudniki, in cene so za dol past.

Za kakšno bolj zaresno gostovanje se splača izbrati Vitrual Dedicated (Private) server, kjer imaš garantirano količino RAMA in nihče ti ne teži zaradi CPU hogginga. In imaš svoj root account.
Zelo hvalijo PowerVPS, kjer za 4500SIT mesečno (25$) dobiš garantiranega 128MB RAMA, 5GB placa in 100GB mesečnega transferja.

Meni je sicer bolj všeč Rose Hosting, kjer za 3660SIT mesečno (20$) dobiš garantiranega 256MB rama (do 512MB burst), 3GB diska in 50GB mesečnega prenosa.

Če pa imate manj CPU intenzivne strani si splača ogledati Netfirms.com, kjer imajo sedaj akcijo za 883SIT (5$) - za to dobiš nakup ali prenos domene + 2 meseca poskusno 2GB diska in 100GB mesečnega prenosa + $25 kupon za Google Adwords. Po tem je pa 1800SIT (10$) na mesec. Aja, pri njih gostuje okoli milijon strani, tako da jih očitno imajo ljudje radi 8-)

Samo okvirna informacija:
100GB je toliko, kolikor se v enem mesecu ob polni zmogljivosti pretoči skozi 1Mbit (1111Kbps) linijo, 50GB pa skozi 555Kbps linijo.

Če rabite več kot toliko prenosa, se splača pogledati na Gogaddy.com - 500GB mesečnega prenosa z VPS za 6400SIT (35$).

Za gostovanje več domen brez (VPS) si je treba izbrati Reseller account; preglejte si mnenja uporabnikov http://www.webhostingtalk.com/, če bi radi našli zansljivega in ugodnega.
Jaz sem bil na http://www.matrixreseller.com/ , so zelo zanesljivi, samo se da drugje najti kaj bolj ugodnega :)

Za domene pa je Godaddy.com: dobiš ali prenseš domeno za 1280SIT (7$) če jo kupiš skupaj z WebSite Tonight (3.99$ + najcenejši nedomensli produkt Website Tonight [$2.95])

No, upam da sem komu pomagal s tem. Samo roke stran od slovenskih pijavk...
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bistri007 ()

iElectric ::

trenutno gostujem pri www.serv.cc in mislim da imajo super narejeno :)

Bistri007 ::

http://www.showmyip.com/gb/?site=www.serv.cc pove, da www.serv.cc preprodajajo storitve Everyones Internet, ki imajo sedež v Texasu. V ZDA so veliko bolj kompetitivne cene. No ja, kakor čte.

Gost ::

Pozna kdo kakega zastonj ponudnika, ki dovoljuje mp3, brez omejitev velikosti (vsaj recimo 2 MB)?

overlord_tm ::

in kaj ti bo to? daš na mulo, bt pol pa sam linkaš :D

Gost ::

Ja, res je, ampak se mi zdi, da je boljše, če je glasba na spletni strani, ker samo klikneš nanjo pa jo že prenašaš. Seveda govorim o svojih mp3-jih (ničesar nelegalnega).

Kaj si pa mislite o ponudniku http://www.unimatrix-one.org/? Gostuje kdo pri njih?

b0B3k ::

Težko boš najdu zastonj ponudnika, ki dovoljuje mp3-je. Tudi jaz ičem nekaj podobnega za, seveda legalne, moje mp3-je.
Morda se bo kdo opogumil in povedal kaj več.

roli ::

Mislim,da je za vaju pravi CWH Netvorks klik.
Tam sam gostujem.
Potrebuješ 15 postov v njihovem forumu in na vsakih 10 dni 1 post.
Če ne moreš bit tam vsakih 10 dni pa se,da zmenit z adminom.
Je pa brez Bannerjev in tega.
Še copy-paste:
What will you get from CWH:
Space: 900 Mb
Bandwidth: 11000 Mb (11gig)
Ftp Accounts: 10
Email Accounts: 10
Email: Lists 10
SQL Databases: 10
Sub Domains: 10
Parked Domains: 10
Addon Domains: 10
Frontpage Extentions: Allowed
Free support trough main site

Fantastico for easy installing of various scripts installed

Za vsak post pa dobiš virtualni denar in z njim lahko dokušiš nove baze,prostor,bandwith.
http://www.r00li.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roli ()

AngelOfDeath ::

Bistri007
domen555

zgleda da lastnik serv.cc uporablja te storitve tudi za dosanje tko da bi se jaz na vajnih mestih izogibal tega.

Lep Pozdrav

Gost ::

roli ::

Včasih je bilo dovoljeno!
Od sesutja pa so spremenili pravila.
http://www.r00li.com

boris70 ::

Sm probu 100webspace pa so reklame preveč nadležne če uporablaš frame, a kdo ve kako rešitev? Al pa kazga druzga ponudnika?
Boriss

overlord_tm ::

document.getElementsByTagName("div")[0].style.display="none";


Dokler te ne opazjo verjetno gre :P

KrCbelca ::

www.1a-host.com
Trenutno se iščejo vlagatelji, ki bi kupili gostovanje. (Pač se naroči gostovanje).
Da ne boste rekli, da je to čisto profitersko oglaševanje vam povem da ni, ker nebom imel nič dobička, le stroške serverja bom pokril.

Vsi ki boste kupili gostovanje vpišite pod Komentarji, dodatne želje...: sem vlagatelj
Vsi vlagatelji boste dobili prenosa še enkrat več, kot piše v določenem paketu. Torej 10 GB ali 40 GB. In to dokler boste gostovali !!


ps za moderatorje: Ker bom dal še enkrat več prenosa, nebom od tega nič zaslužil, samo pokril bom stroške serverja, zato prosim ne zbrišite ta post.
C2Q Q6600, P5W DH Deluxe,6GB 800MHz Rama
GF 8600gt, 2xSataII WD 250GB, LC Power 550W Green Power
----watter in my vains----

#000000 ::

www.5gigs.com 80 mb placa 5 gb prometa C-panel LP

_Dejan_ ::

A mogoče kdo ve za kakšen ZANESLJIV webspace poleg http://www.unimatrix-one.org/ ki ponuja 1000MB prostora in neomejen mesečni prenos?

Hvala za odgovore.
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _Dejan_ ()

zenith1 ::

Sem poznal enega z 1000MB prostora in je poniknil v parih dneh. Takim obljubam ne verjamem, ker večinoma gre za to da se folk uči na svojih serverjih in podobno. Imam na Trap17 150mb/5200mb BW, kateri je tudi "testen" za potrebe testiranja skript in podobno, ampak deluje sigurno in ima zelo majhen downtime. Drugače pa v kratkem mislim šaltat na plačljivo varianto. Trenutno imam enega na probi. >:D

Jazzman ::

probite http://freewebtown.com , sm mel na tem webhostingu stran sam se je po enem dnevu zaprla, ker je blo premal bandwitha.

drgač je pa 1GB/1GB

Tody ::

A je kdo od vsa že gostoval na volji ? Oz kerega slovenskega ponudnika predlagate.
Zahteve:

Cpanel oziroma nek podoben stvor
6+ GB mesečno prometa
500+ GB prostora (lahko tudi kaj manj)
vsaj 5 SQL baz (zaželjeno neomejeno)
vsaj 20 emailov (zaželjeno neomejeno, prostor je lahko skupni oz ga recimor ne rabmo)
STREŽNIK MORA BITI V SLOVENIJI OZIROMA MORA PINGAT POD 80 ms
Seveda podpora php in mysql

overlord_tm ::

za 500GB prostora vseeno če si svoj strežnik omisliš.

če pa misliš 500MB, potem pa recimo hitrost500, samo ne vem kje imajo strežnik

Tody ::

mnja res sem zajebal :) rabmo 500 mb :) 500 GB je vseeno malce preveč :D

petroo ::

Mogoče bi te zanimalo tole: http://www.slomarketing.com/

Majo kr dobro ponudbo. Mam mesečni testni paket pri njih pa je zaenkrat čist ok, pa tut cena ni previsoka.
Peroo on NET

JAX ::

jz bi pa nuco host ki je na FTP pa da potpira PHP.

placa ni nujn da je nevem kak velik...mam čist dost 50 ali več...

a lahka kdo da prosim link??


LP
Be what you are!

sequAn ::

www.sh3lls.net je tud dokaj uredu, za 1$ mesečno dobiš 50MB mislim da 3GB prenosa, neomejeno e-mailov, 5 mySQL baz, PHP, etc. Primerno za kake manjše strani. P še uptime je dober :))

kabouter ::

mijndomein.nl 30 eur na leto ce rabite prevode posljite mail na phelvete@hotmail.com
KABI

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kabouter ()

_n00b_ ::

Za vse tiste, ki isceno free hosting...
http://www.free-webhosts.com/
Jst sem iskal po googlu, pa nisem najdel strani, ki bi imela vecjo bazo.

Trenutno sem jst na www.free-unlimited-hosting.com, ki je sicer resda precej pocasen, a je brez reklam (sovrazim te reklame). Podpira PHP/mysql, CGI itd...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _n00b_ ()

Tody ::

mah ja za igračkat se je ubistvu dober tudi homeserver, če pa hočeš imeti kakorkoli pošteno in hitro zadevo moreš to imet v sloveniji, saj 150+ ms pingi ubijajo.

JamesBond ::

A lahko potem sploh kaj pametnega uploadam gor na 100webspace na primer? Sem naredil ftp povezavo z total commanderjem pa hotel gor mambo posnet pa se ustavi vedno že pri ene tretjem fajlu... Tisti fajl meneđer je pa itak smešen, samo fajl po fajl lahko snemaš :S

Edit: Aha, zgleda, da bo daj šlo, ni htel snemati v tsto že narejeno mapo (z istim imenom kot naslov), pa sem jo zbrisal in kar v korenski imenik dal snemat.

Zgodovina sprememb…

blazius ::

Da ne odpiram nove teme; pozna kdo kak navaden strežnik ki je zastonj in kjer ti ne nabijejo gor bannerjev, popupov in ostalega sranja? Ne rabim kakega mysqla, phpja itd. Hvala. :)
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gostovanje spletne strani - kateri ponudnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8623301 (2118) Lonsarg
»

Gostovanje spletne strani

Oddelek: Omrežja in internet
233832 (1129) starfotr
»

izdelava spletne strani, nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8014314 (8130) Netrunner
»

Spletno Gostovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8516425 (7345) next3steps
»

Spletno gostovanje

Oddelek: Omrežja in internet
426605 (5711) techfreak :)

Več podobnih tem