» »

Černobil virus

Černobil virus

EnergY ::

Kot veste se je 26 aprila spet aktiviral černobil virus. Zanima me če ima kdo kakšne iskušnje za obnovitev particije v prvotno stanje? Torej je komu uspelo PC po okuženem virusu spravit particijo v prvotno obliko tako da je deloval cel OS.

Nemelk ::

men ni bilo treba nič takega delat, amapk okoli tega datuma so se mi minsi mal odštekali! npr: tam kjer so gumbki za minimirat maxi mirat pa zaprt, so ble kr številke 0 1 2! a je kej na tem?? že drugi dan pa je blo vse normalno:\
Nemelk ™

Lara-K ::

Sm ze ene par masin dubla po 26 aprilu, in mi je uspelo pri vseh OS nalozit nazaj. No pri enem je skurlo bios na plati, drugace pri ostalih, zgleda da so mel sreco, sm sam na novo particije dolocla in nasnela OS nazaj, pa cist vse normalno dela. :D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

miranpozar ::

Jaz sem v primeru, da je iz kateregakoli razloga izginila particija uporabil program Lost & Found, ki je večino datotek uspel rešiti!
:'( Ko pa je izginila Patricija, pa sem jo probal dobiti nazaj z ljubezenskimi pismi.... ;)

`DoC ::

Zanimivo tole z virusi... dost let bo že ene 7 aktivno surfam, netam itd. ampak še nikol nobenga virusa nisem dobil... z tistim ki so ga pa pa sočustvujem0:)
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

MaD_Mavr0 ::

Ej stori takole:
Sformatiraj vse particije nič ne bo več gor; [lahko si backupaš, sam moraš pol čekirat file, pri kom ki nima okužene mašine....
nato pa greš preko zakonske v fdisk;
2. nato pa izvedeš združitev vseh particij v eno;
3. potem pa po ponovnem zagonu z zagonsko napišeš v doseku to:
c:\fdisk /mbr [to je skriti ukaz], ki ti bo na novo postavil boot sekvenco diska gor;
4. nato pa lahko postaviš particije gor po normalnem postopku;
potem pa na čisto namestitev operacijskega namesti Antivirusni program >:D, ki ti bo ob rednem delu skrbel, da ne boš >>OKUŽEN :\ << !!

Lp;


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Software raid 1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5710867 (10009) uporabniik
»

Windows 7, težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
281669 (1214) solatko
»

[Windows] Kako odstraniti Linux particijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
627804 (6888) buneech
»

kako uničiti particijo če jo ne vidiš???

Oddelek: Strojna oprema
71082 (1009) dragon_cam
»

Čudn problem pri inštalaciji XP professional windowsow

Oddelek: Operacijski sistemi
443040 (2278) xpozed

Več podobnih tem