» »

arnes 0889...campus na fer???

arnes 0889...campus na fer???

dexter ::

Hello!

Ali Arnes ze uporablja 0889?
Kaj bo z drugimi ustanovami,bodo tudi dobile (mislim za campus na fer)?
A je to zdej najcenej varianta dialupa za studentski zep?

LP;)

||_^_|| ::

arnes uporabla 0889 že kr lep cajt zdej za tist pa nevem:)

abcde7 ::

Jest mam 0889 že ene slabe dva mesca...:)), za študente se mi pa to zdi najugodneje, sej ni naročnine, razen če si velik gor, poj je pa kabelč naugodnejši!:)

PaJo ::

Ja seveda je ta cifra ugodna za net, samo kaj nam pomaga tistim, ki mamo uni-mb acc-je in ISDN modeme?? Ti se namrec lahko pod nosom obrisemo za 0889 cifro, no saj upam da bodo to tudi cimprej porihtali:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

abcde7 ::

en moj frend ma pa na ISDN-ju tud navaden modem priklučen poleg ISDN-ja pa kliče na 0889!8-)

Tr0n ::

PaJo in ostali: tudi studentje lahko imajo ARNES account in sicer neomejen dostop. Vse kar moras naredit je, da jim posljes potrdilo o vpisu ter izpolnjeno splosno prijavnico (ni treba vse izpolnil, tisto kar lahko, niti podpisa dekana etc.. ne rabis).

Jaz sem takoj, ko sem zvedel, da Uni-MB se nima 0889 za ISDN pisal na ARNES in so mi v roku dveh dneh poslali moj stari account iz srednje sole :).

PaJo ::

Aja???

Kar ovi obrazec od arnes si sprintam in poslem pa dobim moj stari acc nazj??? Pa po moznosti z neomejenim netom a ne???
Pa kaj si napisal pod obrazolozitev???:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Tr0n ::

Posljes oni splosni obrazec (ker jih mas vec). Pod obrazlozitev pac napises, da bi rad podaljsal svoj accout iz srednje sole.

Najprej so mi sicer dali samo 15 ur na mesec, pa sem jim pisal, da sem student in so mi potem nastavli na neomejeno. Racun se je zmanjsal za priblizno 5k SIT ;).

PaJo ::

Hehe...
luxus...
ceprav mam siola od firme pride to zmeraj prav:)

thx za info, ceprav sem ze nekaj slisal o tej fori samo nisem bil preprican:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšni so dejanski stroški neta??

Oddelek: Omrežja in internet
231524 (1114) Tomi
»

ARNES

Oddelek: Omrežja in internet
281626 (1366) _fim_
»

Kaj bo z Arnesovo konkurenco?? (AMIS, etc... )

Oddelek: Omrežja in internet
171782 (1514) Matty
»

Internet odslej zelo poceni.

Oddelek: Omrežja in internet
251925 (1373) Tr0n
»

ARNES bo dobil linijo 0889 xxxxxxx

Oddelek: Omrežja in internet
211954 (1519) Elemen_T

Več podobnih tem