» »

Visual Basic 6.0

Visual Basic 6.0

capitanoss ::

pozDrav...

Sem si nabavil Visual Basic 6.0 Pa je brez helpa. No pa tudi v helpu po mojem ni tega kaj jaz rabim.
Rabim čim več komand (kontrol) ker sem si program naredil že spremenil v EXE ampak ker ni komand nič program ne more vklopiti al shraniti,...
No prosim povejte Komande ali pa mi prosim povejte neko stran kjer so komande napisane (mora bit v SLO ) ??

hvala
:D
Kje ste zdaj vsi ?

lordgreg ::

erm.. haha.. komand za v vs60 je precej..
sicer vem eno stran, ki pa ni slovenska in dvomim da boš našel kje kakšno slovensko stran.. msdn.microsoft.com

Loki ::

Link.

Ene par jih je tukaj, ampak so bolj lame.

Komande?
A to mislis gradnike (knofe...)? Ce je to, kar mislis, potem mas zbirko gradnikov na skrajni levi strani.
I left my wallet in El Segundo

Monster ::

Večina kkomand je itak v properties od objekta... Drgač pa ko napišeš ime komande in daš piko se ti izpišejo vse njegove komande pol pač mal eksperimentiraj:\

še primer
{ime objekta}. pol pa dobiš izpis ukazov

Sm help si vseen čimprej nabav

iBojan ::

Če hočeš imeti help za VB si downloadaj MSDN ;) Samo ga je kar precej. Jaz sem si naročil VB preko tiste študentske akcije za nek drobiž pa sem dobil kar nekaj cd-jev, pa sta zraven dva z MSDN in imaš zelo dober help ;))

lp, _GeS_

lordgreg ::

jep.. tako kot je GeS rekel.. tudi sam imam VS6.0 prek akcije Študent je car.. skupaj dobiš 9!!! CD-jev.. dva od tega sta MSDN help library.. ampak tale MSDN raste in raste.. baje da je vsak mesec nov itd.. več infota (tu imaš komande!) msdn.microsoft.com

Lunik ::

jest sem zelo zadovoljen z msdnjem, ki sem ga dobil zraven vstudia 6.0. probaj kje dobiti ta help...

Monster ::

Dajte to številko od microsofta...
Sem jest pred enima dvema mesecema klical če majo kaj za študente, kake licence pa so mi rekli da te AKCIJE ni več...

No sm dajte številko.. HAVALA

Loki ::

Microsoft Slovenia: +386 (0)1 548-41-00
I left my wallet in El Segundo

iBojan ::

Ja dobro jutro ;)) akcijo si pa že res zamudo, saj je bila že preed nekaj časa. Na žalost ;(( Boš pač si moram pomagat kako si boš vedel, ali kupiš original ali pa ..... ;))

lp, _GeS_

capitanoss ::

thx !
Kje ste zdaj vsi ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[VB6] nadzor baterije pri prenosniku

Oddelek: Programiranje
141494 (1210) CWIZO
»

C# database

Oddelek: Programiranje
131293 (1136) FXMagic
»

Microsoftov prevajalnik za C in C++ brezplačen

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
134532 (4532) Bakunin
»

visual basic-seštevanje

Oddelek: Programiranje
5797 (739) Red_Mamba
»

kompresija diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
10772 (655) frudi

Več podobnih tem