» »

Microsoft Office XP Orodna vrtica

Microsoft Office XP Orodna vrtica

waters ::

Zanima me, kje je orodna vrstica kamor si lahko nastaviš linke do programov v Microsoft Office XP. Nikjer je ne najdem in ne morem verjeti da je ni. Bila je še v Microsoft Office 2000

Timmah ::

desn klik na taskbar, properies, show quick launch
orodno vrstico, lastnosti, prikazi hitri zagon (nism zihr cej u slovenscin glih tuko kukr sm napisou)
donde esta francesca

waters ::

Veš kje je fora! Jaz sem full navajen met vrstico zgoraj. To varjanto poznam, nebi pa želel met celo spodnjo vrstico zgoraj. Torej iščem uno od office ne od Windows xp. Gre za navado.
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: waters ()

krneki ::

start->programs->ms office->ms office shortcut bar

waters ::

krneki Ja v office 2000 je točno tako v office xp pa ne! Kakor sem že napisal v mojem prvem postu!

Daedalus ::

Pri inštlaciji je treba izbrat to opcijo... Ker maš office očitno že inštaliran, greš na control panel, izbereš add/remove programs, tam Office XP ---> gumb Change, pol pa add or remove features (nekaj v tem stilu)---> pa office tools, tam izbereš microsoft office shortcut bar. Klikneš update, inštalacija zatečnari za office cd-rom, se inštalira in to je to...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

OrlyTM ::

Pa djte no, a lahk eni vsaj preberete, kaj folk napise? Vprasu je po office toolbaru ne pa quick launch baru! :\

drugac pa ... ni jo vec! jst jo tut pogresam ampak jo ni ... vsaj v Office2k3 k ga zej uporabljam ne ... pa mislm, da jo ze v XP tut ni blo.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

krneki ::

Sicer ne vem katero verzijo Office XP imaš, ker jih je več, toda v tej, ki jo imam jaz doma in v službi, orodna vrstica obstaja (full install seveda, drugače pa kot je napisal Daedalus).

Mercier ::

OrlyTM ::

hehe .. Sasa, dobra :D

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft + MTV, novi popravki, Office XML (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
638572 (6917) OwcA
»

Kupujem OFFICE

Oddelek: Programska oprema
372236 (1677) LIPSI
»

Slovenski znaki v IE in WIN2000

Oddelek: Programska oprema
91058 (947) faca9
»

V vednost adminom

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
91660 (1660) OrlyTM
»

Ne razumem!

Oddelek: Pomoč in nasveti
91249 (1074) Tomi

Več podobnih tem