» »

Zagon racunala se ustavi in ponovi od zacetka

Zagon racunala se ustavi in ponovi od zacetka

gofra ::

Imam novega ATHLONA 2500+ BARTON na FIC plati in dogaja se mi, da, ko ga zazenem, pride skozi zacetne faze potem pa se vse skupaj parkrat ponovi, dokler mi ne uspe priti v OS. In tudi tu me sem ter tja vrze nazaj (resetira). Poleg tega mi vcasih javi: CPU CLOCK is overrunning - please chose DEL (BIOS) to configure. Je procesor prevec navit? Zanimivo bi bilo, ker nisem imel zelje, da se to naredi. Ce dam LOAD OPTIMIZED DEFAULTS, ne pomaga - dogaja se isto. Kako bi lahko ugotovil, kaj je narobe?

PIK@LO ::

poskušaj clear cmos jumper na plati poleg baterije. Tisti ti ponastavi tovarniške nastavitve. poskusi

Samson ::

Verjetno kaksna TRON masina. Dobil na servis ene par, kot prvo problemi z combo enoto, nakar z veliko rami noce delovat kot treba. Procesor prepozna kot malce visjega, odtod tudi tisto overclocked. Pa ram rocno nastavi na 33Mhz, ker na auto ne deluje dobro. Se pa ne morem spomnit, katera plata je v subjektu, je pa ena od ASUS-a. Upam, da bo uspelo.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

gofra ::

Urihtano. BIl na servisu, kjer so poskusili z zagonom vsaj 30X pa niso odkrili, da bi bilo kaj narobe. Hecno ne? Čisto iz preventive so mi zamenjali plato. Nimam več pripomb. BOjda se dogaja to ravno v primeru, ko se BIOS resetira. LP!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asus P8Z77-V PRO USB porti prekinjajo

Oddelek: Pomoč in nasveti
151492 (1300) nokia6310
»

Sesuvanje i7 3820, 64GB sistema, NUJNO (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
507154 (5161) Icematxyz
»

PC zmrzuje

Oddelek: Pomoč in nasveti
161114 (958) premak
»

računalnik se mi resetira med delom

Oddelek: Pomoč in nasveti
412065 (1519) gpetrov
»

Laptopu občasno pada frekvenca procesorja ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
575585 (4311) venetu

Več podobnih tem