» »

Courtney je ubila Kurta 100%

Courtney je ubila Kurta 100%

Vanich ::

Jebeš mi mater če ga res ni ubila ona.

Linque0
Linque
Linque1

U Amerik (no ja, pa še kje drugot tudi) se tko in tko šeta dost dokazanih morilcev po cest nekaznovanih. Kot recimo Orange Juice.
Sam dost dnarja morš met. Ni pa nujno. Kot v primeru Curtney. Drugače nisem naiven, ampak tukej je res ful enih neupoštevanih dokazov, prič, laži , psiholoških (psihopatskih) profilov, "naklučij" in tako dalje. Preveč za "samo še eno teorijo zarote".
She did it. 100%
  • spremenil: Vanich ()

der_Alte ::

Cist vseeno. Vazno, da je kruljenja Nirvane ostalo bolj malo in se tudi malo vrti. Kruljenja Courtney Love pa itaq noben ne poslusa, se manj predvaja, ker je res zanic. Preziveli smo na boljsem. ;)

Roadkill ::

Mah. Lej tokole je tole.
Kot prvo me boli kurac za to, kdo jekoga ubil in zakaj.
Sam čist preprosto NE MOREŠ rečt, da ga je ubila. Umore (na splošno zločine) se dokazuje tko, da ti morajo stvar dokazat, tako da ni niti sence dvoma o tem, da si kriv. Ne moreš pa zdej ti tle rečt, da obstajajo neupoštevani dokazi. Že zato ne, ker si podatke o teh dokazih našel na ZELO proCobain straneh.
Hudiča... že če pogledamo urlje:
in defence of kurt cobain.com
cobain case.com
justice for kurt.com
Get it?

Nič od tega ni 100% res, nič preverjeno. To je tako, kot če bi na www.britneyisavirgin.com iskal dokaze ztakaj je britney še vedno devica. Al pa na www.makaveli.com dokaze o tem, da je 2pac še vedno živ.
Ne moreš brati tako pristranskih virov. Sploh.

Avenger ::

Iz enga filma:
-This is my owl, O.J.
*Like O.J. the killer?
-No, O.J. the footbal player.

Jaz sicer ne vem velik o temi v tem threadu, ampak tkole na pamet bi rekel, da ga je res ona, ali pa vsaj nekdo drug. Pol Amerike sumi, da Oswald ni koknil Kennedija, pa se noben še zdej ne zgane. Cela Amerika VE, da je O.J. fental svojo ženo, pa samo skomignejo z rameni. Tko da, mislm da ne bom preveč škode verjel, če se bom postavil na stran frikov, ki upravljajo in redno obiskujejo strani v linkih. Kljub temu, da pritrjujem temu kar je natipkal Roadkill.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Trubadur ::

der_Alte
kok si str?
Berite Thomasa!

|CyGNUS-x ::

Trubadur:

Poglej

Drugac pa je sam skoz govoru, da se bo ubil. Slisal sem, da je pravil sosolcem, ko bom odrastel bom rcok zvezdnik in zgorel v plamenih.

Skoda, da je umrl tako hitro, saj so imeli res zelo dobre albume.


LP
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Vikking ::

če nekaj ne zakinaš, še ne pomeni da si kriv, izjavljanje da naj bi bil ta ali oni glavni osumljenec enega čudnega privatnega detektiva, je smešno. Kot vemo si v Amerki različne popularne osebnosti, skušajo pridobiti popularnost na različne načine, da se že malo govori o njih, časopisi pišejo,,, to takoj pomeni honorar $$$

kar se tiče JFK umora pa so posneli na stotine oddaj, pa nič ni jasno, vse skupaj potem izgleda kot francoska dokumnetarna oddaja o tem da človek ni nikoli poletel na luno! k te celo oddajo filajo z stotinami podatkov, da že skoraj verjameš, na koncu ti pa povejo da je vse skupaj pač prirejeno!

Darko ::

Prav vseeno mi je če ga je kdo ubil ali se je sam, kar se pa tiče tvojega prvega stavka Pepca*kardelj, pa bi moral najprej videti tvojo mamo:) . Drugič pa je ne ponujaj tako naokoli.

LP Darko

cekr ::

Mogoče pa še niste slišali tisto, da je tip v življenju naredil samo eno pametno stvar. ....
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Dr_M ::

men je tut cist useen. vazno je, da se ne rola vec tista njihova gnila muska...joj kok je men to pred leti paral zivce ;(( ;((
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Vanich ::

Morem rečt, da mi gre današnja muzka na n-to potenco bolj na živce, kot tista ispred 10-15 let. In to po vseh kriterijih.

Kar se tiče moje matere, je bla to retorična fraza, ki se uporablja na Severo-Zahodu Slovenije že od pamtiveka. A res nisi vedu tega, Darko ?

Kar se pa Kurta tiče, sem pa jest tud pri 13-ih letih govoru kako bom velika R&R zvezda pa da se bom ubiu pri 27, ampak očitno se nisem. (No, ja, R&R zvezda tudi nisem ratou)Tko da to nima veze.

Preberte raj dejstva. Sploh pa tisto dejstvo, da se zelo težko ustreliš z 1,20 metrsko puško u usta, pred temu si si pa zašopou 1/2 kg horsa u žilo (pretiravam, ampak doza je 3x presegla smrtno - tudi za okorelega đankija, on je pa glih pršu iz re-haba - pri taki dozi si ti v petih sekundah v nezavesti.), poj si pa odvihou rokave nazaj in jih zapeu s knofam, pospravu 3 (tri !!!) žlice inekcijo, štrik in pa pribor, ki si ga uporabu nazaj v lično peresnico. Poj si pa uzeu puško u roke in se fajn ustrelu u usta. Nekam pedanten đanki, hmmm. Pri tem pa na nobenem od teh predmetov ni blo niti enega prstnega odtisa. Niti na puški (štirje neuporabni - razmazani odtisi). Niti na tulcu in municiji v puški. Niti na pismu. Niti na peresu. Niente.

Ampak to je samo ena stvar. Preberte še druga dejstva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

Bob Rock ::

Ce ze govoris o trikratni smrtni dozi... Ce se spomnes njegovega zadnjega koncerta v Rimu, ko je kolapsiral zaradi overdosea, pa so ugotovil, da je tut mel n-kratno smrtno dozo, pa prezivel. Kak je lahka speljal pol koncerta?

Vanich ::

Gdo je ugotovu ?
Kva so ugotovil ?
Ne guvor traparij.
Dej Link.

Al' pa še boljše , vsaj preber si tiste linke, ki sem ti jih jest dau, tam vse lepo piše kva je blo u Rimu.

He he , če smo že glih pri tem, evo ene Courtneyeve razlage zakaj je prišlo do incidenta u Rimu in gdo je kriv:

"It was just horrible.  He had those pills, the ones I was popping right in front of you? He's been in Slovenia or one of those gross places and I mean, he gets depressed and he never drinks...I woke up at six in the morning and I reached for him and he had blood coming out his nose.  It was almost a John
Bonham thing.  I know it sounds glib but I really thought he was dead."

A ste (smo) kej ponosni ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

Dr_M ::

Pepca*Kardelj: get a life....or a brain....
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zheegec ::

LOL 8-O
Aynway, vsaka mu čast za njegovo glasbo, res je bila (in je še) nekaj posebnega, veliko boljša je od 99,9% današnjih bendov.
Kar se tiče njegove smrti - na žalost je mrtev in tega se NE DA spremeniti, tako da lahko obtožujete kogarkoli, pa vam ne bo nič pomagalo.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zheegec ::

Dr_M: vsakdo ima svoj okus, če ti pač nekaj ni všeč, potem bodi tiho in si odpri raje temo o Game Over ali whatever.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Dr_M ::

ALIEN3001: ce so teb usec game over, se ne pomeni da so tut men. tuki ne igra okus nobene vloge, ampak Kurta take stvari ne bodo pripeljale nazaj.
pa zate isto velja, get a brain.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BigWhale ::

Jasno.. Obligatory Weird Al Quote...

Smells Like Nirvana:

What is this song all about?
Can't figure any lyrics out
How do the words to it go?
I wish you'd tell me, I don't know
Don't know, don't know, don't know, oh no
Don't know, don't know, don't know...
Now I'm mumblin' and I'm screamin'
And I don't know what I'm singin'
Crank the volume, ears are bleedin'
I still don't know what I'm singin'
We're so loud and incoherent
Boy, this oughta bug your parents
Yeah
It's unintel-ligible
I just can't get it through my skull
It's hard to bargle nawle zous
With all these marbles in my mouth
Don't know, don't know, don't know, oh no
Don't know, don't know, don't know...
Well, we don't sound like Madonna
Here we are now, we're Nirvana
Sing distinctly? We don't wanna
Buy our album, we're Nirvana
A garage band, from Seattle
Well it sure beats, raising cattle
Yeah
And I forgot the next verse
Oh well, I guess it pays to rehearse
The lyric sheet's so hard to find
What are the words? Oh nevermind
Don't know, don't know, don't know, oh no
Don't know, don't know, don't know...
Well, I'm yellin' and we're playin'
But I don't know what I'm sayin'
What's the message I'm conveyin'?
Can you tell me what I'm sayin'?
So have you got some idea?
Didn't think so -- Well, I'll see ya
Sayonara, sayonara
Ayonawa, odinawa
Odinaya, yodinaya
Yaddayadda, yaaahyaaah
Ayaaaaaah!

Vanich ::

He, he....

Kje ste, sketch, trillian, CAT, ?

Klele nas eden mulc skoz nesramno žali.
Pa sploh noče nč argumentirat, ampak samo vređa.

Po moje bo treba mau pobrisat.
Ker, to je pa že višek nesramnosti.

Marijabohpomagej, kva še use ne bom doživu.

He, he, he....
:D

Vanich ::

Dankešn.
He, he.

Roadkill ::

Sam lej Pepca... enako, kot ti zanikaš, da je Kurt vzel trojno dozo v RImu lahko mi zanikamo tvoje trditve. Preprosto zato, ker tvoji viri niso pol kurca vredni, ker so tako pristranski.
Ko je enkrat v igri veliko denarja in slavne osebe, ne moreš več vrjeti ničemur. Pač lahko izoblikuješ svoje mnejne... ne moreš pa nekaj trditi, če nimaš nič drugega kot neke linke, ki so najbolj podobni kakim tabloidom in so jih ustvarili najbolj goreči (fanatični) privrženci Kurta Cobaina.

Spet ti dam primer... tako kot bi želel dobiti logično/znanszveno/objektivno razlago jezusovih čudežev na kaki versko blazni strani...

Nekak ne vidm smisla v tej debati. Moje mnenje je, da se je fental sam, saj je že prej kazal vse znake samomorilnosti in je bil ljubitelj načela, da moraš umreti, ko si na vrhuncu. Če je pa zdravje in počutje za en drek, se pa še lažje spraviš k stvari.

In Dr_M... beden si. Že v več temah in novicah sem videl, da ne znaš drugega, kot brezvezno težiti in provucirati. No, še provucirati ne zmoreš, ker je za to potrebno že nekaj spretnosi. In sploh v tej temi ni nobenega govora o Nirvani, ne o njeni muziki in še manj o tvojem glasbenem okusu.

edit: lol, kako nerodna tipkarska napaka :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

BigWhale ::

Po mojem ga je CIA pospravla.. ker je bil Enemy of The State... Saj vem da je tezko verjet... ampak ce pogledate 'magic bullet' from a 'magic gun'...

... ampak v resnici! kaj se je zgodilo...

Osebna izkaznica ki so jo nasli tam je bila njegova... ampak truplo... To je pa druga stvar.. jaz mam ful pric, k lahko potrdijo, da je Kurt tam nastavil eno truplo, kao da se je on ubil... Zdej pa zivi v Londonu pod imenom 'Turk Nacobi' in se nam vsem smeji... In kreditna kartica je bila potem uporabljena se zato, ker je moral obleko kupit... ker je bila njegova stara oskropljena s krvjo...

...


Think about it! Jest sem 100% da je ziv!!!!

Roadkill ::

Točno tako.
V Londonu igra tarok z Bin Ladnom, Elvisom, Kenedijem in Jezusom (Hitler je pa skos delilec).
Brez zajebancije. :)

Vanich ::

He, he, ...ja prou mate.
Zakva pa Courtney ne bi gunga detektiva ki ga je najela tud plačala da sprau skupej eno "umor" zgodbo ?
Vsakršna publiciteta je dobra publiciteta.

N'kol namo vedl.

Ane, Kurt ?:\
:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

duke nuke forever ??

Oddelek: Igre
212290 (520) opeter
»

Violation of Privacy by DURS

Oddelek: Loža
193870 (2734) Bankey
»

Encarta prek MSNja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
8410219 (7703) Dragi
»

Tisti ki obvladate ang, plz help!

Oddelek: Šola
362510 (1952) Zeberdee
»

Fraktal - Le kakšno sporočilo vsebuje ???

Oddelek: Zvok in slika
101120 (941) Satanized

Več podobnih tem