» »

Ne razumem!

Ne razumem!

Can ::

Zamenjal sem CPU (C333-C600@900). Vse dela O.k., sistem je stabilen, igre laufajo kot divje. Odkar sem navil proc. mi ne dela več vrstica programov (tista v katero si zmečeš gumbe). Enostavno se ne zažene. Probal sem že enih par zadev pa nić. Saj je tolko ne pogrešam, samo ne znam si razložit zakaj ne dela!
Imam WinME
  • spremenilo: Can ()

ChiefThunder ::

A prej ti je normalno delala zadeva? Če te moti, probi z reinštalacijo win. Mogoče so pa glih okna me kriva.

Can ::

Sej pravim, prej je blo vse o.k. ME mam že kr nekaj časa, to pa mi ne dela odkar imam navit comp.

Tomi ::

Verjetno misliš Quick Launch. Ni panike, ker se je meni tudi to naredilo, sicer na Win98, pa sem uredil. Ker ti je verjetno izbrisalo imenik, naredi C:\WINDOWS\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch, in tja zmeči vse bljižnice, ki jih imaš. Če iščeš Show Desktop, poglej kar s find ( v slo je key pokaži ali namizje, v ang pa show ali desktop. ) Potem pa bi moralo vse lepo delati, brez ponovne namestitve:D
metrodusa.blogspot.com

Can ::

Ne, to ni problem. Ne dela mi una Mikrosoftova vrstica bližnic, al nekaj takega. Enostavno ne dela!

BaTeMaN ::

Ce res rabis tako vrstico kot je tista si potegni dol Powerbar, ki je se malo boljsa :) in dela.
less then zero

Samson ::

Klik z desnim mislinim usesom na orodno vrstico, pa orodne vrstice, pa hitri zagon obkljukaj...To bi biolo to po vseh verjetnostih......
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

MRB0rYS ::

Al pa office na novo naloš
b0rys

Can ::

Ponovna inštalacija Offica2000 ne pomaga, enostavno sem inštaliral samo vrsrico bližnic od Office 97 in dela kot grom!

Tomi ::

Kot si ugotovil, so rešitve ponavadi preproste:D. Samo z glavo je treba razmišljati...
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ikona za namizje

Oddelek: Pomoč in nasveti
111718 (1500) Mag!C
»

Kako do reda na diskih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
656083 (4645) Doman
»

Microsoft Office XP Orodna vrtica

Oddelek: Programska oprema
91019 (981) OrlyTM
»

Kje 'je' pokaži namizje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122340 (829) ahimah
»

Start menu

Oddelek: Operacijski sistemi
111148 (914) buhica1

Več podobnih tem