» »

Program za domačo knjižnico

Program za domačo knjižnico

kuglvinkl ::

Morda je malo čudno, da sem temo postavil sem. Nekaj pa mi vendrale govori, da bom tu najhitreje dobil odgovor (še vedno pa lahko kasneje poizkusim v "pravem" oddelku).

Torej, zadeva postaja neobvladljiva. Leposlovje še še, po zadnjem updateanem seznamu 350+ enot, strokovnega že dolgo časa nisem posodabljal.

Potrebujem pa SW, da vse skupaj obvladam. Jezik UI me ne zanima oz. je lahko angleški.

Tnx.
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

Gledam za Book Collector in Book CAT.
Your focus determines your reallity

DoloresJane ::

Kugl - pojma nimam. Jaz vse knjige prej ali slej podarim knjižnici in si tudi vse "svoje " večinoma izposodim.
Če tema ne bo imela uspeha, jo bomo prestavili - ti samo povej, kje se nadejaš večjega odziva.

kopernik ::

ta je zanimiv, toda ni freeware ...

kuglvinkl ::

Tole je UI Book collectors (do katerega je dal link tudi kopernik). Zadeva košta 40€.
.












Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

kuglvinkl ::

Tole je pa BOOK Cat, stane 40$, torej je malce cenejša.













Stestiram in povem.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

kuglvinkl ::

Super! Tale book collector omogoča 100 items trial. Ni time bomb.
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

Ok, kako imate pa vi pošlihtane svoje knjižnice? Sej ne rečem, z dost znanja Excela, se da tam to super pošlihtat, ker vse kar rabiš je zelo enostavna baza.

No, ko bom imel 10000+ enot, bom začel premišljevat o resnejši bazi (in o najemu delovne sile za vnos + ustrezni opremi, barcode recimo).

Namreč, moje sanje so takšne, da bi imel delovno sobo veliko, tam nekje 80 kvadratnih metrov (pol dodatnega štuka), tri stene do stropa polne knjige, ena v steklu. Pred stekleno steno delovna miza. V tej sobi pol strokovne litrature pol najsijajnejše literature, AAA + klasa torej, ostalo pa v drugih prostorih.
Your focus determines your reallity

Vesoljc ::

si si pa zamislil |O
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

kuglvinkl ::

Češ rečt?
Your focus determines your reallity

kopernik ::

Jaz bi tudi imel tako delovno sobo :), toda knjige stanejo. Če bom kdaj bogat ...

kuglvinkl ::

Knjige so svinjsko drage. da bi zdej, na začetku kupoval nove, ne bi prišel daleč.

tko, med nami, nekoč sem besno iskal knjigo (Mojster in Margareta IIRC) v nekem antikvariatu. šefa ni blo, nadomeščala ga je neka ženska, 3rd party torej. In mi pravi, da ima žlahtnika, ki je bil drugorazreden pisatlej s precej bogato knjižnico, in da je v domu in se bi rada znebila vseh teh knjig... Če zajagaš tak val, hm, pol se hitro polni.

Sam kupim, če sem le v LJ 2-3 na mesec, včasih več. Sploh bo pa super aprila, ko bo spet teden knjige.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno berete? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1214318893 (447) cebelar123
»

Program za knjižnico

Oddelek: Programska oprema
6964 (742) 111111111111
»

Tudi v Sloveniji se obeta enotna cena knjig (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
8320152 (15360) HeMan
»

Guild Wars Nightfall (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1007899 (5689) luukz
»

Delovno spalna soba

Oddelek: Loža
405788 (4593) STASI

Več podobnih tem