» »

Računalnik se mi ne ugasne

Računalnik se mi ne ugasne

Muflon1 ::

Zadnje čase opažam da se mi računalnik po tistem ko dam shut down noče ugasnt. še bolj zanimivo je to da sem na dveh računalnikih na novo naložu sistem in na obeh je začel čez kakšn mesec štekat ta izklop. v enem je QDI plata v drugem ABIT k sm mel na sumu plate zdej pa ne vem a so to windowsi krivi al kaj?
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

ABX ::

Niti bog ne ve kaj je krivo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

roscha ::

Hehehe pa še res je! Sicer je na Domači strani od malegamehkega kao en patch, pa nič kaj dosti ne zaleže. .... Format c:


by!

andrej ::

kateri OS, katere driverje/programe si nalozo v zadnjem casu?

Hepan ::

poglej kak mas acpi ( al pa aspi ) nastavkljen v biosu....

Muflon1 ::

ma inštaliru sm vsega boga gor
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

Muflon1 ::

pa fora je v tem da recimo enkrat od petih poskusov se bo ugasnu 4 krat pa ne
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

capitanoss ::

nekje si računalnik 100% prištekal pa izvleči vtičnico pa boš videl da bo ugasnil.
pa noben program ni boljši od tega !:D
Kje ste zdaj vsi ?

lord VASCO ::

Ker OS maš? Če maš winse, jih morš updejtat, k majo kao eno napako d nočjo izvršit shut-downa , sam d bi jz vedu keri winsi, (pomoje 98 in ME):\No uglaunm rabš poprauk...;((

ABX ::

Meni zadnje čase celo ugasne monitor mašine pa ne. Full smeh ker vsakič se obnaša drugače, pa nobene namestitve od biosa ne spremenijo situacijo v boljše.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

`DoC ::

Hmmm... očitno v delovanje abak-a všasih poseže neka višja sila, ki postavlja naše znanje na preizkušnjo in se iz nas dela bedake... zaje** jo in formatiraj c:, pa naslednjič mal poglej kkšne progie inštaliraš da ti ne bo win registra čisto zapacalo, ker lahka da se tu nahaja tvoj problem...:D:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

modelizer ::

Na jobu delam vsak dan na WIN98 in v 60% primerih moram racunalnik izklopit rocno, tko da ne sekirej se. Pol pa vsak jutr checking disk for errors ITD. Totalna jajca...da ne govorim o tem, da mi najmanj dvakrat dnevno zmrzne masina, za kar sigurno ni kriva masina sama ampak....you know who>:D

ABX ::

Jaz imam system posnet z image ghost, tako da lahko neboleče in zelo hitro (3 minute) postavim sistem gor brez zgubit enega podatka. Vendar to sranje z shut-down deluje popolnoma po naklučju. Enkart sem zadevo popravil tako da sem upgrade-al proc., ko sem ga zamenjal je spet stvar delala nekaj časa. Nima smisla.

Pc pa mi nikoli ne zamrzne (razen ko so programi krivi za to oz. vedno na isti točki)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Muflon1 ::

Ma tile Windowsi so vsi po vrsti en drek in čeprav upam da bodo XP boljši vem da bodo isti drek;(
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

BustA ::

Hehe !
Men se comp ne ugasne zdej k mam gor Win 2000+ Win ME pa ni vazn s kerih winsw dam zaustavitev .
Ne ugasne se pa da se jebeš ! Pol je pa treba kabl vn vlečt.

:'(

pa tud prej k sm mu gor Win98Se se mi ni ugasnu
tko da sm pršu do zaključka da je neki narobe u Biosu kot prvo mors met seveda ce mas modem izklucen Wake Up On Lan
je pa se ena nastavitev, ki pa se je nespomnem kaj je !?
A KDO VE KAJ JE ŠE TREBA ŠE IZKLJUČT(VKLJUČT) DA SE MI BO COMP SAM UGAŠAL !
aja prej se mi je pa normal ugašal pred parim mesci:D
Devide Et Impera

Simko ::

sam imam winME, pa se mi tudi niso ugasnili. Pa sem šel ugotavljati, kaj bi blo krivo. Vse gonilnike za razne naprave sem dol vrgel, pol pa po vrsti enga po enga nazaj. In sem ugotovil, da ko sem miško inštaliral, se mi več ne ugasnejo! Sem potegnil nove gonilnike in zdaj se lepo v miru izklopijo vedno :)
Imam pa miš geniusnetscroll.......
LP

sifu ::

jest mam pa celo mojo opremo napelano u en velk razdelilc z rdecim gumbom...in ko je power off..je power off


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

računalnik se kar ugasne...

Oddelek: Strojna oprema
152020 (1892) seljo
»

Racunalnik se noce ugasnit

Oddelek: Pomoč in nasveti
101284 (1125) nevone
»

Avtomatski izklop PC-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
151803 (1679) jjohny
»

WinXP probljem

Oddelek: Operacijski sistemi
231700 (1289) RUSKIE
»

Problem z Windowsi

Oddelek: Pomoč in nasveti
81015 (876) Mr.-Viko

Več podobnih tem