» »

Geforce2MX in dual display

Geforce2MX in dual display

Kaiser ::

Malo sem gledal tole kartico od Herculesa, pa me neki zanima. Ce uporabljas monitor in TV skupaj (na vsakem druga slika - ne vem kako se temu bolj uceno rece, twin view?), kako je s frekvencami osvezevanja na obeh. TV ima fiksno 50Hz, kako pa je z monitorjem. Nekje sem zasledil, da mas pol tudi na monitorju 50Hz? Neki v zvezi z RAMDACom???

Senitel ::

Ja, kartica mora met dva Ramdac-a. Ta zadeva se mi zdi, da ma dva Ramdac-a, vendar nisem čisto ziher

GaS ::

Tut jst ne. Poglej nanVidii, če kej piše!

Cr00k ::

jst tut ne :=)

Kaiser ::

Kaksna je pa scena z drugimi MX kartiacmi, recimo Winfast, ki ma tud TV out pa mrbit je se kaksna.
Sicer pa: a je ta zadeva odvisna od proizvajalca kartice, al jr to pogojeno s samim graficnem procesorjem?

Senitel ::

GeForce-i 2 majo RAMDAC na samem čipu. Sam nevem, a ma GeForce 2 MX noter 2 al 1... Se mi zdi, da je blo neki govora o dveh, moram mal prebrskat...

Igor ::

hmmm mx majo ce se ne motim samo moznost ali tv ali monitor ne pa 2 stvari na enkrat prilopljene, edina (pomoje ne vem delec je ze od tega) je ati maxx a kaj je ze ...

Senitel ::

Preveril ja GeForce 2 MX ma lahko tud dva RAMDAC-a, in če ima dva RAMDAC-a zmore na prvem monitorju 2048x1536 pri 60Hz, in 1600x1200 pri 100Hz na drugem monitorju...:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win XP in prenosnik, na desktop monitorju ne znam menjat res.

Oddelek: Programska oprema
141376 (1230) Jst
»

Kateri čip na grafi je to (slika) ?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
131325 (999) DjTonic
»

INNO RADEON 8500LE

Oddelek: Strojna oprema
81011 (699) msmiha
»

TV Out ---> DVD

Oddelek: Zvok in slika
7939 (800) Koci
»

Vprašanje glede Radeon-a 8500

Oddelek: Strojna oprema
81477 (1259) Senitel

Več podobnih tem