» »

Iyama pro 411

Iyama pro 411

jeb ::

sm nabavu, dva dneva buljim vanj, se jebem z vsemogocimi nastavitvami, gonilniki gor pa dol, pa druga graficna, pa kva se vem kaj...
Uporabljam priporoceno locljivost in refresh. In nism niti zadovoljen z ostrino, geometrijo, kontrastom, barvami... Ma ne vem, no...
Predvsem me jezi, k ne dobim zares prave ostrine. (pa res ne rabm speglov). Sej se da nastimat, da je v nekem delu ekrana slika zares ostra ko britev. Pa kaj mi to pomaga, ko je istocasno nekje drugje zmazana za znoret. Je treba poiskat en kompromis. S konvergenco potem sicer spedenam, da je gledano v celoti slika dokaj OK. Ampak se vedno to ni to.
Pol sm sel pa gledat Sony G200, z neko xy graficno. Se vedno kr ne morem verjet, da je lohk za slabih 20 jurjev taksna razlika. Oba s kolegom sva v hipu opazila razliko v kvaliteti slike. Sploh ni blo dvoma.
OK, sej je tezko sprasevat naokol o sliki enga konkretnega monitorja, ce ga niste vidl, ampak ce vam povem, da ce primerjam to Iyamo s sliko, k jo ima kolega na tri leta !!! starem Samsungu 17" (nekje en srednji cenovni razred), celo tuki Iyama komaj konkurira.
Tezko verjamem, da sm dobil zjeban monitor. Ampak po drugi strani pa tut tezko verjamem, da je lohk Sony tolk boljsi.
?

yjj ::

Rekel bi da maš fajn kurčevo grafično

jeb ::

Kaj pa vem...
Sprobal sem z GeForce MX, (winfast), ki mi je na prejsnjem 15" monitorju super delal. In original gonilniki in tut novimi detonatorji.
In sprobal sem tut z Matrox Millenium II. In ni blo razlike.
V sluzbi imamo ene par cenenih 17", in seveda se noben ne more primerjat s to Iyamo. Ampak enako se mi pa tko na oko zdi, da tut Iyama ne more konkurirat nekaj drazjemu Sonyu. Tist Sony, k sem ga gledal, je bil pa prikljucen na neko Intel integrirano graficno. In je sekal.
Sej pravim, zanima me, ce sem edini, ki ni glih ne vem kako zadovoljen s tem modelom Iyame.

Kovax ::

Zelo mozno je da si dobil rahlo "ponesrecen" izvod monitorja... Pa tu po navadi se pogleda sliko na tistem monitorju ki ga kupis... Ker ce ze das tolk dnarja za en enkran ga je dobro prej preverit...

yjj ::

Mx ni tolk slab, najboljše da ga neseš nazaj in zamenjaš

miranpozar ::

Na tem monitorju bi morala biti slika super, zato vsekakor probaj reklamirat!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dober CRT (Trini/Diamond -tron) ali LCD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
565659 (4718) iso2000
»

CRT - LCD razočaranje in žalost... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
645539 (4082) Marjan
»

Dejstva o LCD (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
504071 (3283) matter
»

IIYAMA VM Pro510 - 22 inch

Oddelek: Kaj kupiti
91270 (1089) _Tejc_
»

iiyama visionmaster 450 pro

Oddelek: Zvok in slika
241698 (1403) Mate

Več podobnih tem