» »

katero graficno

katero graficno

tha pek ::

no cez en mesec se bom spravil v nakup ene malo boljse graficne kartice, za katero zelim da bi mi drzala in podpirala prihajajoce igre (half life 2, doom 3), in katera nebi postala takoj zastarela...zelim namrec da bi mi kartica drzala cim dlje casa.

gledal sem na internetu po trgovinah in naletel na tri, katere sto mi bile recimo da vsec....

1. Radeon 9800SE 128 mb (powered by ATI)
2. ATI Radeon 9800pro 128mb Retail
3. Radeon 9800 Pro 128 mb (powered by ATI)

vprasanja:
- katero od teh treh mi priporocate
-ali mi priporocate katero drugo in boljso za recimo da enako ceno (40.000-70.000 max.)

za odgovore se zahvaljujem, ze v naprej

Lp, pek

Dr_M ::

zakaj sprasujes 1 mesec prej. upras takrat ko bos meu dnar za nakup.pri racunalnistvu se v 1 lahko zgodi marsikaj.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

Pocakaj se ta mesec, da vidis kako uspesno se kaj modajo tiste 9800 SE, drugce ma med ziher variantami trenutno najbolje izgleda 9800 PRO.
Pocakaj se malo. Te stvari bojo samo cenejse cez en mesec pa nic pocasnejse.

laibachnsk ::

A se bojo r9800pro res za en mesec še bolj pocenile?Zdaj sem iskal tiste akcije ki so bile v trgovinah (agt in enaa) r9800 pro za 62000 oz. 64000sit,sedaj pa teh akcij ni več,zgleda da jim je zmanjkalo robe.Jest močno upam da se bodo tvoje trditve uresničile ker sem se sedaj odločil kupiti r 9800 pro pa ni nikjer nobene akcije razen austrije in dinodj(to ne mislim samo zaradi garancije).

_JoYo_ ::

A je sploh kšna razlika med SAPPHIRE ATI RAD9800Pro 128MB DDR in med power by ati r9800 pro ??? Mislim če katera občutno od teh dveh dela bolši oz. kašno se bol splača od teh dveh ??

kriko1 ::

Built by ati so kartice ki jih dela izkjučno ati canada, powered by ati so tiste, ki jih delajo njihovi partnerji, tako da lahko zadovoljijo svetovne potrebe po njihovih grafinih, le te naj bi tudi ble enake tistim built by. Večinoma se proizvajalci držijo referenčnosti, njihove partnerje pa lahko najdeš nekje na ati.com.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero graficno kartico uporabljate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18711695 (8231) mtosev
»

Pomoč pri izbiri komponent

Oddelek: Kaj kupiti
91441 (1283) boštjan
»

Radeon 9800se softmod (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
674599 (3370) Tilen
»

Sapphire/Gigabyte/ATI?

Oddelek: Kaj kupiti
6970 (915) Caligula
»

grafična kartica

Oddelek: Kaj kupiti
351451 (1228) boštjan

Več podobnih tem