Če že izgleda "cool", upam da tudi dobro služi namenu. Klik!
![]() |
![]() |
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | BSOD na win 7Oddelek: Pomoč in nasveti | 1819 (1713) | iloveboobz |
| » | Ali se splača popravljat?Oddelek: Pomoč in nasveti | 2533 (1996) | tony1 |
| » | Radeon 4850 v slikiOddelek: Novice / Grafične kartice | 5590 (4678) | OChack |
| » | Kar naenkrat uredu kuhaOddelek: Hlajenje in modifikacije | 1269 (1096) | Yuk-0 |
| » | voodoo3 in ventilatorOddelek: Hlajenje in modifikacije | 1547 (1461) | Dami |