» »

Playstation in DiVX filmi

Playstation in DiVX filmi

lampa ::

V salamonovem oglasniku vidim polno oglasov v stilu:
prodam PS2, modificiran,podpira vse živo ,tudi predvajanje DiVX filmov.PS2 je nov, zapakiran,garancija.
Zanima me koliko je tu resničnega ,sploh predvajanje DiVX-ov.
Vsaka informacija bi bila dobrodošla,ker če bi PS2 igral DiVX bi bil to dober nakup.

Viro ::

kot prvo ce pise da je zmodificiran zihr 10000% nima vec garancije ker je moru odprt ps2 da je dal not cip in ja to je res da predvaja dvix-e mora met pa cip, sam nism pa zihr da predvaja xvid...sej pa tut zapakiran ne more bit orginal ce je zmodificiran...halo?tko k racunalniki k bi jzt zdj napisu prodam novo modificirano kisto zapakirano garancija...?halo men je tuki neki cudnga...sej ce je pa teb prov si pa kup ps2 in sicer jzt mam zdj doma ps2 in ti lahko recem da ni vredn svojga dnarja...itak igrce lahko igras na compu, filme pa lahko preko tv-out gledas na tv-ju...po moje se ti ne splaca razn ce mas prevec kesa to pa je druga stvar...k ta ps2 k mam ga jzt zdj ni moj, itak, je od kolega in ti recem da je za en ku*c in jz nikol nebi dal 50k sit za to stvar...sam je pa vse odvisn od posameznika...ce hoces ga kup sam se pred tem pozanimi in TESTIRI ce delajo dvix filmi, kr ce ne te lahko nategnejo in ti dajo samo "gol" ps2 brez cipa pol ti 1000000% ne bo bral dvix-ov...aja btw kvalitetn cip ti je lahko tut cez 20k sit...tko da ves...aja pa tut taki cipi obstajajo k ti unicjo ps2 po parih mescih...ti gre leca kr kao prevec toka posle leci al neki tazga...tko da pazi in vprasi ker cip je not...in kera verzija cipa je pa se verzija ps2 kera je...

no mislm da sm dost povedu... Uzivi in upam da se bos pravilno odlocu...

LP Bruhi


LP Bruhi

lampa ::

Ma ne, nimam ga namena jaz kupiti.To sprašujem zato,ker imam sodelavca, ki bi se rad malo igral in gledal filme računalnika pa ne misli kupiti.Jaz ostajam pri računalnikih konzola me ne zanima.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS2 kot [DivXvid] predvajalnik in še več (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
20951261 (17778) kiFni
»

DVD/Divx/mp3 predvajalnik za lenobnejše (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
669884 (8205) Gregor P
»

PS2 ali Xbox"

Oddelek: Kaj kupiti
413056 (2351) ganzi
»

Min. PC za gledanje DivX-ov!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91213 (1033) mato22
»

DiVX zatikanje - pomoč

Oddelek: Zvok in slika
71067 (845) SasoS

Več podobnih tem