» »

Wolfenstein ET

Wolfenstein ET

alenbalboa ::

A mi kdo prosim da link za update.Pa pliz ce lčahk najnovejse TNX. ajde caw:)
Drobni detajli, dodani potem, ko bi povprečen človek odnehal,gradijo mojstrovo slavo!

Deathlike M Tito ::

http://games.activision.com/games/wolfe...

navad se googla uporablt !!! ;(( :P
do what i say not what ive done!

alenbalboa ::

em...ja sej sm se ga sam ko nism nasu pravega updata pa se ko sm ga pa mi je pa northon neki blokiru...tk da tnx seen sam jst sm ze to dobu! ajde caw!:\

MadMicka ::

Deathlike M Tito, sicer je mal mim teme, ampak, zakva skoz na proteusu spreminjate mape. Pomoje to folk odganja od serverja in ne obratno.

Deathlike M Tito ::

ker nimamo kej delat LOL ne resno raila ni teu noben spilat ker je res grauz od mape. tc base spet noce skor noben spilat ker raje letajo po mapi za frage in zato se ta hitro konca, se pravi prihaja feul nazaj. caen mapa seka in milsm d je odlicna zamenjava za rail. so pa mape uradne tko da ni kostum map. ET1 server pa nima nobenih sprememb useh 9 map. skoraj bi se reklo da je ET server mal experimentaln zaradi europe kjer se ne da nerast kako pametno kombinacijo kjer bi folk igrou tolk europo kot igra afroki. SERVERJA STA 2 - ET in ET1
pa se to gor je ETpro 3.01 kar se mi zdi da odganja folk oz. folk ki pac ktermu se neda tankat nekaj s serverja (pac pocasn download je zaradi preobremenjenosti serverja se zmer ostane opcija google). zdeva omogoca dosti manj citanja ma neke nore dodatke kot je hitsound in neke modifikacije map kar jih nrdi bol dinamicne. in tudi to je dejstvo da pride igrat veliko dobrih igraucu kar odganja slabse in si iscejo raj kak server kjer so lahko kos drugim.
isto sranje se dogaja na UT serverju kjer uleti kak norc (jst>:D) in se server po nekaj minutah sprazni. mladina bi sam se zmagovala kokr je poraz jih ni vec zdravm.
ah ki so tisti cajti ko so eni ounali mi smo bli pa sam za stevilo ma se zmer smo ustrajali do konca>:D 8-)
do what i say not what ive done!

Tody ::

a lahko eden napiše vse IP od slo serverjev ?

HVALA ;)

Deathlike M Tito ::

nabavi si the all seeng eye ker se mi ne da zpisovat IPje jih je kr neki :P :D zdeva je zeeeeeeeeeeeeelo koristna ;)
do what i say not what ive done!

MrX ::

Vesoljc ::

kako pa laufa ksn voicechat?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

profii ::

sicer jst caen in tc_base že mam dol potegnene ampk vseen če bi lahko napisal spisek dodatnih map ki se špilajo na proteusu.

Matek ::

profii, klik
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Deathlike M Tito ::

madmanmato use povedu ;)
do what i say not what ive done!

profii ::

hvala
Že igram.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wolfenstein - Enemy Territory (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Igre
109380623 (6702) Superboyy
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18215491 (9152) Tilen
»

Je kdo za en vredo Quake 3 match?

Oddelek: Igre
411373 (986) Primoz78
»

nova kampanija na SP serverju za ET.... (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
754130 (3498) Deathlike M Tito
»

nove mape za ET na proteusu

Oddelek: Igre
81475 (1327) ]Fusion[

Več podobnih tem