» »

Compaq->Stanby->PROBLEM

Compaq->Stanby->PROBLEM

Self-Defence ::

Situacija je taka, imam Compaq-ov prenosnik Armada M700, OS=Win XP, kakomplikacija pa se začne pri grafični kartici (ATI RAGE MOBILITY). Po namestitvi OS-a zadeva deluje normalno, dodatno sem namestil tudi gonilnike za grafično kartico in tudi tu ni bilo nobenih komplikacij. Problem se pa opazil po tem ko se je računalnik prebudil iz Stanby Mode ali Hibernation, ekran je bil črn. Zato sem poskusil pritisniti Fn+F4(prekop med onboard in eksternim monitorjem) in slika se je zopet pojavila. Poskusil sem znova in zmeraj doživel enak pojav, ki ga pred namestitvijo ATI-jevih gonilnikov ni bilo. Pred namestitvijo gonilnikov se je slika samodejno pojavila. Poskusil sem že pogledati na tkšnih in drugačnih forumih in FAQ straneh a nisem zasledil podobnega pojava, tako da če je kdo že imel, slišal za in/ali rešil tak problem mu bom zelo hvaležen za pomoč. Lep pozdrav

Mercier ::

Meni pri Evo 1015v slike sploh noče pokazati potem ko zaprem pokrov monitorja. (problem se pojavlja le včasih) Pomaga, da računalnik uspavam in ga zbudim. No, rešitve ne vem za noben problem.

Če je kaj narobe z ATIjevimi driverji, problem mogoče problem ni le pri ATIjih. Mogoče so probleme že zdavnaj odpravili. Kripli od Compaqa, al karkoli majo zdej tam, me silijo, da uporabljam gonilnike 6.13.10.6218. ATI je od takrat izdal, če sem prav preštel, že 15 novejših verzij. ;(

Self-Defence ::

No ja, prenosnik se sicer normalno zbudi, samo monitor se ne zbudi. Ostane v sleep mode-u. Drugače ima pa gonilnike verzije 6.13.10.5779, dobil sem jih pa na Compaq-ovi strani in piše da so namenjeni za WinXP. Drugih pa tam ni bilo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ubuntu vprašanja (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1061182655 (51494) poweroff
»

UEFI ali Legacy (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6310701 (9238) solatko
»

Ubuntu 10.04 LTS - Change is coming (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Operacijski sistemi
999139162 (102048) Icematxyz
»

Namestitev Suse Linuxa 10.0

Oddelek: Operacijski sistemi
101214 (917) roli

Več podobnih tem