vir: ChillBlast
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Najnovejsa DDR plata!!!!Oddelek: Kaj kupiti | 2178 (1794) | ZanzeK_001 |
| » | 2 vprašanjiOddelek: Navijanje | 1429 (1259) | asPeteR |
| » | DDR platza za AMDOddelek: Navijanje | 1170 (1063) | NightHawk |
| » | ABIT DDR - platkaOddelek: Kaj kupiti | 1893 (1435) | asPeteR |
| » | AMD Tbird 1.33ghz pa DDR Ram ? Kera plata ?Oddelek: Kaj kupiti | 1995 (1765) | evoice |