» »

IIYAMA VM Pro510 - 22 inch

IIYAMA VM Pro510 - 22 inch

Medved ::

Sm kupu tak monitor, zdej moram pa kupit novo grafično. Monitor podpira max. 2048x1536v80 Hz,max refresh 1600x1200@102Hz. Kaj kupit????-do 40.000 sit!! Več ne dam (oz nimam) hehe
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

burekar ::

Kupi pri Mlacomu Yuanov Geforce 2 Pro. Ima zelo lepo 2d in 3d sliko, v špilih pa tak al tak seka. Kje si si pa monitor kupu in tud kolk si dal zanj? Ker jest tud neki velikega trenutno kupujem, pa nimam kej preveč keša.

Daishi ::

Kvaliteta slike = Matrox Gxxx.

Kompromis ATI Radeon xxx

Igre Yuan !

Na 22" se ze hudicevo pozna nekvaliteten signal.

Glede na "deluxe" monitor, ki ga imas, ti priporocam tudi menjavo VGA kabla ( tisti zraven Iiyam ni najboljsi ).

Resolucije preko 1600x1200 niso uporabne za vsakdanje delo !

Ce je to tvoj prvi >17" ti priporocam, da udaris en Super Street Fighter 2 ali neki slicnega ( 320x200 ) za dobr filing !>:D
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

msmiha ::

GeForce 2GTS kaj pa drugega:\
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

dexter ::

Ce rabis za 2d ala photoshop,acad kupi matrox,saj ves kaj si dobil.

Ta monitor sem gledal ene cajta,kontrastna slika,raven ekran,za 1600x1200 rabis kar kvaliteten izhod (moj je delal na elsini quadri).
Sam mam pro450 pa mi z mx400 ne potegne cez 1152x1024x100mhz ker je grozna slika.Za tele pro kartice pa res ne vem ce imajo kej boljse rf filtre?

*kaj je slo-tech spremenil dizajn,tole okno v katerem pisem je za 2vrstici,kaj za hudi...*

pramarko ::

Ma res, za 2D si ne nabavljaj MXa, raje GTS, najbolje pa Matrox. Imam jst vm450 pa MXa, pa ga malo geometrija zmatra v 2D (ne veliko, ampak vseeno). Tudi jst ti svetujem da nabavis BNC kable. Pri kolegu z doticno 22ko se je ta menjava vidno poznala!

Kovax ::

Jest mam IIyamo VM 510 Pro... pa jo laufam s herculesovim prophetom gts pro... Ki ma malce nizek refresh rate... tak da zadevo uporabljam na 1600 x 1200 @ 85Hz... Ceprav monitor potegne tud vec... Nad sliko se pa ne morem nic pritozevat... Sicer pa v glavnem zamenjaj kabl za BNC-ja... ker je slika za vsaj 20% boljsa

novinaR ::

Matroxi imajo daleč najboljšo sliko, tako da ne oklevaj, če ne igraš igric. Če jih pa, posezi po Radeonu. Prav tako dobro kot MX ali celo GTS laufa igre, slika je pa lepša.

su37 ::

Ej Kovax kje se dobi BNC kabel, kolk to nanese? V čem je razlika?
Jaz imam probleme s trzanjem slike (v explorerju kjer so kaki animacijski banerji,...) na Iyami V.M. Pro 400 17", mislim da se je nekaj pokvarilo, pa bi rad poskusil prek bnc če bi bilo kaj drugače.
Pa še to me zanima, kdo ma Iyamo, kje ga je kdo kupil predvsem pa me zanima koliko let garancije ste dobili?

_Tejc_ ::

Jep mene tut zanima kje se dobi ta BNC kabel .. man Vision master Pro 410 (17") pa bi brobu ce je res kaj kvalitetnejsa slika tko kt pravjo?

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dober CRT (Trini/Diamond -tron) ali LCD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
565410 (4469) iso2000
»

LCD ali CRT pri ločjivosti 1600x1200

Oddelek: Kaj kupiti
282411 (1972) Brane2
»

Monitor Samsung SM 1200NF par klasičnih vprašanj o sami namestitvi

Oddelek: Strojna oprema
371354 (996) glinik
»

MItsubishi Diamond Plus 200 (22 colar) izkušnje ?

Oddelek: Strojna oprema
321786 (1275) Mercier
»

Kako dobra je ta kartica-YUAN 600S GF2GTS 64MB DDR

Oddelek: Zvok in slika
161242 (945) ABX

Več podobnih tem