» »

kako uničiti particijo če jo ne vidiš???

kako uničiti particijo če jo ne vidiš???

dragon_cam ::

sem lastnik notebooka za katerega mi je še sedaj žal da sem ga nabavil to je pa HP Compaq nx6110. Zanimalo bi me kako lahko uničim/izbrišem del diska ki ga ne morem nikakor videti v programih kot so FDISK, XDISK in podobni?? Govorim o delu particije ki naj bi se imenovala Recovery partition ali nekaj podobnega?? Moti me ker s to particijo izgubim okoli 5 gigabajtov prostora ki ga zal ne morem uporabiti...Zanimalo bi me pa s katerim programom bi lahko POPOLNOMA IZBRISAL VSE KAR JE NA DISKU, če izvazamemo kladivo in razne magnete...ok...pustimo šalo na strani...Problem je pa še en, ker sem očitno dobil neki virus ali kaj jaz vem kaj, da mi na LICENČNIH WINSIH javi navadni freeware progi WinAMP neko napako....in to na golih WINSIH...pa ni edini program...v glavnem KAKO SESUTI VSE SKUPAJ...Že v naprej se vam/ti zahvaljujem za pomoč...

MarkV ::

Partition Magic bo rešil tvojo težavo. Ali pa kateri od mnogih partition-managment programov vključenih v Linux distribucije (ob inštalaciji).

Ampak dvomim da krivec tele napake virus. Po zelo skopem opisu bi lahko rekel da je napaka v gonilnikih, nekompatibilnosti hardvera, itd. Sploh pa brisanje skrite particije v prenosnikih lahko povzroči druge, večje težave!

dragon_cam ::

kaj naj bi bile po tvoje druge težave *markV* ? nekompatibilnost?? pri HP-ju?? ne vem...vse drajverje naložim gor....potem pa standard programe kot so BS player, WinAMP, etc...in ima kar neke svoje muhe...sedaj mi še neki drugi progi javljajo neke težave...pismo...kupim no name notebook v comtronu za katerega mi bo še celo življenje žal da sem ga prodal...in je delal brez težav kar si hardware-sko in software-sko tiče...to je pa kao neka kobajagi močna firma pa slabše kot nič....sej ne morem verjeti.....

dragon_cam ::

pa še to pozabil dodat...naložil sem ga v dveh tednih že na vse mogoče načine cca že ene 6X ker sem mislu da bom s tem kaj dosegel...uničil particijo....naredil samo eno...spet na novo naložil...naredil dve...etc,....ma..brez veze vse skupi...samo trošim moj čas čisto brez veze....

MarkV ::

Mislil sem na nekompatibilnost med driverji in winxp (se zgodi tudi na znanih znamkah prenosnikov) - glej da maš zadnji update winsow in obvezno SP2! Mogoče so krivi outdated driverji, ali pa celo bios. Razlogov za to je lahko več, nemogoče je nekaj govoriti na pamet.

O kakem virusu na sveži inštalaciji jaz nebi... Sicer je možno, ampak da se vtihotapi v skrito particijo? Nevem no, nisem še slišal za kaj takega (vsaj ne za takega ki bi bil vsaj malo razširjen).

Malo poguglaj:"deleting hidden partition HP". Ni težko kajne? Prvih par:
Povezava 1
Povezava 2

Včasih se lahko ob brisanju skrite particije pojavijo banalni problemi, nedolgo nazaj je nekdo tu na forumu spraševal ravno o tem.. Zbrisal je skrito particijo pa je potem imel probleme z diskom. Ne da se mi pa iskat teme, oziroma pozabil sem njen naslov.

dragon_cam ::

najhuje pri vsej stvari je pa da naložim vse možne najnovejše driverje...grem na microsux stran in si zdavnlovdam najnovejše upgrate...in nujne in nenujne plus še za hardware...samo potem kako dela računalnik me ne spraševat...ker sem potem še na slabšem in še več napak začne javljat...če tega ne rešim pač servis vabi...ker to je pa višek za tako močno firmo...v Comtronu so me že spoznali kako izgleda biti tečen....bom pa še tu ratal njihova mora....

nodes ::

Kaj ko bi vse skupaj za trenutek prepustil še komu drugemu?

dragon_cam ::

bi prepustil drugemu...samo jaz računalnika nisem kupil da ga bom imel na servisu...bi rad da se stvar zrihta v največ enem dnevu, samo kje? povsod je treba čakati...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

reinstall kupljenih windows 7 HP z piratskim cdjem/imageom ter original cdkeyem...

Oddelek: Operacijski sistemi
212173 (1681) Duhec
»

Kaže mi da je kapaciteta HDD-ja 500MB, v resnici je pa 750GB. Format ne pomaga.

Oddelek: Programska oprema
273317 (2392) franci0
»

POMOČ s driverji

Oddelek: Pomoč in nasveti
194560 (4374) gantar8
»

xp na prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
181449 (1119) šernk
»

Kreiranje EISA particije

Oddelek: Programska oprema
81295 (1181) zee

Več podobnih tem